ustec

USTEC·STEs

Informació per a les persones afiliades: cliqueu aquí si ja teniu clau d'accés

control:

Fitxa centre

inclou destinacions provisional d'estiu i el concurs de trasllats
* si trobeu alguna errada o que falten dades envieu un correu a barcelona@sindicat.net

Enllaç per veure el codi de les diferents especialitats del concurs de trasllats 2018-2019

08020841 (08783) MASQUEFA Escola El Turó C. Santa Clara, 30 - 937 725 175

Mapa del centre - Consulta dades del centre en el MEC - Dades preinscripcio

Adj. CONCURS DE TRASLLATS 2019 DEFINITIU

PP,M - esp: 035

marxen CONCURS DE TRASLLATS 2019 definitiu

---

Adj. CONCURS DE TRASLLATS 2019 PROVISIONAL

PP,M - esp: 035

Adjudicacions definitives curs 2018-2019.
17 de juliol de 2018

1 --- 19221 - AP,N IN Fase 1.4.2: Proposta continuïtat interins PRI
2 --- 04714 - AA,A IN Fase 1.4.2: Proposta continuïtat interins PEF
3 --- 27963 - CS,M IN Fase d'elecció (0,5 dedicació) PMU
4 --- 08155 - GO,IM IN Fase 1.4.2: Proposta continuïtat interins PRI
5 --- 23523 - GN,R IN Fase 1.4.2: Proposta continuïtat interins PEF
6 --- LO,MT CS Fase 1.4.1: Proposta continuïtat funcionaris PRI
7 --- 15264 - ME,ME IN Fase 1.4.2: Proposta continuïtat interins PRI
8 --- 20930 - SG,A IN Fase 1.4.2: Proposta continuïtat interins PMU
9 --- UP,JR CS Fase 1.4.1: Proposta continuïtat funcionaris PRI

---------------------------------------------------------------


Adjudicacions provisionals curs 2018-2019.
4 de juliol de 2018

1 --- 19221 - AP,N IN Fase 1.4.2: Proposta continuïtat interins PRI
2 --- 04714 - AA,A IN Fase 1.4.2: Proposta continuïtat interins PEF
3 --- 27963 - CS,M IN Fase d'elecció (0,5 dedicació) PMU
4 --- 08155 - GO,IM IN Fase 1.4.2: Proposta continuïtat interins PRI
5 --- 23523 - GN,R IN Fase 1.4.2: Proposta continuïtat interins PEF
6 --- LO,MT CS Fase 1.4.1: Proposta continuïtat funcionaris PRI
7 --- 15264 - ME,ME IN Fase 1.4.2: Proposta continuïtat interins PRI
8 --- 20930 - SG,A IN Fase 1.4.2: Proposta continuïtat interins PMU
9 --- UP,JR CS Fase 1.4.1: Proposta continuïtat funcionaris PRI

---------------------------------------------------------------


Adjudicacions definitives curs 2017-2018.
26 de juliol de 2017

1 --- 21227 - AP,N IN Fase d'elecció (0,5 dedicació) PRI
2 --- 05025 - AA,A IN Fase 1.4.2: Proposta continuïtat interins PEF
3 --- 17017 - CM,R IN Adjudicació comarques PEF
4 --- 00323 - FM,F IN Fase 1.4.2: Proposta continuïtat interins PRI
5 --- 08844 - GO,IM IN Fase 1.4.2: Proposta continuïtat interins PRI
6 --- LO,MT CS Fase 1.4.1: Proposta continuïtat funcionaris PRI
7 --- 16753 - ME,ME IN Fase 1.4.2: Proposta continuïtat interins PMU
8 --- 23226 - SG,A IN Fase 1.4.2: Proposta continuïtat interins PMU
9 --- UP,JR CS Fase 1.4.1: Proposta continuïtat funcionaris PRI

---------------------------------------------------------------


Adjudicacions provisionals curs 2017-2018.
13 de juliol de 2017

1 --- 13944 - AI,J IN Fase d'elecció PEF
2 --- 05025 - AA,A IN Fase 1.4.2: Proposta continuïtat interins PEF
3 --- 00323 - FM,F IN Fase 1.4.2: Proposta continuïtat interins PRI
4 --- 08844 - GO,IM IN Fase 1.4.2: Proposta continuïtat interins PRI
5 --- LO,MT CS Fase 1.4.1: Proposta continuïtat funcionaris PRI
6 --- 16753 - ME,ME IN Fase 1.4.2: Proposta continuïtat interins PMU
7 --- 23226 - SG,A IN Fase 1.4.2: Proposta continuïtat interins PMU
8 --- UP,JR CS Fase 1.4.1: Proposta continuïtat funcionaris PRI

---------------------------------------------------------------


Adj. CONCURS DE TRASLLATS 2017 DEFINITIU

---

marxen CONCURS DE TRASLLATS 2017 definitiva

---

Adjudicacions definitives curs 2016-2017.
27 de juliol de 2016

1 --- 5152 - AA,A IN Fase d'elecció PEF
2 --- 3901 - GC,L IN Fase d'elecció PRI
3 --- LO,MT CS Fase 1.4.1: Proposta continuïtat funcionaris INF
4 --- 17169 - ME,ME IN Fase 1.4.2: Proposta continuïtat interins PMU
5 --- 24774 - SG,A IN Fase d'elecció (0,5 dedicació) PMU
6 --- UP,JR PP Fase 1.4.1: Proposta continuïtat funcionaris PRI

---------------------------------------------------------------

Adjudicacions provisionals curs 2016-2017.
15 de juliol de 2016

1 --- 5152 - AA,A IN Fase d'elecció PEF
2 --- 3901 - GC,L IN Fase d'elecció PRI
3 --- LO,MT CS Fase 1.4.1: Proposta continuïtat funcionaris INF
4 --- 17169 - ME,ME IN Fase 1.4.2: Proposta continuïtat interins PMU
5 --- 24774 - SG,A IN Fase d'elecció (0,5 dedicació) PMU
6 --- UP,JR PP Fase 1.4.1: Proposta continuïtat funcionaris PRI

---------------------------------------------------------------

Adjudicacions provisionals curs 2015-2016.
27 de juliol de 2015

1 --- 3172 - BO,MJ IN Adjudicació comarques PRI
2 --- LO,MT CS Fase 1.4.1: Proposta continuïtat funcionaris INF
3 --- 9509 - SP,G IN Fase d'elecció PEF
4 --- SL,M PP Fase d'elecció PRI
5 --- UP,JR PP Fase d'elecció PRI

---------------------------------------------------------------

Adj. CONCURS DE TRASLLATS 2015 PROVISIONAL

MG,IM - esp:031 def. anterior 08060605 esp:031
BD,L - esp:038 def. anterior 08063722 esp:038

marxen CONCURS DE TRASLLATS 2015 provisional

BA,E - esp:038 --- marxa a:08059354 esp:038
CC,A - esp:038 --- marxa a:14500017 esp:038
MA,S - esp:031 --- marxa a:08016938 esp:031

CURS 2014/15

Adjudicacions 23 de juliol de 2014

1 --- 4158 - CM,SM IN Adjudicació comarques PRI
2 --- LO,MT PP Fase 1.4.1: Proposta continuïtat funcionaris INF
3 --- 3165 - PS,M IN Fase 1.4.2: Proposta continuïtat interins PEF

---------------------------------------------------------------

adjudicacions 25 de juliol de 2013

1 --- BC,MM PP Fase 1.4.1. Proposta continuïtat al centre INF
2 --- LO,MT PP Fase 1.4.1. Proposta continuïtat al centre INF
3 --- 3272 - PS,M IN Fase d'elecció PEF

---------------------------------------------------------------

adjudicacions 26 de juliol de 2012

BC,MM PP Ofici INF INF - Educació infantil
DF,JA PP Ofici PRI PRI - Educació primària
LO,MT PP Confirmació INF INF - Educació infantil
PM,M PP Confirmació PEF PEF - Educació primària,educació física

marxen CONCURS DE TRASLLATS 2013 definitiva

38.9996 - FJ,M - esp:34 --- marxa a:25005430 esp:34
24.4998 - MG,N - esp:31 --- marxa a:08064881 esp:31

VACANTS CONCURS DE TRASLLATS 2013 Provisional

esp - vacants - resultes - adjudicades - sense adjudicar - si trobeu alguna errada pere@sindicat.net
31 - Educació infantil - 0 - 2 - 0 = 2 SENSE ADJUDICAR
34 - Educació primària, educació física - 0 - 1 - 0 = 1 SENSE ADJUDICAR

marxen CONCURS DE TRASLLATS 2013 provisional

38.9996 - FJ,M - esp:34 --- marxa a:25005430 esp:34
21.7998 - MA,S - esp:31 --- marxa a:08000013 esp:31
24.4998 - MG,N - esp:31 --- marxa a:08064881 esp:31

---------------------------------------------------------------

VACANTS CONCURS DE TRASLLATS 2011 DEFINITIVA

esp - vacants - resultes - adjudicades - sense adjudicar
37 - Audició i llenguatge - 1 - 0 - 1 = 0
31 - Educació infantil - 0 - 2 - 2 = 0
38 - Educació primària - 0 - 1 - 0 = 1
35 - Educació primària, música - 1 - 0 - 0 = 1

Adj. CONCURS DE TRASLLATS 2011 DEFINITIVA

8 - GH,MA - esp:031
10300053 - 0 - OS,MM - esp:031
13 - PG,M - esp:037

marxen CONCURS DE TRASLLATS 2011 definitiva mestres

TG,S - esp:031 --- marxa a:08036044 esp:031
VC,A - esp:031 --- marxa a:08035350 esp:034
PC,D - esp:038 --- marxa a:08000013 esp:038

-----------------------------------------------------------------------------

adjudicacions 27 de juliol de 2011

DF,JA PP Ofici PRI PRI - Educació primària
LO,MT PP Elecció INF INF - Educació infantil
12229 - MS,RCH IN Elecció PMU PMU - Educació primària, música
PM,M PP Ofici PEF PEF - Educació primària, educació física
SF,N PP Confirmació ALL ALL - Audició i llenguatge
ZS,M CS Confirmació INF INF - Educació infantil

CONCURS DE TRASLLATS 2009 persones que arriben al centre

Plantilles curs 2014-2015, 2013-2014: Veure plantilles.php,
Plantilles curs 2012-2013 DOGC 24/10/2012,
Plantilles curs 2011-2012 DOGC 19/12/2011,
Curs 2010-2011 DOGC 20/10/2010, curs 2009-10 DOGC 30/11/2009,
Curs 2008-09 DOGC 30/10/2008 i curs 2007-08 DOGC 17/12/2007

PL1819

Pedagogia terapèutica 1
Educació infantil 8
Llengua estrangera: anglès 2
Educació física 2
Música 1.5
Educació primària 16
Religió catòlica 1

PL1718

Pedagogia terapèutica 1
Educació infantil 8
Llengua estrangera: anglès 2
Educació física 3
Música 2
Educació primària 15.5
Religió catòlica 1

PL1617

Pedagogia terapèutica 1
Educació infantil 8
Llengua estrangera: anglès 2
Educació física 2
Música 1.5
Educació primària 12
Religió catòlica 0.875

PL1516

Educació infantil 8
Educació primària 13
Llengua estrangera: anglès 2
Educació física 2
Música 0.5
Pedagogia terapèutica 1
Religió catòlica 0.875

PL1415

Educació infantil 8
Educació primària 13
Llengua estrangera: anglès 2
Educació física 2
Música 0.5
Pedagogia terapèutica 1
Religió catòlica 0.875

cespprop.placesESPECIALITATm.esolab
INF-8Educació infantil--
PRI-13Educació primària--
PAN-2Llengua estrangera: anglès--
PEF-2Educació física--
PMU-0.5Música--
EES-1Pedagogia terapèutica--
RE-0.875Religió catòlica--
Places curs 2013-14: 27.375

cespm.esolabprop.inc142013-14inc132012-13inc2011-122010-11091008090708
ALL---.0-10.11001
EES---.1.1.11222
INF---.8.8.88888
PAN---.2.2.22233
PEF---.2.2.22222
PMU---.0.5-0.50.5.11122
PRI---.13.13-213151616.519
RE---.0.875.0.875.0.8750.8750.87511

Increment de plantilla 2013-2014 = 0

Increment de plantilla 2012-2013 = -1.5

Increment de plantilla 2011-2012 = -2

-------------------------------------

Curs 2010/2011

Esp, Sit, Total


  e ALL PP 1

  e EES DD 1

  e INF DD 4
  e INF PP 4
  e INF SU 2

  e PAN DD 2
  e PAN SU 1

  e PEF DD 1
  e PEF PP 1

  e PMU PP 1

  e PRI DD 13
  e PRI PP 2

-------------------------------------

Curs 2008/2009

Esp, Cos, Sit, Total


   EES 597 DD 2

   PRI 597 DD 7
   PRI 597 IN 4
   PRI 597 PP 6

   INF 597 IN 4
   INF 597 PP 4

   PAN 597 CS 1
   PAN 597 DD 1
   PAN 597 PP 1

   PEF 597 PP 2

   PMU 597 DD 1
   PMU 597 PP 1

   REL - PP 1

USTEC·STEs IAC, Actualitzat:

24/05/2019 11:59 (64821)