ustec

USTEC·STEs

Informació per a les persones afiliades: cliqueu aquí si ja teniu clau d'accés

control:

Fitxa centre

inclou destinacions provisional d'estiu i el concurs de trasllats
* si trobeu alguna errada o que falten dades envieu un correu a barcelona@sindicat.net

Enllaç per veure el codi de les diferents especialitats del concurs de trasllats 2018-2019

08030200 (08225) TERRASSA Escola Marià Galí Guix C. de les Vinyoles, 40 - 937 885 864

Mapa del centre - Consulta dades del centre en el MEC - Dades preinscripcio

Adj. CONCURS DE TRASLLATS 2019 DEFINITIU

LC,P - esp: 038
RM,MA - esp: 038 def. anterior 08064143 esp:031
AR,I - esp: 038 def. anterior 08039653 esp:038

marxen CONCURS DE TRASLLATS 2019 definitiu

OR,MP - esp:038 --- marxa a: 08067235 esp:038
BB, - esp:038 --- marxa a: 25003469 esp:038
ER,E - esp:038 --- marxa a: 46019805 esp:038
GCC,M - esp:038 --- marxa a: 08067247 esp:036
GR,I - esp:038 --- marxa a: 08070040 esp:038

Adj. CONCURS DE TRASLLATS 2019 PROVISIONAL

RM,MA - esp: 038 def. anterior 08064143 esp:031
AR,I - esp: 038 def. anterior 08039653 esp:038

Adjudicacions definitives curs 2018-2019.
17 de juliol de 2018

1 --- 01844 - CC,MP IN Fase 1.2.2: Proposta cent. màxima complexitat PAN
2 --- 21103 - CL,NC IN Fase 1.2.2: Proposta cent. màxima complexitat PAN
3 --- 23723 - ES,A IN Fase 1.2.2: Proposta cent. màxima complexitat PRI
4 --- 18911 - GB,EM IN Fase 1.2.2: Proposta cent. màxima complexitat PRI
5 --- 19222 - HR,A IN Fase d'elecció PEF
6 --- 13924 - HF,G IN Fase 1.2.1. Proposta lloc específic estruct. PRI DIV
7 --- 23149 - IG,E IN Fase d'elecció (0,5 dedicació) PRI
8 --- 11025 - PP,AM IN Fase 1.2.2: Proposta cent. màxima complexitat PMU
9 --- PBL,C CS Fase d'elecció PRI
10 --- 10501 - SM,E IN Fase 1.3. Proposta lloc específic temporal AAP
11 --- 03585 - SM,MC IN Fase 1.2.2: Proposta cent. màxima complexitat PRI
12 --- TF,M CS Fase 1.2.2: Proposta cent. màxima complexitat INF
13 --- 17146 - ZZ,H IN Fase 1.2.2: Proposta cent. màxima complexitat PEF
14 --- ZM,E CS Fase 1.2.2: Proposta cent. màxima complexitat PRI

---------------------------------------------------------------


Adjudicacions provisionals curs 2018-2019.
4 de juliol de 2018

1 --- 08275 - CM,X IN Fase d'elecció PEF
2 --- 01844 - CC,MP IN Fase 1.2.2: Proposta cent. màxima complexitat PAN
3 --- 21103 - CL,NC IN Fase 1.2.2: Proposta cent. màxima complexitat PAN
4 --- 23723 - ES,A IN Fase 1.2.2: Proposta cent. màxima complexitat PRI
5 --- 18911 - GB,EM IN Fase 1.2.2: Proposta cent. màxima complexitat PRI
6 --- 13924 - HF,G IN Fase 1.2.1. Proposta lloc específic estruct. PRI DIV
7 --- 23149 - IG,E IN Fase d'elecció (0,5 dedicació) PRI
8 --- 11025 - PP,AM IN Fase 1.2.2: Proposta cent. màxima complexitat PMU
9 --- PBL,C CS Fase d'elecció PRI
10 --- 10501 - SM,E IN Fase 1.3. Proposta lloc específic temporal AAP
11 --- 03585 - SM,MC IN Fase 1.2.2: Proposta cent. màxima complexitat PRI
12 --- TF,M CS Fase 1.2.2: Proposta cent. màxima complexitat INF
13 --- 17146 - ZZ,H IN Fase 1.2.2: Proposta cent. màxima complexitat PEF
14 --- ZM,E CS Fase 1.2.2: Proposta cent. màxima complexitat PRI

---------------------------------------------------------------


Adjudicacions definitives curs 2017-2018.
26 de juliol de 2017

1 --- 01938 - CC,MP IN Fase 1.2.2: Proposta cent. màxima complexitat PAN
2 --- 23418 - CL,NC IN Fase 1.2.2: Proposta cent. màxima complexitat PRI
3 --- 15234 - HF,G IN Fase 1.2.2: Proposta cent. màxima complexitat INF
4 --- 21043 - MH,N IN Fase 1.2.2: Proposta cent. màxima complexitat PRI
5 --- 23855 - PR,JC IN Fase d'elecció PEF
6 --- 12021 - PP,AM IN Fase 1.2.2: Proposta cent. màxima complexitat PMU
7 --- 11450 - SM,E IN Fase 1.3. Proposta lloc específic temporal AAP
8 --- 03793 - SM,MC IN Fase 1.2.2: Proposta cent. màxima complexitat PRI
9 --- TF,M CS Fase 1.2.2: Proposta cent. màxima complexitat INF
10 --- VR,S CS Fase 1.2.1. Proposta lloc específic estruct. PRI DIV
11 --- 18859 - ZZ,H IN Fase 1.2.2: Proposta cent. màxima complexitat PEF
12 --- ZM,E CS Fase 1.2.2: Proposta cent. màxima complexitat PRI

---------------------------------------------------------------


Adjudicacions provisionals curs 2017-2018.
13 de juliol de 2017

1 --- 01938 - CC,MP IN Fase 1.2.2: Proposta cent. màxima complexitat PAN
2 --- 23785 - CL,NC IN Fase 1.2.2: Proposta cent. màxima complexitat PRI
3 --- 15234 - HF,G IN Fase 1.2.2: Proposta cent. màxima complexitat INF
4 --- 21043 - MH,N IN Fase 1.2.2: Proposta cent. màxima complexitat PRI
5 --- 17334 - NA,C IN Fase d'elecció PEF
6 --- 12021 - PP,AM IN Fase 1.2.2: Proposta cent. màxima complexitat PMU
7 --- 11450 - SM,E IN Fase 1.3. Proposta lloc específic temporal AAP
8 --- 03793 - SM,MC IN Fase 1.2.2: Proposta cent. màxima complexitat PRI
9 --- TF,M CS Fase 1.2.2: Proposta cent. màxima complexitat INF
10 --- VR,S CS Fase 1.2.1. Proposta lloc específic estruct. PRI DIV
11 --- 18859 - ZZ,H IN Fase 1.2.2: Proposta cent. màxima complexitat PEF
12 --- ZM,E CS Fase 1.2.2: Proposta cent. màxima complexitat PRI

---------------------------------------------------------------


Adj. CONCURS DE TRASLLATS 2017 DEFINITIU

---

marxen CONCURS DE TRASLLATS 2017 definitiva

CA,J - esp:038 --- marxa a:25005430 esp:038

Adjudicacions definitives curs 2016-2017.
27 de juliol de 2016

1 --- 2013 - CC,MP IN Fase 1.2.2: Proposta cent. màxima complexitat PAN
2 --- 22013 - MH,N IN Fase 1.5.2: Proposta cent.màxima compl.(0,5) PRI
3 --- 12320 - PP,AM IN Fase 1.2.2: Proposta cent. màxima complexitat PMU
4 --- 11706 - SM,E IN Fase 1.3. Proposta lloc específic temporal AAP
5 --- 3911 - SM,MC IN Fase 1.2.2: Proposta cent. màxima complexitat PRI
6 --- TF,M PS Fase 1.2.2: Proposta cent. màxima complexitat PRI
7 --- VR,S PP Fase 1.2.1. Proposta lloc específic estruct. PRI-DIV
8 --- 19432 - ZZ,H IN Fase 1.2.2: Proposta cent. màxima complexitat PEF
9 --- ZM,E CS Fase 1.2.2: Proposta cent. màxima complexitat PRI

---------------------------------------------------------------

Adjudicacions provisionals curs 2016-2017.
15 de juliol de 2016

1 --- 2013 - CC,MP IN Fase 1.2.2: Proposta cent. màxima complexitat PAN
2 --- 22013 - MH,N IN Fase 1.5.2: Proposta cent.màxima compl.(0,5) PRI
3 --- 12320 - PP,AM IN Fase 1.2.2: Proposta cent. màxima complexitat PMU
4 --- 11706 - SM,E IN Fase 1.3. Proposta lloc específic temporal AAP
5 --- 3911 - SM,MC IN Fase 1.2.2: Proposta cent. màxima complexitat PRI
6 --- TF,M PS Fase 1.2.2: Proposta cent. màxima complexitat PRI
7 --- VR,S PP Fase 1.2.1. Proposta lloc específic estruct. PRI-DIV
8 --- 19432 - ZZ,H IN Fase 1.2.2: Proposta cent. màxima complexitat PEF
9 --- ZM,E CS Fase 1.2.2: Proposta cent. màxima complexitat PRI

---------------------------------------------------------------

Adjudicacions provisionals curs 2015-2016.
27 de juliol de 2015

1 --- AR,I PP Fase 1.1. Proposta càrrecs directius PRI
2 --- 2085 - CC,MP IN Fase 1.2.2: Proposta centres especial dific. PAN
3 --- 12030 - SM,E IN Fase 1.3. Proposta lloc específic temporal AAP
4 --- 4012 - SM,MC IN Fase 1.2.2: Proposta centres especial dific. PRI
5 --- VR,S PP Fase 1.2.1. Proposta lloc específic estruct. PRK
6 --- ZM,E CS Fase 1.2.2: Proposta centres especial dific. PRI

---------------------------------------------------------------

Adj. CONCURS DE TRASLLATS 2015 PROVISIONAL

BR,M - esp:032
OR,MP - esp:038
GCC,M - esp:038 def. anterior 08038326 esp:031
ER,E - esp:038
EM,EC - esp:038

marxen CONCURS DE TRASLLATS 2015 provisional

MB,A - esp:038 --- marxa a:08062833 esp:038

CURS 2014/15

Adjudicacions 23 de juliol de 2014

1 --- AR,I PP Fase d'elecció PRI
2 --- 2151 - CC,MP IN Fase 1.2.2: Proposta centres especial dific. PAN
3 --- 6929 - MS,D IN Fase 1.2.2: Proposta centres especial dific. PRI
4 --- 11015 - OR,D IN Fase 1.4.4: Proposta continuïtat 0,5 dedica. PMU
5 --- PS,C PP Fase 1.2.2: Proposta centres especial dific. INF
6 --- 12472 - SM,E IN Fase 1.2.2: Proposta centres especial dific. PRI
7 --- 4110 - SM,MC IN Fase 1.2.2: Proposta centres especial dific. PRI
8 --- VR,S PP Fase 1.2.2: Proposta centres especial dific. PRI
9 --- ZM,E CS Fase 1.2.2: Proposta centres especial dific. PRI

---------------------------------------------------------------

adjudicacions 25 de juliol de 2013

1 --- AR,I PP Fase 1.2. Proposta lloc específic estructural PRX
2 --- BG,A PP Fase 1.4.1. Proposta continuïtat al centre ALL
3 --- 2229 - CC,MP IN Fase de confirmació PAN
4 --- PS,C PP Fase 1.4.1. Proposta continuïtat al centre INF
5 --- VR,S PP Fase 1.4.1. Proposta continuïtat al centre PRI

---------------------------------------------------------------

adjudicacions 26 de juliol de 2012

BG,A PP Confirmació ALL ALL - Audició i llenguatge
2333 - F2 CC,MP IN Confirmació PAN PAN -Educació primària, anglès
MG,A CS Proposta PRI PRI - Educació primària
PS,C PP Confirmació INF INF - Educació infantil
VR,S PP Confirmació PRI PRI - Educació primària
ZM,E CS Proposta PRY PRY - (PE)Educació primària

Adj. CONCURS DE TRASLLATS 2013 DEFINITIVA

22.4498 - BB, - esp:38

marxen CONCURS DE TRASLLATS 2013 definitiva

23.3998 - GB,G - esp:38 --- marxa a:08064076 esp:38
236.5832 - MM,M - esp:38 --- marxa a:08059691 esp:75
24.7998 - RB,M - esp:38 --- marxa a:08064143 esp:38
26.0998 - SA,N - esp:38 --- marxa a:08065512 esp:38

VACANTS CONCURS DE TRASLLATS 2013 Provisional

esp - vacants - resultes - adjudicades - sense adjudicar - si trobeu alguna errada pere@sindicat.net
38 - Educació primària - 0 - 4 - 0 = 4 SENSE ADJUDICAR

marxen CONCURS DE TRASLLATS 2013 provisional

23.3998 - GB,G - esp:38 --- marxa a:08064076 esp:38
236.5832 - MM,M - esp:38 --- marxa a:08059691 esp:75
24.7998 - RB,M - esp:38 --- marxa a:08064143 esp:38
26.0998 - SA,N - esp:38 --- marxa a:08065512 esp:38

---------------------------------------------------------------

VACANTS CONCURS DE TRASLLATS 2011 DEFINITIVA

esp - vacants - resultes - adjudicades - sense adjudicar
34 - Educació primària, educació física - 0 - 1 - 0 = 1

marxen CONCURS DE TRASLLATS 2011 definitiva mestres

AL,M - esp:034 --- marxa a:08051306 esp:038

-----------------------------------------------------------------------------

adjudicacions 27 de juliol de 2011

AR,I PP Proposta AAP AAP - Aula d'acollida
BG,A PP Confirmació ALL ALL - Audició i llenguatge
2523 - CC,MPCH IN Elecció PAN PAN - Educació primària, anglès
1622 - IP,MDCG IN Confirmació PRI PRI - Educació primària
PS,C PP Confirmació INF INF - Educació infantil
VR,S PP Confirmació PRI PRI - Educació primària
ZM,E CS Confirmació PRI PRI - Educació primària

CONCURS DE TRASLLATS 2009 persones que arriben al centre

Plantilles curs 2014-2015, 2013-2014: Veure plantilles.php,
Plantilles curs 2012-2013 DOGC 24/10/2012,
Plantilles curs 2011-2012 DOGC 19/12/2011,
Curs 2010-2011 DOGC 20/10/2010, curs 2009-10 DOGC 30/11/2009,
Curs 2008-09 DOGC 30/10/2008 i curs 2007-08 DOGC 17/12/2007

PL1819

Audició i llenguatge 1
Pedagogia terapèutica 1
Educació infantil 5
Llengua estrangera: anglès 2
Educació física 2
Música 1
Educació primària 10.5
Educació primària (DIV) 1
Aula d'acollida 1
Religió catòlica 0.75

PL1718

Audició i llenguatge 1
Pedagogia terapèutica 1
Educació infantil 6
Llengua estrangera: anglès 2
Educació física 2
Música 1
Educació primària 11
Educació primària (DIV) 1
Aula d'acollida 1
Religió catòlica 0.75

PL1617

Audició i llenguatge 1
Pedagogia terapèutica 1
Educació infantil 6
Llengua estrangera: anglès 2
Educació física 2
Música 1
Educació primària 11.5
Educació primària (DIV) 1
Aula d'acollida 1
Religió catòlica 0.75

PL1516

Educació infantil 7
Educació primària 11
Educació primària (K) 1
Llengua estrangera: anglès 2
Educació física 1
Música 0.5
Pedagogia terapèutica 1
Audició i llenguatge 1
Religió catòlica 0.75
Aula d'acollida i Suport Lingüístic 1

PL1415

Educació infantil 8
Educació primària 13
Llengua estrangera: anglès 2
Educació física 1
Música 0.5
Pedagogia terapèutica 1
Audició i llenguatge 1
Religió catòlica 0.75

cespprop.placesESPECIALITATm.esolab
INF-8Educació infantil--
PRI-10Educació primària--
PRIED1Educació primària--
PRIPE1Educació primària--
PAN-2Llengua estrangera: anglès--
PEF-1Educació física--
PMU-0.5Música--
EES-1Pedagogia terapèutica--
ALL-2Audició i llenguatge--
RE-0.75Religió catòlica--
Places curs 2013-14: 27.25

cespm.esolabprop.inc142013-14inc132012-13inc2011-122010-11091008090708
ADC---.0-10+0.510.50.511
ALL---.2.2+121111
EES---.1.1.11111
INF---.8.8.88888
PAN---.2.2.22222
PEF---.1.1-213344
PMU---.0.5-0.50.5.11111
PRI----110-211-11314141313
PRI--ED+11.0.00000
PRI--PE.1+11.00000
RE---.0.75.0.75.0.750.750.750.750.75

Increment de plantilla 2013-2014 = 0

Increment de plantilla 2012-2013 = -2.5

Increment de plantilla 2011-2012 = -1.5

-------------------------------------

Curs 2010/2011

Esp, Sit, Total


  e AAP CS 1

  e ALL PP 1
  e ALL SU 1

  e EES DD 1

  e INF DD 7
  e INF PP 1

  e PAN DD 2

  e PEF CS 1
  e PEF DD 2

  e PMU IN 1

  e PRI CS 1
  e PRI DD 7
  e PRI IN 2
  e PRI PP 4
  e PRI SU 1

-------------------------------------

Curs 2008/2009

Esp, Cos, Sit, Total


   AAP 597 CS 1

   ALL 597 PP 1

   EES 597 DD 1

   PRI 597 CS 1
   PRI 597 DD 4
   PRI 597 IN 3
   PRI 597 PP 5

   INF 597 DD 3
   INF 597 IN 1
   INF 597 PP 4

   PAN 597 DD 2

   PEF 597 DD 2
   PEF 597 IN 1
   PEF 597 PP 1

   PMU 597 IN 1

   REL - PP 1

USTEC·STEs IAC, Actualitzat:

24/05/2019 11:59 (67926)