ustec

USTEC·STEs

Informació per a les persones afiliades: cliqueu aquí si ja teniu clau d'accés

control:

Fitxa centre

inclou destinacions provisional d'estiu i el concurs de trasllats
* si trobeu alguna errada o que falten dades envieu un correu a barcelona@sindicat.net

Enllaç per veure el codi de les diferents especialitats del concurs de trasllats 2018-2019

08032725 (08820) EL PRAT DE LLOBREGAT Escola Honorable Josep Tarradellas C. Pau Casals 140-144 - 933 701 705

Mapa del centre - Consulta dades del centre en el MEC - Dades preinscripcio

Adj. CONCURS DE TRASLLATS 2019 DEFINITIU

---

marxen CONCURS DE TRASLLATS 2019 definitiu

---

Adj. CONCURS DE TRASLLATS 2019 PROVISIONAL

---

Adjudicacions definitives curs 2018-2019.
17 de juliol de 2018

1 --- AC,S PP Fase 1.2.1. Proposta lloc específic estruct. EES DIV
2 --- CS,C PP Fase 1.2.1. Proposta lloc específic estruct. EES DIV
3 --- CS,M CS Fase 1.2.1. Proposta lloc específic estruct. PRI IAN
4 --- CI,C CS Fase 1.2.1. Proposta lloc específic estruct. PAN TIC
5 --- 18588 - GF,L IN Fase d'elecció PAN
6 --- GV,S PP Fase 1.2.1. Proposta lloc específic estruct. PRI TIC
7 --- 19513 - MB,R IN Fase d'elecció (0,5 dedicació) PRI
8 --- RDLF,C CS Fase d'elecció INF
9 --- SF,N PP Fase 1.2.1. Proposta lloc específic estruct. PRI LBI
10 --- TA,MC PP Fase 1.2.1. Proposta lloc específic estruct. PRI IAN

---------------------------------------------------------------


Adjudicacions provisionals curs 2018-2019.
4 de juliol de 2018

1 --- AC,S PP Fase 1.2.1. Proposta lloc específic estruct. EES DIV
2 --- CS,C PP Fase 1.2.1. Proposta lloc específic estruct. EES DIV
3 --- CS,M CS Fase 1.2.1. Proposta lloc específic estruct. PRI IAN
4 --- CI,C CS Fase 1.2.1. Proposta lloc específic estruct. PAN TIC
5 --- 18588 - GF,L IN Fase d'elecció PAN
6 --- GV,S PP Fase 1.2.1. Proposta lloc específic estruct. PRI TIC
7 --- RDLF,C CS Fase d'elecció INF
8 --- 23953 - SN,A IN Fase 1.5.4: Proposta continuït.interins (0,5) PRI
9 --- SF,N PP Fase 1.2.1. Proposta lloc específic estruct. PRI LBI
10 --- TA,MC PP Fase 1.2.1. Proposta lloc específic estruct. PRI IAN

---------------------------------------------------------------


Adjudicacions definitives curs 2017-2018.
26 de juliol de 2017

1 --- AC,S PP Fase 1.2.1. Proposta lloc específic estruct. EES DIV
2 --- 01396 - BC,A IN Fase d'elecció INF
3 --- CS,C PP Fase d'elecció EES
4 --- CS,M CS Fase 1.4.1: Proposta continuïtat funcionaris PAN
5 --- CI,C CS Fase 1.4.1: Proposta continuïtat funcionaris PAN
6 --- GV,S PP Fase 1.2.1. Proposta lloc específic estruct. PRI TIC
7 --- 21599 - MB,R IN Fase d'elecció (0,5 dedicació) PRI
8 --- 26768 - SN,A IN Fase d'elecció (0,5 dedicació) ALL
9 --- SF,N PP Fase 1.4.1: Proposta continuïtat funcionaris PRI
10 --- TA,MC PP Fase 1.2.1. Proposta lloc específic estruct. PRI IAN

---------------------------------------------------------------


Adjudicacions provisionals curs 2017-2018.
13 de juliol de 2017

1 --- AC,S PP Fase 1.2.1. Proposta lloc específic estruct. EES DIV
2 --- CS,C PP Fase d'elecció EES
3 --- CS,M CS Fase 1.4.1: Proposta continuïtat funcionaris PAN
4 --- CI,C CS Fase 1.4.1: Proposta continuïtat funcionaris PAN
5 --- GV,S PP Fase 1.2.1. Proposta lloc específic estruct. PRI TIC
6 --- 21599 - MB,R IN Fase d'elecció (0,5 dedicació) PRI
7 --- 00490 - PP,MT IN Fase d'elecció INF
8 --- 26768 - SN,A IN Fase d'elecció (0,5 dedicació) ALL
9 --- SF,N PP Fase 1.4.1: Proposta continuïtat funcionaris PRI
10 --- TA,MC PP Fase 1.2.1. Proposta lloc específic estruct. PRI IAN

---------------------------------------------------------------


Adj. CONCURS DE TRASLLATS 2017 DEFINITIU

RK,G - esp:032 def. anterior 08039355 esp:032
PM,V - esp:038 def. anterior 08032521 esp:038
DJ,AF - esp:038 def. anterior 08038090 esp:034

marxen CONCURS DE TRASLLATS 2017 definitiva

---

Adjudicacions definitives curs 2016-2017.
27 de juliol de 2016

1 --- AC,S PP Fase 1.2.1. Proposta lloc específic estruct. EES-DIV
2 --- CS,M CS Fase 1.4.1: Proposta continuïtat funcionaris PAN
3 --- CI,C CS Fase 1.4.1: Proposta continuïtat funcionaris PAN
4 --- GV,S PP Fase 1.2.1. Proposta lloc específic estruct. PRI-TIC
5 --- 13843 - LP,I IN Fase d'elecció (0,5 dedicació) PRI
6 --- SF,N PP Fase 1.4.1: Proposta continuïtat funcionaris PRI
7 --- TA,MC PP Fase 1.2.1. Proposta lloc específic estruct. PRI-IAN

---------------------------------------------------------------

Adjudicacions provisionals curs 2016-2017.
15 de juliol de 2016

1 --- AC,S PP Fase 1.2.1. Proposta lloc específic estruct. EES-DIV
2 --- 12094 - AC,J IN Fase 1.5.4: Proposta continuït.interins (0,5) PRI
3 --- CS,M CS Fase 1.4.1: Proposta continuïtat funcionaris PAN
4 --- CI,C CS Fase 1.4.1: Proposta continuïtat funcionaris PAN
5 --- GV,S PP Fase 1.2.1. Proposta lloc específic estruct. PRI-TIC
6 --- SF,N PP Fase 1.4.1: Proposta continuïtat funcionaris PRI
7 --- TA,MC PP Fase 1.2.1. Proposta lloc específic estruct. PRI-IAN

---------------------------------------------------------------

Adjudicacions provisionals curs 2015-2016.
27 de juliol de 2015

1 --- AC,S PP Fase 1.2.1. Proposta lloc específic estruct. EEK
2 --- CS,M CS Fase d'elecció PAN
3 --- CI,C CS Fase d'elecció PAN
4 --- GV,S PP Fase 1.2.1. Proposta lloc específic estruct. PRH
5 --- SF,N PP Fase d'elecció PRI
6 --- TA,MC PP Fase 1.2.1. Proposta lloc específic estruct. PRW

---------------------------------------------------------------

Adj. CONCURS DE TRASLLATS 2015 PROVISIONAL

LC,JJ - esp:034 def. anterior 08025344 esp:034

CURS 2014/15

Adjudicacions 23 de juliol de 2014

1 --- AC,S PP Fase 1.2.1. Proposta lloc específic estruct. EEK
2 --- GV,S PP Fase 1.2.1. Proposta lloc específic estruct. PRH
3 --- MD,A PP Fase d'elecció PAN
4 --- TA,MC PP Fase 1.2.1. Proposta lloc específic estruct. PRW

---------------------------------------------------------------

adjudicacions 25 de juliol de 2013

1 --- AC,S PP Fase 1.4.1. Proposta continuïtat al centre EES
2 --- CI,C PP Fase 1.4.1. Proposta continuïtat al centre PAN
3 --- GV,S PP Fase 1.4.1. Proposta continuïtat al centre PRI
4 --- MD,A PP Fase d'elecció PRI
5 --- TA,MC PP Fase 1.4.1. Proposta continuïtat al centre PRI

---------------------------------------------------------------

adjudicacions 26 de juliol de 2012

AC,S PP Confirmació EES EES - Educació especial / PedagogiaTerapèutic
CI,C PP Elecció PAN PAN - Educació primària, anglès
GV,S PP Confirmació PRI PRI - Educació primària
LC,JJ CS Proposta PEF PEF - Educació primària,educació física
TA,MC PP Confirmació PRI PRI - Educació primària

---------------------------------------------------------------

VACANTS CONCURS DE TRASLLATS 2011 DEFINITIVA

esp - vacants - resultes - adjudicades - sense adjudicar
31 - Educació infantil - 0 - 2 - 2 = 0
32 - Educació primària, anglès - 0 - 1 - 1 = 0

Adj. CONCURS DE TRASLLATS 2011 DEFINITIVA

17 - LR,L - esp:031 def. anterior 08036381 esp:031 ***08042809
13 - PD,V - esp:031
13 - FL,M - esp:032 def. anterior 08058362 esp:032 ***08042809

marxen CONCURS DE TRASLLATS 2011 definitiva mestres

PG,M - esp:031 --- marxa a:08001649 esp:031
TC,M - esp:031 --- marxa a:08018091 esp:031
LS,P - esp:032 --- marxa a:08019241 esp:038

-----------------------------------------------------------------------------

adjudicacions 27 de juliol de 2011

AC,S PP Confirmació EES EES - Educació especial
4397 - BG,JJCH IN Elecció PAN PAN - Educació primària, anglès
GV,S PP Elecció PRI PRI - Educació primària
TA,MC PP Elecció PRI PRI - Educació primària

CONCURS DE TRASLLATS 2009 persones que arriben al centre

Plantilles curs 2014-2015, 2013-2014: Veure plantilles.php,
Plantilles curs 2012-2013 DOGC 24/10/2012,
Plantilles curs 2011-2012 DOGC 19/12/2011,
Curs 2010-2011 DOGC 20/10/2010, curs 2009-10 DOGC 30/11/2009,
Curs 2008-09 DOGC 30/10/2008 i curs 2007-08 DOGC 17/12/2007

PL1819

Pedagogia terapèutica (DIV) 2
Educació infantil 8
Llengua estrangera: anglès 3
Llengua estrangera: anglès (TIC) 1
Educació física 3
Música 1
Educació primària 9.5
Educació primària (IAN) 2
Educació primària (LBI) 1
Educació primària (TIC) 1
Suport intensiu a l'audició i llenguatge a infantil i primària 0.5
Religió catòlica 0.5

PL1718

Audició i llenguatge 0.5
Pedagogia terapèutica 1
Pedagogia terapèutica (DIV) 1
Educació infantil 9
Llengua estrangera: anglès 4
Educació física 3
Música 1
Educació primària 10.5
Educació primària (IAN) 1
Educació primària (TIC) 1
Religió catòlica 0.5

PL1617

Pedagogia terapèutica 1
Pedagogia terapèutica (DIV) 1
Educació infantil 8
Llengua estrangera: anglès 4
Educació física 3
Música 1
Educació primària 9
Educació primària (IAN) 1
Educació primària (TIC) 1
Religió catòlica 0.5

PL1516

Educació infantil 8
Educació primària 8.5
Educació primària (TIC) 1
Educació primària (IAN) 1
Llengua estrangera: anglès 4
Educació física 3
Música 1
Pedagogia terapèutica 1
Pedagogia terapèutica (K) 1
Religió catòlica 0.5

PL1415

Educació infantil 8
Educació primària 10.5
Educació primària (TIC) 1
Educació primària (IAN) 1
Llengua estrangera: anglès 2.5
Educació física 3
Música 1
Pedagogia terapèutica 1
Pedagogia terapèutica (K) 1
Religió catòlica 0.5

cespprop.placesESPECIALITATm.esolab
INF-8Educació infantil--
PRI-13Educació primària--
PAN-2Llengua estrangera: anglès--
PEF-3Educació física--
PMU-1Música--
EES-2Pedagogia terapèutica--
RE-0.5Religió catòlica--
Places curs 2013-14: 29.5

cespm.esolabprop.inc142013-14inc132012-13inc2011-122010-11091008090708
ADC---.0-0.50.0.50.50.50.51
EES---.2.2.22222
INF---.8.8.88888
PAN---.2.2.22233
PEF---.3.3.33333
PMU---.1.1-112222
PRI---.13.13.13131314.514.5
RE---.0.5.0.5.0.50.50.50.50.5

Increment de plantilla 2013-2014 = 0

Increment de plantilla 2012-2013 = -0.5

Increment de plantilla 2011-2012 = -1

-------------------------------------

Curs 2010/2011

Esp, Sit, Total


  e AAP IN 1

  e EES DD 1
  e EES PP 1
  e EES SU 1

  e INF DD 7
  e INF PP 1

  e PAN DD 2

  e PEF CS 1
  e PEF DD 2

  e PMU CS 1
  e PMU DD 1
  e PMU SU 1

  e PRI DD 13
  e PRI SU 1

-------------------------------------

Curs 2008/2009

Esp, Cos, Sit, Total


   AAP 597 CS 1

   EES 597 DD 1
   EES 597 PP 1

   PRI 597 DD 9
   PRI 597 PP 5

   INF 597 DD 6
   INF 597 IN 1
   INF 597 PP 1

   PAN 597 CS 1
   PAN 597 DD 1
   PAN 597 IN 1

   PEF 597 CS 1
   PEF 597 DD 1
   PEF 597 PP 1

   PMU 597 IN 1
   PMU 597 PP 1

USTEC·STEs IAC, Actualitzat:

24/05/2019 11:59 (43776)