ustec

USTEC·STEs

Informació per a les persones afiliades: cliqueu aquí si ja teniu clau d'accés

control:

Fitxa centre

inclou destinacions provisional d'estiu i el concurs de trasllats
* si trobeu alguna errada o que falten dades envieu un correu a barcelona@sindicat.net

Enllaç per veure el codi de les diferents especialitats del concurs de trasllats 2018-2019

08002228 (08030) BARCELONA Escola Bernat de Boïl C. de Mollerussa, 1 (Barri Bon Pastor) - 933 456 947

Mapa del centre - Consulta dades del centre en el MEC - Dades preinscripcio

Adj. CONCURS DE TRASLLATS 2019 DEFINITIU

---

marxen CONCURS DE TRASLLATS 2019 definitiu

---

Adj. CONCURS DE TRASLLATS 2019 PROVISIONAL

---

---------------------------------------------------------------


---------------------------------------------------------------


---------------------------------------------------------------


---------------------------------------------------------------


Adj. CONCURS DE TRASLLATS 2017 DEFINITIU

---

marxen CONCURS DE TRASLLATS 2017 definitiva

---

Adjudicacions definitives curs 2016-2017.
27 de juliol de 2016

1 --- AE,N CS Fase 1.2.2: Proposta cent. màxima complexitat EES
2 --- GP,A PP Fase 1.2.2: Proposta cent. màxima complexitat INF
3 --- 19682 - HC,E IN Fase d'elecció (0,5 dedicació) PAN
4 --- LC,S CS Fase 1.2.2: Proposta cent. màxima complexitat EES
5 --- 277 - MG,RM IN Fase d'elecció PRI
6 --- 3914 - PJ,L IN Fase preferent Article 25 PRI
7 --- 18122 - PG,Z IN Fase 1.5.3: Proposta lloc espec.temp. (0,5) AAP
8 --- RM,E PP Fase d'elecció PRI
9 --- 778 - RL,MA IN Fase d'elecció PRI
10 --- RP,N CS Fase d'elecció PRI

---------------------------------------------------------------

Adjudicacions provisionals curs 2016-2017.
15 de juliol de 2016

1 --- AE,N CS Fase 1.2.2: Proposta cent. màxima complexitat EES
2 --- GP,A PP Fase 1.2.2: Proposta cent. màxima complexitat INF
3 --- LC,S CS Fase 1.2.2: Proposta cent. màxima complexitat EES
4 --- 17719 - ML,J IN Fase d'elecció (0,5 dedicació) PAN
5 --- 277 - MG,RM IN Fase d'elecció PRI
6 --- 3914 - PJ,L IN Fase preferent Article 25 PRI
7 --- 18122 - PG,Z IN Fase 1.5.3: Proposta lloc espec.temp. (0,5) AAP
8 --- RM,E PP Fase d'elecció PRI
9 --- 778 - RL,MA IN Fase d'elecció PRI

---------------------------------------------------------------

Adjudicacions provisionals curs 2015-2016.
27 de juliol de 2015

1 --- AE,N CS Fase d'elecció EES
2 --- GP,A PP Fase 1.2.2: Proposta centres especial dific. INF
3 --- LC,S CS Fase d'elecció EES
4 --- MI,M PP Fase d'elecció PRI
5 --- SM,C CS Fase 1.1. Proposta càrrecs directius PRI
6 --- SG,O PP Adjudicació comarques PRI

---------------------------------------------------------------

marxen CONCURS DE TRASLLATS 2015 provisional

AG,M - esp:038 --- marxa a:08069751 esp:038
DM,J - esp:038 --- marxa a:08052657 esp:036
LM,S - esp:038 --- marxa a:08060873 esp:038
RM,G - esp:036 --- marxa a:26008001 esp:036

CURS 2014/15

Adjudicacions 23 de juliol de 2014

1 --- AR,M PP Fase 1.2.2: Proposta centres especial dific. EES
2 --- EV,P CS Fase 1.2.2: Proposta centres especial dific. INF
3 --- GP,A PP Fase 1.2.2: Proposta centres especial dific. INF
4 --- PG,M PP Fase d'elecció PRI
5 --- PP,P PP Fase d'elecció PRI
6 --- SM,C PP Fase 1.1. Proposta càrrecs directius PRI

---------------------------------------------------------------

adjudicacions 25 de juliol de 2013

1 --- AR,M PP Fase 1.4.1. Proposta continuïtat al centre PRI
2 --- 7739 - DR,J IN Fase 1.3. Proposta lloc específic temporal AAP
3 --- EV,P CS Fase 1.4.1. Proposta continuïtat al centre INF
4 --- GP,A PP Fase 1.4.1. Proposta continuïtat al centre INF

---------------------------------------------------------------

adjudicacions 26 de juliol de 2012

AR,M PP Proposta EES EES - Educació especial /Pedagogia Terapèutic
EV,P CS Elecció INF INF - Educació infantil
GP,A PP Proposta INF INF - Educació infantil
RC,R CS Confirmació PRI PRI - Educació primària

VACANTS CONCURS DE TRASLLATS 2013 Provisional

esp - vacants - resultes - adjudicades - sense adjudicar - si trobeu alguna errada pere@sindicat.net
36 - Educació especial - 0 - 1 - 0 = 1 SENSE ADJUDICAR

marxen CONCURS DE TRASLLATS 2013 provisional

191.8664 - RM,G - esp:36 --- marxa a:26002849 esp:36

---------------------------------------------------------------

VACANTS CONCURS DE TRASLLATS 2011 DEFINITIVA

esp - vacants - resultes - adjudicades - sense adjudicar
36 - Educació especial - 0 - 1 - 1 = 0
38 - Educació primària - 0 - 3 - 3 = 0

Adj. CONCURS DE TRASLLATS 2011 DEFINITIVA

74 - RC,R - esp:036 def. anterior 08002228 esp:038
150 - AP,MP - esp:038 def. anterior 08002897 esp:034
15 - AG,M - esp:038 def. anterior 08033857 esp:038
12 - LL,S - esp:038 def. anterior 08016872 esp:038

marxen CONCURS DE TRASLLATS 2011 definitiva mestres

RM,AM - esp:036 --- marxa a:08002368 esp:036
RC,R - esp:038 --- marxa a:08002228 esp:036
SG,N - esp:038 --- marxa a:08045057 esp:031
FS,ME - esp:038 --- marxa a:08045574 esp:038

-----------------------------------------------------------------------------

adjudicacions 27 de juliol de 2011

AP,MP CS Proposta AAP AAP - Aula d'acollida
AR,M PP Proposta EES EES - Educació especial
1774 - AD,MACH IN Proposta INF INF - Educació infantil
3772 - GC,ECH IN Proposta PRI PRI - Educació primària
GP,A PP Proposta INF INF - Educació infantil
13263 - PF,MCH IN Elecció PAN PAN - Educació primària, anglès
11097 - PT,JCH IN Proposta PRI PRI - Educació primària
RC,R CS Proposta PRI PRI - Educació primària
SM,C PP Proposta PRI PRI - Educació primària
7079 - VM,MCH IN Elecció PMU PMU - Educació primària, música

CONCURS DE TRASLLATS 2009 persones que arriben al centre

Plantilles curs 2014-2015, 2013-2014: Veure plantilles.php,
Plantilles curs 2012-2013 DOGC 24/10/2012,
Plantilles curs 2011-2012 DOGC 19/12/2011,
Curs 2010-2011 DOGC 20/10/2010, curs 2009-10 DOGC 30/11/2009,
Curs 2008-09 DOGC 30/10/2008 i curs 2007-08 DOGC 17/12/2007

PL1819

PL1718

PL1617

PL1516

Educació infantil 4
Educació primària 7
Llengua estrangera: anglès 1.5
Educació física 1
Pedagogia terapèutica 2

PL1415

Educació infantil 4
Educació primària 8
Llengua estrangera: anglès 1
Educació física 1
Pedagogia terapèutica 2
Aula d'acollida 0.5

cespprop.placesESPECIALITATm.esolab
INF-4Educació infantil--
PRI-7Educació primària--
PRIPE1Educació primària--
PAN-1Llengua estrangera: anglès--
PEF-1Educació física--
EES-2Pedagogia terapèutica--
RE-0.5Religió catòlica--
ADC-1Aula d'acollida--
Places curs 2013-14: 17.5

cespm.esolabprop.inc142013-14inc132012-13inc2011-122010-11091008090708
ADC---+0.51-0.50.5.11111
EES---.2.2.22222
INF---.4.4-145544
PAN---.1.1.11111
PEF---.1.1.11111
PMU---.0.0-101111
PMU--PE.0-10+110000
PRI---.7.7-17891010.5
PRI--PE.1-11+121000
RE---.0.5.0.5.0.50.50.50.50.5

Increment de plantilla 2013-2014 = 0.5

Increment de plantilla 2012-2013 = -2.5

Increment de plantilla 2011-2012 = -1

-------------------------------------

Curs 2010/2011

Esp, Sit, Total


  e AAP CS 1

  e EES DD 2

  e INF CS 1
  e INF DD 2
  e INF PP 2

  e PAN CS 1

  e PEF DD 1

  e PMU IN 1

  e PRI CS 2
  e PRI DD 3
  e PRI IN 3
  e PRI PP 1
  e PRI SU 1

-------------------------------------

Curs 2008/2009

Esp, Cos, Sit, Total


   AAP 597 CS 1

   EES 597 DD 2

   PRI 597 CS 3
   PRI 597 DD 4
   PRI 597 IN 2
   PRI 597 PP 1

   INF 597 CS 1
   INF 597 DD 2
   INF 597 PP 1

   PAN 597 PP 1

   PEF 597 DD 1

   PMU 597 PP 1

USTEC·STEs IAC, Actualitzat:

24/05/2019 11:59 (77351)