ustec

USTEC·STEs

Informació per a les persones afiliades: cliqueu aquí si ja teniu clau d'accés

control:

Fitxa centre

inclou destinacions provisional d'estiu i el concurs de trasllats
* si trobeu alguna errada o que falten dades envieu un correu a barcelona@sindicat.net

Enllaç per veure el codi de les diferents especialitats del concurs de trasllats 2018-2019

08025587 (08830) Sant Boi de Llobregat Escola Casablanca Pl. dels Gegants, 2 - 936 402 915

Mapa del centre - Consulta dades del centre en el MEC - Dades preinscripcio

Adj. CONCURS DE TRASLLATS 2019 DEFINITIU

TM,J - esp: 031
MC,Y - esp: 036

marxen CONCURS DE TRASLLATS 2019 definitiu

RM,S - esp:036 --- marxa a: 08028591 esp:036
HC,J - esp:038 --- marxa a: 39018743 esp:038

Adj. CONCURS DE TRASLLATS 2019 PROVISIONAL

TM,J - esp: 031

Adjudicacions definitives curs 2018-2019.
17 de juliol de 2018

1 --- 27853 - BH,S IN Fase 1.2.1. Proposta lloc específic estruct. PRI DIV
2 --- 08794 - BF,MA IN Fase preferent Article 25 PRI
3 --- 25748 - FC,A IN Fase 1.2.2: Proposta cent. màxima complexitat PRI
4 --- 02539 - GM,MJ IN Fase d'elecció EES
5 --- 19369 - LA,E IN Fase 1.5.2: Proposta cent.màxima compl.(0,5) PRI
6 --- 12606 - LM,L IN Fase d'elecció EES
7 --- 15040 - MM,A IN Fase 1.2.2: Proposta cent. màxima complexitat PEF
8 --- 18800 - OR,C IN Fase 1.2.2: Proposta cent. màxima complexitat PAN
9 --- 13388 - OG,C IN Fase 1.2.2: Proposta cent. màxima complexitat PRI
10 --- 17564 - QC,A IN Fase 1.2.2: Proposta cent. màxima complexitat PRI
11 --- 15156 - RB,S IN Fase 1.2.2: Proposta cent. màxima complexitat INF
12 --- 18764 - RM,C IN Fase 1.2.2: Proposta cent. màxima complexitat PRI
13 --- 02508 - SF,ME IN Fase 1.2.2: Proposta cent. màxima complexitat INF
14 --- 12159 - TV,E IN Fase 1.2.1. Proposta lloc específic estruct. PRI TIC

---------------------------------------------------------------


Adjudicacions provisionals curs 2018-2019.
4 de juliol de 2018

1 --- 27853 - BH,S IN Fase 1.2.1. Proposta lloc específic estruct. PRI DIV
2 --- 08794 - BF,MA IN Fase preferent Article 25 PRI
3 --- 25748 - FC,A IN Fase 1.2.2: Proposta cent. màxima complexitat PRI
4 --- 02539 - GM,MJ IN Fase d'elecció EES
5 --- 19369 - LA,E IN Fase 1.5.2: Proposta cent.màxima compl.(0,5) PRI
6 --- 12606 - LM,L IN Fase d'elecció EES
7 --- 15040 - MM,A IN Fase 1.2.2: Proposta cent. màxima complexitat PEF
8 --- 18800 - OR,C IN Fase 1.2.2: Proposta cent. màxima complexitat PAN
9 --- 13388 - OG,C IN Fase 1.2.2: Proposta cent. màxima complexitat PRI
10 --- 17564 - QC,A IN Fase 1.2.2: Proposta cent. màxima complexitat PRI
11 --- 15156 - RB,S IN Fase 1.2.2: Proposta cent. màxima complexitat INF
12 --- 18764 - RM,C IN Fase 1.2.2: Proposta cent. màxima complexitat PRI
13 --- 02508 - SF,ME IN Fase 1.2.2: Proposta cent. màxima complexitat INF
14 --- 12159 - TV,E IN Fase 1.2.1. Proposta lloc específic estruct. PRI TIC

---------------------------------------------------------------


Adjudicacions definitives curs 2017-2018.
26 de juliol de 2017

1 --- 21426 - LA,E IN Fase 1.5.2: Proposta cent.màxima compl.(0,5) PRI
2 --- 13796 - LM,L IN Fase 1.2.2: Proposta cent. màxima complexitat EES
3 --- 16502 - MM,A IN Fase 1.2.2: Proposta cent. màxima complexitat PEF
4 --- 20743 - OR,C IN Fase d'elecció PAN
5 --- 14647 - OG,C IN Fase d'elecció PRI
6 --- 19342 - QC,A IN Fase 1.2.2: Proposta cent. màxima complexitat PRI
7 --- 16620 - RB,S IN Fase 1.2.2: Proposta cent. màxima complexitat INF
8 --- 20708 - RM,C IN Fase 1.2.2: Proposta cent. màxima complexitat PRI
9 --- 02634 - SF,ME IN Fase 1.2.2: Proposta cent. màxima complexitat PRI
10 --- 13316 - TV,E IN Fase 1.2.2: Proposta cent. màxima complexitat INF

---------------------------------------------------------------


Adjudicacions provisionals curs 2017-2018.
13 de juliol de 2017

1 --- 21426 - LA,E IN Fase 1.5.2: Proposta cent.màxima compl.(0,5) PRI
2 --- 13796 - LM,L IN Fase 1.2.2: Proposta cent. màxima complexitat EES
3 --- 16502 - MM,A IN Fase 1.2.2: Proposta cent. màxima complexitat PEF
4 --- 20743 - OR,C IN Fase d'elecció PAN
5 --- 19342 - QC,A IN Fase 1.2.2: Proposta cent. màxima complexitat PRI
6 --- 16620 - RB,S IN Fase 1.2.2: Proposta cent. màxima complexitat INF
7 --- 12971 - RM,J IN Fase d'elecció PRI
8 --- 20708 - RM,C IN Fase 1.2.2: Proposta cent. màxima complexitat PRI
9 --- 02634 - SF,ME IN Fase 1.2.2: Proposta cent. màxima complexitat PRI
10 --- 13316 - TV,E IN Fase 1.2.2: Proposta cent. màxima complexitat INF

---------------------------------------------------------------


Adj. CONCURS DE TRASLLATS 2017 DEFINITIU

HC,J - esp:038

marxen CONCURS DE TRASLLATS 2017 definitiva

TL,A - esp:038 --- marxa a:08066504 esp:034
BS,D - esp:034 --- marxa a:10004597 esp:034

Adjudicacions definitives curs 2016-2017.
27 de juliol de 2016

1 --- 14155 - LM,L IN Fase 1.2.2: Proposta cent. màxima complexitat EES
2 --- 16909 - MM,A IN Fase 1.2.2: Proposta cent. màxima complexitat PRI
3 --- 20017 - QC,A IN Fase 1.2.2: Proposta cent. màxima complexitat PRI
4 --- 17033 - RB,S IN Fase 1.5.2: Proposta cent.màxima compl.(0,5) PRI
5 --- 21561 - RM,C IN Fase 1.2.2: Proposta cent. màxima complexitat PRI
6 --- 2722 - SF,ME IN Fase 1.2.2: Proposta cent. màxima complexitat INF
7 --- 13647 - TV,E IN Fase 1.2.2: Proposta cent. màxima complexitat INF

---------------------------------------------------------------

Adjudicacions provisionals curs 2016-2017.
15 de juliol de 2016

1 --- 14155 - LM,L IN Fase 1.2.2: Proposta cent. màxima complexitat EES
2 --- 16909 - MM,A IN Fase 1.2.2: Proposta cent. màxima complexitat PRI
3 --- 20017 - QC,A IN Fase 1.2.2: Proposta cent. màxima complexitat PRI
4 --- 17033 - RB,S IN Fase 1.5.2: Proposta cent.màxima compl.(0,5) PRI
5 --- 21561 - RM,C IN Fase 1.2.2: Proposta cent. màxima complexitat PRI
6 --- 2722 - SF,ME IN Fase 1.2.2: Proposta cent. màxima complexitat INF
7 --- 13647 - TV,E IN Fase 1.2.2: Proposta cent. màxima complexitat INF

---------------------------------------------------------------

Adjudicacions provisionals curs 2015-2016.
27 de juliol de 2015

1 --- 14581 - LM,L IN Fase 1.2.2: Proposta centres especial dific. PRI
2 --- MC,Y PP Fase 1.2.2: Proposta centres especial dific. EES
3 --- 2794 - SF,ME IN Fase 1.2.2: Proposta centres especial dific. INF
4 --- 14037 - TV,E IN Fase 1.2.2: Proposta centres especial dific. INF

---------------------------------------------------------------

Adj. CONCURS DE TRASLLATS 2015 PROVISIONAL

14037 - GG,MM - esp:031
14037 - MS,I - esp:032 def. anterior 08031204 esp:032

marxen CONCURS DE TRASLLATS 2015 provisional

BV,J - esp:032 --- marxa a:08019277 esp:038

CURS 2014/15

Adjudicacions 23 de juliol de 2014

1 --- 15148 - LM,L IN Fase 1.2.2: Proposta centres especial dific. PRI
2 --- MC,Y PP Fase 1.2.2: Proposta centres especial dific. EES
3 --- 2872 - SF,ME IN Fase 1.2.2: Proposta centres especial dific. INF
4 --- 14580 - TV,E IN Fase 1.2.2: Proposta centres especial dific. INF

---------------------------------------------------------------

adjudicacions 25 de juliol de 2013

1 --- MC,Y PP Fase 1.4.1. Proposta continuïtat al centre EES
2 --- 2837 - MM,MT IN Fase d'elecció INF
3 --- 2975 - SF,ME IN Fase d'elecció INF

---------------------------------------------------------------

adjudicacions 26 de juliol de 2012

MC,Y PP Confirmació EES EES - Educació especial /Pedagogia Terapèutic

marxen CONCURS DE TRASLLATS 2013 definitiva

22.233 - PR,V - esp:31 --- marxa a:33001435 esp:31

VACANTS CONCURS DE TRASLLATS 2013 Provisional

esp - vacants - resultes - adjudicades - sense adjudicar - si trobeu alguna errada pere@sindicat.net
31 - Educació infantil - 0 - 1 - 0 = 1 SENSE ADJUDICAR

marxen CONCURS DE TRASLLATS 2013 provisional

22.233 - PR,V - esp:31 --- marxa a:33001137 esp:31

---------------------------------------------------------------

VACANTS CONCURS DE TRASLLATS 2011 DEFINITIVA

esp - vacants - resultes - adjudicades - sense adjudicar
36 - Educació especial - 0 - 1 - 1 = 0
31 - Educació infantil - 0 - 2 - 2 = 0
38 - Educació primària - 0 - 2 - 1 = 1
34 - Educació primària, educació física - 0 - 1 - 1 = 0

Adj. CONCURS DE TRASLLATS 2011 DEFINITIVA

9 - RS,V - esp:031
8 - PR,V - esp:031 ***08043401
8 - GL,I - esp:034 def. anterior 08000013 esp:034
15 - RM,S - esp:036 def. anterior 08059810 esp:036 ***08025344
11 - GR,S - esp:038 def. anterior 08054061 esp:038

marxen CONCURS DE TRASLLATS 2011 definitiva mestres

CA,N - esp:031 --- marxa a:25004747 esp:031
GG,E - esp:031 --- marxa a:08019368 esp:031
DP,S - esp:034 --- marxa a:08061622 esp:034
GV,MC - esp:036 --- marxa a:08037966 esp:036
ML,F - esp:038 --- marxa a:08061075 esp:038
BG,E - esp:038 --- marxa a:08025642 esp:038

-----------------------------------------------------------------------------

adjudicacions 27 de juliol de 2011

MC,D PP Confirmació PEF PEF - Educació primària, educació física
MC,Y PP Confirmació EES EES - Educació especial
2366 - RF,ACG IN Elecció PEF PEF - Educació primària, educació física
SB,A PP Confirmació PRI PRI - Educació primària

CONCURS DE TRASLLATS 2009 persones que arriben al centre

Plantilles curs 2014-2015, 2013-2014: Veure plantilles.php,
Plantilles curs 2012-2013 DOGC 24/10/2012,
Plantilles curs 2011-2012 DOGC 19/12/2011,
Curs 2010-2011 DOGC 20/10/2010, curs 2009-10 DOGC 30/11/2009,
Curs 2008-09 DOGC 30/10/2008 i curs 2007-08 DOGC 17/12/2007

PL1819

Pedagogia terapèutica 2
Educació infantil 9
Llengua estrangera: anglès 3
Educació física 2
Música 1
Educació primària 10.5
Educació primària (DIV) 1
Educació primària (TIC) 1
Religió catòlica 0.5

PL1718

Pedagogia terapèutica 2
Educació infantil 9
Llengua estrangera: anglès 3
Educació física 2
Música 1
Educació primària 12.5
Religió catòlica 0.5

PL1617

Pedagogia terapèutica 2
Educació infantil 9
Llengua estrangera: anglès 2
Educació física 2
Música 1
Educació primària 12.5
Religió catòlica 0.5

PL1516

Educació infantil 9
Educació primària 11
Llengua estrangera: anglès 2
Educació física 2
Música 1
Pedagogia terapèutica 2
Religió catòlica 0.5

PL1415

Educació infantil 8
Educació primària 11.5
Llengua estrangera: anglès 2
Educació física 2
Música 1
Pedagogia terapèutica 2
Religió catòlica 0.5

cespprop.placesESPECIALITATm.esolab
INF-8Educació infantil--
PRI-11.5Educació primària--
PAN-2Llengua estrangera: anglès--
PEF-2Educació física--
PMU-1Música--
EES-2Pedagogia terapèutica--
RE-0.5Religió catòlica--
Places curs 2013-14: 27

cespm.esolabprop.inc142013-14inc132012-13inc2011-122010-11091008090708
ADC---.0.0.0000.50.5
EES---.2.2.22222
INF---.8.8.88888
PAN---.2.2-123333
PEF---.2-12.33333
PMU---.1.1.11111
PRI---.11.5-0.511.5-1121313.51314
RE---.0.5.0.5.0.50.50.6250.6250.625

Increment de plantilla 2013-2014 = 0

Increment de plantilla 2012-2013 = -1.5

Increment de plantilla 2011-2012 = -2

-------------------------------------

Curs 2010/2011

Esp, Sit, Total


  e EES DD 1
  e EES PP 1

  e INF DD 7
  e INF IN 1
  e INF SU 2

  e PAN DD 2
  e PAN IN 1

  e PEF DD 2
  e PEF PP 1

  e PMU DD 1

  e PRI DD 11
  e PRI PP 2

-------------------------------------

Curs 2008/2009

Esp, Cos, Sit, Total


   AAP 597 CS 1

   EES 597 DD 1
   EES 597 IN 1

   PRI 597 DD 10
   PRI 597 IN 1
   PRI 597 PP 2

   INF 597 DD 5
   INF 597 IN 1
   INF 597 PP 2

   PAN 597 DD 2
   PAN 597 PP 1

   PEF 597 CS 1
   PEF 597 DD 2

   PMU 597 DD 1

   REL - PP 1

USTEC·STEs IAC, Actualitzat:

24/05/2019 11:59 (41003)