ustec

USTEC·STEs

Informació per a les persones afiliades: cliqueu aquí si ja teniu clau d'accés

control:

Fitxa centre

inclou destinacions provisional d'estiu i el concurs de trasllats
* si trobeu alguna errada o que falten dades envieu un correu a barcelona@sindicat.net

Enllaç per veure el codi de les diferents especialitats del concurs de trasllats 2018-2019

08021430 (08750) MOLINS DE REI Institut Lluís de Requesens Felip Canalias, 19 - 23 - 936 802 438

Mapa del centre - Consulta dades del centre en el MEC - Dades preinscripcio

Adj. CONCURS DE TRASLLATS 2019 PROVISIONAL

FT,S - esp: 590004
CS,M - esp: 590005
RM,VM - esp: 590006
AR,J - esp: 590006
DA,N - esp: 590007
SR,E - esp: 590008
IB,D - esp: 590008
RS,BR - esp: 590051
NC,C - esp: 590051

Adjudicacions definitives curs 2018-2019.
17 de juliol de 2018

1 --- AR,J CS Fase 1.4.1: Proposta continuïtat funcionaris MA
2 --- 32257 - AB,F IN Fase d'elecció (0,5 dedicació) EF
3 --- BP,A PP Fase 1.4.1: Proposta continuïtat funcionaris CN
4 --- 08991 - BA,S IN Fase 1.4.2: Proposta continuïtat interins MA
5 --- 06595 - BA,J IN Fase 1.4.2: Proposta continuïtat interins AN
6 --- 2018-3-00074 - BD,A PP Fase d'elecció LC
7 --- 04518 - CF,M IN Fase 1.4.2: Proposta continuïtat interins MA
8 --- 21471 - DM,E IN Fase 1.4.2: Proposta continuïtat interins LE
9 --- 05911 - DP,M IN Fase d'elecció ADC
10 --- 18823 - EM,R IN Fase 1.3. Proposta lloc específic temporal UES
11 --- FT,S CS Fase 1.2.1. Proposta lloc específic estruct. LE DIV
12 --- 15019 - FL,AC IN Fase d'elecció GE
13 --- 28560 - FB,J IN Fase d'elecció TEC
14 --- 11339 - GC,R IN Fase 1.4.2: Proposta continuïtat interins FR
15 --- 14089 - GG,MP IN Fase 1.4.2: Proposta continuïtat interins ECO
16 --- 26538 - GM,A IN Fase 1.4.2: Proposta continuïtat interins PSI
17 --- 01010 - GT,V IN Fase d'elecció AN
18 --- 11919 - GG,B IN Fase d'elecció MA
19 --- 00414 - GV,I IN Fase d'elecció ECO
20 --- IB,D PP Fase 1.2.1. Proposta lloc específic estruct. CN DIV
21 --- 21462 - LC,C IN Fase 1.4.2: Proposta continuïtat interins EF
22 --- 16313 - MR,R IN Fase 1.3. Proposta lloc específic temporal UES
23 --- 14023 - MF,ME IN Fase 1.4.2: Proposta continuïtat interins CN
24 --- 15886 - MF,J IN Fase 1.4.2: Proposta continuïtat interins LE
25 --- 21924 - ME,N IN Fase 1.4.2: Proposta continuïtat interins DI
26 --- MM,A PP Fase 1.4.1: Proposta continuïtat funcionaris PSI
27 --- NC,C CS Fase d'elecció LC
28 --- 25358 - NM,A IN Fase 1.4.2: Proposta continuïtat interins GE
29 --- 21017 - OM,S IN Fase 1.4.2: Proposta continuïtat interins LE
30 --- 2018-3-00104 - PR,M PP Fase d'elecció LE
31 --- 19617 - PO,M IN Fase 1.5.4: Proposta continuït.interins (0,5) MU
32 --- 14966 - PP,MB IN Fase 1.4.2: Proposta continuïtat interins GE
33 --- 16376 - RR,E IN Fase 1.4.2: Proposta continuïtat interins FQ
34 --- 26057 - RF,M IN Fase d'elecció (0,5 dedicació) PSI
35 --- 20367 - RT,Y IN Fase 1.5.4: Proposta continuït.interins (0,5) FI
36 --- 03502 - RH,C IN Fase 1.4.2: Proposta continuïtat interins CN
37 --- 25057 - SR,L IN Fase 1.4.2: Proposta continuïtat interins MA
38 --- 13372 - SF,M IN Fase 1.4.2: Proposta continuïtat interins AN
39 --- 27433 - SM,M IN Fase 1.4.2: Proposta continuïtat interins MA
40 --- 25251 - SP,AG IN Fase 1.4.2: Proposta continuïtat interins TEC
41 --- 27282 - SP,P IN Fase d'elecció (0,5 dedicació) DI
42 --- 12925 - SF,AI IN Fase d'elecció CN

---------------------------------------------------------------


Adjudicacions provisionals curs 2018-2019.
4 de juliol de 2018

1 --- AR,J CS Fase 1.4.1: Proposta continuïtat funcionaris MA
2 --- BP,A PP Fase 1.4.1: Proposta continuïtat funcionaris CN
3 --- 08991 - BA,S IN Fase 1.4.2: Proposta continuïtat interins MA
4 --- 06595 - BA,J IN Fase 1.4.2: Proposta continuïtat interins AN
5 --- 2018-3-00072 - BD,A PP Fase d'elecció LC
6 --- 04518 - CF,M IN Fase 1.4.2: Proposta continuïtat interins MA
7 --- CP,J CS Fase d'elecció DI
8 --- 05611 - PF,E IN Fase d'elecció ADC
9 --- 21471 - DM,E IN Fase 1.4.2: Proposta continuïtat interins LE
10 --- 18823 - EM,R IN Fase 1.3. Proposta lloc específic temporal UES
11 --- FT,S CS Fase 1.2.1. Proposta lloc específic estruct. LE DIV
12 --- 11339 - GC,R IN Fase 1.4.2: Proposta continuïtat interins FR
13 --- 14089 - GG,MP IN Fase 1.4.2: Proposta continuïtat interins ECO
14 --- 07076 - GM,G IN Fase d'elecció GE
15 --- 26538 - GM,A IN Fase 1.4.2: Proposta continuïtat interins PSI
16 --- 01010 - GT,V IN Fase d'elecció AN
17 --- 11919 - GG,B IN Fase d'elecció MA
18 --- 00414 - GV,I IN Fase d'elecció ECO
19 --- IB,D PP Fase 1.2.1. Proposta lloc específic estruct. CN DIV
20 --- 21462 - LC,C IN Fase 1.4.2: Proposta continuïtat interins EF
21 --- 16313 - MR,R IN Fase 1.3. Proposta lloc específic temporal UES
22 --- 14023 - MF,ME IN Fase 1.4.2: Proposta continuïtat interins CN
23 --- 15886 - MF,J IN Fase 1.4.2: Proposta continuïtat interins LE
24 --- MM,A PP Fase 1.4.1: Proposta continuïtat funcionaris PSI
25 --- NC,C CS Fase d'elecció LC
26 --- 25358 - NM,A IN Fase 1.4.2: Proposta continuïtat interins GE
27 --- 21017 - OM,S IN Fase 1.4.2: Proposta continuïtat interins LE
28 --- 2018-3-00102 - PR,M PP Fase d'elecció LE
29 --- 19617 - PO,M IN Fase 1.5.4: Proposta continuït.interins (0,5) MU
30 --- 14966 - PP,MB IN Fase 1.4.2: Proposta continuïtat interins GE
31 --- 16376 - RR,E IN Fase 1.4.2: Proposta continuïtat interins FQ
32 --- 26057 - RF,M IN Fase d'elecció (0,5 dedicació) PSI
33 --- 27199 - RM,JF IN Fase d'elecció TEC
34 --- 20367 - RT,Y IN Fase 1.5.4: Proposta continuït.interins (0,5) FI
35 --- 03502 - RH,C IN Fase 1.4.2: Proposta continuïtat interins CN
36 --- 25057 - SR,L IN Fase 1.4.2: Proposta continuïtat interins MA
37 --- 13372 - SF,M IN Fase 1.4.2: Proposta continuïtat interins AN
38 --- 27433 - SM,M IN Fase 1.4.2: Proposta continuïtat interins MA
39 --- 25251 - SP,AG IN Fase 1.4.2: Proposta continuïtat interins TEC
40 --- 27282 - SP,P IN Fase d'elecció (0,5 dedicació) DI
41 --- 12925 - SF,AI IN Fase d'elecció CN
42 --- 31103 - TG,B IN Fase d'elecció (0,5 dedicació) EF

---------------------------------------------------------------


Adjudicacions definitives curs 2017-2018.
26 de juliol de 2017

1 --- BP,A PP Fase 1.4.1: Proposta continuïtat funcionaris CN
2 --- 09784 - BA,S IN Fase 1.4.2: Proposta continuïtat interins MA
3 --- 07101 - BA,J IN Fase d'elecció AN
4 --- 26186 - CM,JM IN Fase d'elecció MA
5 --- 25492 - CM,M IN Fase 1.4.2: Proposta continuïtat interins LC
6 --- 04809 - CF,M IN Fase 1.4.2: Proposta continuïtat interins MA
7 --- 23825 - DM,E IN Fase d'elecció LE
8 --- 20774 - EM,R IN Fase d'elecció UES
9 --- FT,S CS Fase 1.2.1. Proposta lloc específic estruct. LE DIV
10 --- 12392 - GC,R IN Fase d'elecció FR
11 --- 15417 - GG,MP IN Fase 1.4.2: Proposta continuïtat interins ECO
12 --- 30070 - GM,A IN Fase d'elecció (0,5 dedicació) PSI
13 --- IB,D PP Fase 1.2.1. Proposta lloc específic estruct. CN DIV
14 --- 23815 - LC,C IN Fase d'elecció (0,5 dedicació) EF
15 --- 23754 - MF,C IN Fase d'elecció GE
16 --- 17923 - MR,R IN Fase 1.3. Proposta lloc específic temporal UES
17 --- 15340 - MF,ME IN Fase 1.4.2: Proposta continuïtat interins CN
18 --- 17436 - MF,J IN Fase 1.4.2: Proposta continuïtat interins LE
19 --- 24339 - ME,N IN Fase 1.4.2: Proposta continuïtat interins DI
20 --- 25137 - MC,J IN Fase d'elecció GE
21 --- MM,A PP Fase 1.4.1: Proposta continuïtat funcionaris PSI
22 --- 23318 - OM,S IN Fase d'elecció LE
23 --- 21709 - PO,M IN Fase d'elecció (0,5 dedicació) MU
24 --- 16413 - PP,MB IN Fase d'elecció GE
25 --- 17993 - RR,E IN Fase 1.4.2: Proposta continuïtat interins FQ
26 --- 22557 - RT,Y IN Fase d'elecció (0,5 dedicació) FI
27 --- 03700 - RH,C IN Fase 1.4.2: Proposta continuïtat interins TEC
28 --- 28079 - SR,L IN Fase d'elecció MA
29 --- 14634 - SF,M IN Fase 1.4.2: Proposta continuïtat interins AN
30 --- 31215 - SM,M IN Fase d'elecció MA
31 --- 28273 - SP,AG IN Fase d'elecció TEC

---------------------------------------------------------------


Adjudicacions provisionals curs 2017-2018.
13 de juliol de 2017

1 --- BP,A PP Fase 1.4.1: Proposta continuïtat funcionaris CN
2 --- 09784 - BA,S IN Fase 1.4.2: Proposta continuïtat interins MA
3 --- 07101 - BA,J IN Fase d'elecció AN
4 --- 26186 - CM,JM IN Fase d'elecció MA
5 --- 27308 - CS,JL IN Fase d'elecció (0,5 dedicació) FI
6 --- 25492 - CM,M IN Fase 1.4.2: Proposta continuïtat interins LC
7 --- 04809 - CF,M IN Fase 1.4.2: Proposta continuïtat interins MA
8 --- 23825 - DM,E IN Fase d'elecció LE
9 --- FT,S CS Fase 1.2.1. Proposta lloc específic estruct. LE DIV
10 --- 12392 - GC,R IN Fase d'elecció FR
11 --- 15417 - GG,MP IN Fase 1.4.2: Proposta continuïtat interins ECO
12 --- IB,D PP Fase 1.2.1. Proposta lloc específic estruct. CN DIV
13 --- 23815 - LC,C IN Fase d'elecció (0,5 dedicació) EF
14 --- LM,J CS Fase 1.3. Proposta lloc específic temporal UES
15 --- 15340 - MF,ME IN Fase 1.4.2: Proposta continuïtat interins CN
16 --- 17436 - MF,J IN Fase 1.4.2: Proposta continuïtat interins LE
17 --- 24339 - ME,N IN Fase 1.4.2: Proposta continuïtat interins DI
18 --- 22157 - MR,E IN Fase d'elecció GE
19 --- MM,A PP Fase 1.4.1: Proposta continuïtat funcionaris PSI
20 --- 23616 - NC,M IN Fase d'elecció MA
21 --- 23318 - OM,S IN Fase d'elecció LE
22 --- 21709 - PO,M IN Fase d'elecció (0,5 dedicació) MU
23 --- 26379 - PG,J IN Fase d'elecció TEC
24 --- 16413 - PP,MB IN Fase d'elecció GE
25 --- 17993 - RR,E IN Fase 1.4.2: Proposta continuïtat interins FQ
26 --- 03700 - RH,C IN Fase 1.4.2: Proposta continuïtat interins TEC
27 --- 20523 - SO,J IN Fase d'elecció GE
28 --- 26177 - SA,D IN Fase d'elecció MA
29 --- 14634 - SF,M IN Fase 1.4.2: Proposta continuïtat interins AN

---------------------------------------------------------------


Adj. CONCURS DE TRASLLATS 2017 DEFINITIU

BB,MJ - esp:590004 def. anterior 08045859 esp:590004
RO,F - esp:590004 def. anterior 08034217 esp:590004
MR,MP - esp:590008 def. anterior 08037152 esp:590008
GB,J - esp:590009 def. anterior 08034011 esp:590009

marxen CONCURS DE TRASLLATS 2017 definitiva

AG,FX - esp:590004 --- marxa a:17004530 esp:590004

Adjudicacions definitives curs 2016-2017.
27 de juliol de 2016

1 --- BP,A PP Fase 1.4.1: Proposta continuïtat funcionaris CN
2 --- 10036 - BA,S IN Fase 1.4.2: Proposta continuïtat interins MA
3 --- BB,MJ CS Fase preferent Article 25 LE
4 --- 4943 - CF,M IN Fase 1.4.2: Proposta continuïtat interins MA
5 --- FT,S CS Fase 1.2.1. Proposta lloc específic estruct. LE-DIV
6 --- 15798 - GG,MP IN Fase 1.4.2: Proposta continuïtat interins ECO
7 --- 10808 - GM,N IN Fase 1.4.2: Proposta continuïtat interins DI
8 --- IB,D PP Fase 1.2.1. Proposta lloc específic estruct. CN-DIV
9 --- LM,J PP Fase 1.3. Proposta lloc específic temporal UES
10 --- 18395 - MR,R IN Fase 1.3. Proposta lloc específic temporal UES
11 --- 15722 - MF,ME IN Fase d'elecció CN
12 --- 17867 - MF,J IN Fase 1.4.2: Proposta continuïtat interins LE
13 --- 26161 - ME,N IN Fase d'elecció (0,5 dedicació) DI
14 --- MM,A PP Fase 1.4.1: Proposta continuïtat funcionaris PSI
15 --- 18466 - RR,E IN Fase d'elecció FQ
16 --- 3812 - RH,C IN Fase 1.4.2: Proposta continuïtat interins TEC
17 --- 15016 - SF,M IN Fase 1.4.2: Proposta continuïtat interins AN

---------------------------------------------------------------

Adjudicacions provisionals curs 2016-2017.
15 de juliol de 2016

1 --- BP,A PP Fase 1.4.1: Proposta continuïtat funcionaris CN
2 --- 10036 - BA,S IN Fase 1.4.2: Proposta continuïtat interins MA
3 --- BB,MJ CS Fase preferent Article 25 LE
4 --- 17347 - CG,MD IN Fase d'elecció (0,5 dedicació) PSI
5 --- 4943 - CF,M IN Fase 1.4.2: Proposta continuïtat interins MA
6 --- FT,S CS Fase 1.2.1. Proposta lloc específic estruct. LE-DIV
7 --- 15798 - GG,MP IN Fase 1.4.2: Proposta continuïtat interins ECO
8 --- 10808 - GM,N IN Fase 1.4.2: Proposta continuïtat interins DI
9 --- 28113 - GP,R IN Fase d'elecció (0,5 dedicació) LC
10 --- IB,D PP Fase 1.2.1. Proposta lloc específic estruct. CN-DIV
11 --- LM,J PP Fase 1.3. Proposta lloc específic temporal UES
12 --- 18395 - MR,R IN Fase 1.5.3: Proposta lloc espec.temp. (0,5) UES
13 --- 15722 - MF,ME IN Fase d'elecció CN
14 --- 17867 - MF,J IN Fase 1.4.2: Proposta continuïtat interins LE
15 --- MM,A PP Fase 1.4.1: Proposta continuïtat funcionaris PSI
16 --- 18466 - RR,E IN Fase d'elecció FQ
17 --- 3812 - RH,C IN Fase 1.4.2: Proposta continuïtat interins TEC
18 --- 15016 - SF,M IN Fase 1.4.2: Proposta continuïtat interins AN
19 --- 24997 - VI,D IN Fase d'elecció (0,5 dedicació) DI

---------------------------------------------------------------

Adjudicacions provisionals curs 2015-2016.
27 de juliol de 2015

1 --- BP,A PP Fase 1.4.1: Proposta continuïtat funcionaris CN
2 --- 10288 - BA,S IN Fase 1.4.2: Proposta continuïtat interins MA
3 --- 12929 - CA,C IN Fase 1.4.4: Proposta continuïtat 0,5 dedica. UES
4 --- FT,S CS Fase 1.2.1. Proposta lloc específic estruct. KLE
5 --- 4927 - GC,S IN Fase d'elecció LE
6 --- 16232 - GG,MP IN Fase 1.4.4: Proposta continuïtat 0,5 dedica. ECO
7 --- 11082 - GM,N IN Fase 1.4.2: Proposta continuïtat interins DI
8 --- IB,D PP Fase 1.2.1. Proposta lloc específic estruct. KCN
9 --- LM,J PP Fase 1.3. Proposta lloc específic temporal UES
10 --- MM,A PP Fase 1.4.1: Proposta continuïtat funcionaris PSI
11 --- 3909 - RH,C IN Fase 1.4.2: Proposta continuïtat interins TEC

---------------------------------------------------------------


CURS 2014/15

Adjudicacions 23 de juliol de 2014

1 --- BP,A PP Fase 1.4.1: Proposta continuïtat funcionaris CN
2 --- 10621 - BA,S IN Fase 1.4.2: Proposta continuïtat interins MA
3 --- FT,S PP Fase 1.4.1: Proposta continuïtat funcionaris LE
4 --- IB,D PP Fase 1.4.1: Proposta continuïtat funcionaris CN
5 --- LM,J PP Fase 1.3. Proposta lloc específic temporal UES
6 --- MM,A PP Fase 1.4.1: Proposta continuïtat funcionaris PSI
7 --- 4007 - RH,C IN Fase d'elecció TEC

---------------------------------------------------------------

adjudicacions 25 de juliol de 2013

1 --- BP,A PP Fase d'elecció CN
2 --- 11172 - BA,S IN Fase d'elecció MA
3 --- FT,S PP Fase 1.4.1. Proposta continuïtat al centre LE
4 --- LM,J PP Fase 1.3. Proposta lloc específic temporal UES
5 --- MM,A PP Fase 1.4.1. Proposta continuïtat al centre PSI
6 --- RS,BR PP Fase 1.1. Proposta càrrecs directius LC

---------------------------------------------------------------

adjudicacions 26 de juliol de 2012

FT,S PP Confirmació LE LE - Llengua castellana iliteratura
IB,D PP Proposta YCN YCN - (PE)Biologia i geologia
LM,J PP Proposta UES UES - Unitat d'educació especial
MM,A PP Confirmació PSI PSI - Orientació educativa
RA,O PP Elecció DI DI - Dibuix

marxen CONCURS DE TRASLLATS 2013 definitiva

24.833 - PG,V - esp:590061 --- marxa a:03005094 esp:590061

VACANTS CONCURS DE TRASLLATS 2013 Provisional

esp - vacants - resultes - adjudicades - sense adjudicar - si trobeu alguna errada pere@sindicat.net
061 - Economia - 0 - 1 - 0 = 1 SENSE ADJUDICAR

marxen CONCURS DE TRASLLATS 2013 provisional

24.833 - PG,V - esp:590061 --- marxa a:12004011 esp:590061

---------------------------------------------------------------

VACANTS CONCURS DE TRASLLATS 2011 DEFINITIVA

esp - vacants - resultes - adjudicades - sense adjudicar
011 - Anglès - 0 - 1 - 0 = 1
061 - Economia - 0 - 1 - 1 = 0
017 - Educació física - 1 - 0 - 1 = 0
005 - Geografia i història - 0 - 1 - 1 = 0
004 - Llengua castellana i literatura - 1 - 0 - 1 = 0
68 - Llengua catalana i literatura - 0 - 1 - 0 = 1

Adj. CONCURS DE TRASLLATS 2011 DEFINITIVA Secundària

30.2497 - GO,J - esp:590004 def. anterior 08037152 esp:590004
60.2163 - MC,JM - esp:590005 def. anterior 08035362 esp:590005
146.9832 - SM,L - esp:590017 def. anterior 08033912 esp:590017
6.8996 - PG,V - esp:590061

marxen CONCURS DE TRASLLATS 2011 definitiva mestres

LH,C - esp:068 --- marxa a:08052724 esp:022

marxen CONCURS DE TRASLLATS 2011 definitiva sec

77.5831 - Franch Parella, Jorge - esp:590061 --- marxa a:08042044 esp:590061
13.1495 - Higuera Gomez, Ascensión Montse. - esp:590011 --- marxa a:08045860 esp:590011
215.433 - Monlleo Galcera, Angel - esp:590005 --- marxa a:08034564 esp:590005

-----------------------------------------------------------------------------

adjudicacions 27 de juliol de 2011

AL,S PP Confirmació FQ FQ - Física i química
CL,A PP Confirmació LE LE - Llengua castellana i literatura
FT,S PP Confirmació LE LE - Llengua castellana i literatura
IB,D PP Proposta CN CN - Biologia i geologia
LM,J PP Proposta UES UES - Unitat d'educació especial
3595 - MV,MCH IN Elecció MA MA - Matemàtiques
MC,MA CS Proposta UES UES - Unitat d'educació especial
MM,A PP Elecció PSI PSI - Orientació educativa
2011-3-00069 - RS,BR PP Proposta LC LC - Llengua catalana i literatura

CONCURS DE TRASLLATS 2009 persones que arriben al centre

Plantilles curs 2014-2015, 2013-2014: Veure plantilles.php,
Plantilles curs 2012-2013 DOGC 24/10/2012,
Plantilles curs 2011-2012 DOGC 19/12/2011,
Curs 2010-2011 DOGC 20/10/2010, curs 2009-10 DOGC 30/11/2009,
Curs 2008-09 DOGC 30/10/2008 i curs 2007-08 DOGC 17/12/2007

PL1819

Cultura clàssica 1
Llengua catalana i literatura 6
Llengua castellana i literatura 5
Llengua castellana i literatura (DIV) 1
Aula d'acollida 1
Anglès 7
Francès 1
Filosofia 1.5
Geografia i història 6
Economia 2
Música 1.5
Dibuix 2.5
Educació física 3.5
Matemàtiques 6
Matemàtiques 1
Biologia i geologia 5
Biologia i geologia (DIV) 1
Física i química 3
Tecnologia 3
Tecnologia 1
Orientació educativa 2.5
Suport intensiu a l'escola inclusiva a secundària 2
Religió 0.5

PL1718

Cultura clàssica 1
Llengua catalana i literatura 6
Llengua castellana i literatura 4
Llengua castellana i literatura (DIV) 1
Anglès 6
Francès 1
Filosofia 1.5
Geografia i història 6
Economia 1.5
Música 1.5
Dibuix 2
Educació física 2.5
Matemàtiques 6
Matemàtiques 1
Biologia i geologia 4
Biologia i geologia (DIV) 1
Física i química 3
Tecnologia 3
Tecnologia 1
Orientació educativa 1.5
Unitat de suport d'educació especial 2
Religió 0.5

PL1617

Cultura clàssica 1
Llengua catalana i literatura 5.5
Llengua castellana i literatura 3
Llengua castellana i literatura (DIV) 1
Anglès 5
Francès 1
Filosofia 1
Geografia i història 4
Economia 1
Música 1
Dibuix 1.5
Educació física 2
Matemàtiques 4
Matemàtiques 1
Biologia i geologia 3
Biologia i geologia (DIV) 1
Física i química 3
Tecnologia 3
Tecnologia 1
Orientació educativa 1
Unitat de suport d'educació especial 2
Religió 0.5

PL1516

Biologia i geologia (K) 1
Llengua castellana i literatura (K) 1
Anglès 4.5
Biologia i geologia 2
Cultura clàssica 1
Dibuix 1.5
Economia 0.5
Educació física 2
Filosofia 1
Física i química 2
Francès 1
Geografia i història 4
Llengua castellana i literatura 2.5
Llengua catalana i literatura 5
Matemàtiques 4
Matemàtiques (E) 1
Música 1
Orientació educativa 1
Religió 0.5
Tecnologia 3
Tecnologia (E) 1
Unitat d'educació especial 1.5

PL1415

Anglès 4
Biologia i geologia 3
Cultura clàssica 1
Dibuix 0.5
Economia 0.5
Educació física 2
Filosofia 1
Física i química 2
Francès 1
Geografia i història 4
Llengua castellana i literatura 3.5
Llengua catalana i literatura 5
Matemàtiques 3
Matemàtiques (E) 1
Música 1
Orientació educativa 1
Religió 0.5
Tecnologia 3
Tecnologia (E) 1
Unitat d'educació especial 1.5

cespprop.placesESPECIALITATm.esolab
CNPE1Biologia i geologia--
AN-4Anglès--
CN-2Biologia i geologia--
CLA-1Cultura clàssica--
DI-0.5Dibuix--
ECO-0.5Economia--
EF-2Educació física--
FI-1Filosofia--
FQ-2Física i química--
FR-1Francès--
GE-4Geografia i història--
LE-3.5Llengua castellana i literatura--
LC-5Llengua catalana i literatura--
MA-3Matemàtiques--
MA-1MatemàtiquesE-
MU-1Música--
PSI-1Orientació educativa--
REL-0.5Religió--
TEC-3Tecnologia--
TEC-1TecnologiaE-
UES-1.5Unitat d'educació especial--
Places curs 2013-14: 39.5

cespm.esolabprop.inc142013-14inc132012-13inc2011-122010-11091008090708
ADC---.0-0.50.0.50.5111
AN---.4.4-145554
ANe--.0.0.00001
CLA---.1.1.11000
CN---.2-12.33333
CN--PE.1+11.00000
CNe--.0.0.00011
DI----0.50.5.1.111.51.51.5
ECO----0.50.5.1.11111
EF---.2.2.22111
EF-r-.0.0.00111
FI---.1.1.11122
FQ---.2-12.33333
FR---.1.1.11111
GE---.4.4.44556
LA---.0.0.00112
LC---.5+15.44454
LCe--.0-10.11111
LE---+0.53.5-13.44454
MA--*.0.0.00001
MA---.3.3.33444
MAe--.1.1.11111
MU--*.0.0.00000.5
MU----0.51.1.5.1.51.51.521.5
PSI---.1.1.11111
REL---.0.5.0.5.0.50.50.50.50.5
TEC--*.0.0.00011
TEC---.3.3.33333
TECe--.1.1.11111
UES---.1.5-0.51.5.22211
UESe--.0.0.00011

Increment de plantilla 2013-2014 = -1

Increment de plantilla 2012-2013 = -3

Increment de plantilla 2011-2012 = -1

-------------------------------------

Curs 2010/2011

Esp, Sit, Total


   ADC IN 1

   AN CS 1
   AN DD 4

   CLA DD 1
   CLA SU 1

   CN DD 2
   CN PP 1

   DI DD 1

   ECO DD 1

   EF DD 1
   EF IN 1

   FI DD 1

   FQ DD 2
   FQ PP 1

   FR DD 1

   GE DD 3
   GE PP 1

   LC DD 4
   LC IN 1
   LC SU 1

   LE DD 1
   LE PP 3

   MA DD 3
   MA SU 1
  e MA DD 1

   MU DD 1
   MU IN 1

   PSI PP 1

   TEC DD 3
  e TEC DD 1

   UES CS 1
   UES PP 1

-------------------------------------

Curs 2008/2009

Esp, Cos, Sit, Total

   UES 590 PP 1
  e UES 597 CS 1

   ADC 590 IN 1

   AN 590 DD 2
   AN 590 IN 3

   CN -- DD 1
   CN 590 DD 1
   CN 590 IN 2

   FQ -- DD 1
   FQ 590 DD 1
   FQ 590 IN 1

   LA -- DD 1

   DI 590 DD 1
   DI 590 IN 1

   ECO 590 DD 1

   EF 590 DD 1
   EF A32 DD 1

   FI 590 DD 2

   FR 590 IN 1

   GE -- DD 1
   GE 590 DD 3
   GE 590 PP 1

   LE -- DD 1
   LE 590 DD 2
   LE 590 IN 1
   LE 590 PP 1

   LC 590 DD 4
   LC 590 IN 1
  e LC 597 DD 1

   MA 590 DD 3
   MA 590 PP 1
  e MA 597 DD 1

   MU 590 DD 1
   MU 590 IN 1

   PSI 590 IN 1

   TEC 590 DD 2
   TEC 590 IN 2
  e TEC 597 DD 1

   RE - PP 1

USTEC·STEs IAC, Actualitzat:

22/03/2019 14:01 (39124)