ustec

USTEC·STEs

Informació per a les persones afiliades: cliqueu aquí si ja teniu clau d'accés

control:

Fitxa centre

inclou destinacions provisional d'estiu i el concurs de trasllats
* si trobeu alguna errada o que falten dades envieu un correu a barcelona@sindicat.net

Enllaç per veure el codi de les diferents especialitats del concurs de trasllats 2018-2019

08033501 (08005) BARCELONA Escola Antoni Brusi C. Sardenya, 27 - 932 211 298

Mapa del centre - Consulta dades del centre en el MEC - Dades preinscripcio

Adj. CONCURS DE TRASLLATS 2019 PROVISIONAL

MB,C - esp: 032
CM,L - esp: 035 def. anterior 08027985 esp:035
BL,LM - esp: 036 def. anterior 08039367 esp:036
RC,L - esp: 037 def. anterior 08001790 esp:037
BA,A - esp: 038
GA,A - esp: 038 def. anterior 08000049 esp:034

Adjudicacions definitives curs 2018-2019.
17 de juliol de 2018

1 --- 22443 - AB,A IN Fase 1.2.1. Proposta lloc específic estruct. INF IAN
2 --- 11155 - AR,MC IN Fase 1.2.1. Proposta lloc específic estruct. INF EGI
3 --- 11235 - BC,A IN Fase 1.2.1. Proposta lloc específic estruct. PMU DIV
4 --- 2018-3-00025 - CP,M PP Fase 1.2.1. Proposta lloc específic estruct. PAN EGI
5 --- 12726 - FT,D IN Fase 1.2.1. Proposta lloc específic estruct. PAN EGI
6 --- GT,S CS Fase 1.2.1. Proposta lloc específic estruct. PRI IAN
7 --- 07775 - LH,M IN Fase 1.4.2: Proposta continuïtat interins PRI
8 --- 24944 - ML,J IN Fase 1.2.1. Proposta lloc específic estruct. PRI EGI
9 --- 25562 - PB,J IN Fase 1.4.2: Proposta continuïtat interins PRI
10 --- RR,MV PP Adjudicació comarques ALL
11 --- RM,Y PP Fase 1.4.1: Proposta continuïtat funcionaris INF
12 --- RM,M PP Fase 1.4.1: Proposta continuïtat funcionaris EES
13 --- 16171 - RT,M IN Fase d'elecció (0,5 dedicació) PRI
14 --- 09846 - TA,S IN Fase d'elecció PEF
15 --- 10336 - UC,E IN Fase 1.2.1. Proposta lloc específic estruct. PEF IAN

---------------------------------------------------------------


Adjudicacions provisionals curs 2018-2019.
4 de juliol de 2018

1 --- 11427 - AR,MC IN Fase d'elecció (0,5 dedicació) PRI
2 --- 22443 - AB,A IN Fase 1.2.1. Proposta lloc específic estruct. INF IAN
3 --- 11155 - AR,MC IN Fase 1.2.1. Proposta lloc específic estruct. INF EGI
4 --- 11235 - BC,A IN Fase 1.2.1. Proposta lloc específic estruct. PMU DIV
5 --- 2018-3-00025 - CP,M PP Fase 1.2.1. Proposta lloc específic estruct. PAN EGI
6 --- GT,S CS Fase 1.2.1. Proposta lloc específic estruct. PRI IAN
7 --- 07775 - LH,M IN Fase 1.4.2: Proposta continuïtat interins PRI
8 --- 24944 - ML,J IN Fase 1.2.1. Proposta lloc específic estruct. PRI EGI
9 --- 25562 - PB,J IN Fase 1.4.2: Proposta continuïtat interins PRI
10 --- RR,MV PP Adjudicació comarques ALL
11 --- RM,Y PP Fase 1.4.1: Proposta continuïtat funcionaris INF
12 --- RM,M PP Fase 1.4.1: Proposta continuïtat funcionaris EES
13 --- 2018-3-00114 - TL,G PP Fase d'elecció PAN EGI
14 --- 09846 - TA,S IN Fase d'elecció PEF
15 --- 10336 - UC,E IN Fase 1.2.1. Proposta lloc específic estruct. PEF IAN

---------------------------------------------------------------


Adjudicacions definitives curs 2017-2018.
26 de juliol de 2017

1 --- 12172 - AR,MC IN Fase d'elecció INF EGI
2 --- 12269 - BC,A IN Fase 1.2.1. Proposta lloc específic estruct. PMU DIV
3 --- 01194 - CE,M IN Fase d'elecció ALL
4 --- CM,O CS Fase 1.4.1: Proposta continuïtat funcionaris PAN
5 --- 13932 - FT,D IN Fase 1.2.1. Proposta lloc específic estruct. PAN EGI
6 --- GT,S CS Fase 1.2.1. Proposta lloc específic estruct. PRI IAN
7 --- 08413 - LH,M IN Fase d'elecció PEF
8 --- RM,Y PP Fase 1.4.1: Proposta continuïtat funcionaris INF
9 --- RM,M PP Fase 1.4.1: Proposta continuïtat funcionaris EES
10 --- 02562 - TH,R IN Fase preferent Article 25 INF
11 --- 11283 - UC,E IN Fase d'elecció PEF IAN

---------------------------------------------------------------


Adjudicacions provisionals curs 2017-2018.
13 de juliol de 2017

1 --- 12269 - BC,A IN Fase 1.2.1. Proposta lloc específic estruct. PMU DIV
2 --- 01194 - CE,M IN Fase d'elecció ALL
3 --- CM,O CS Fase 1.4.1: Proposta continuïtat funcionaris PAN
4 --- 13932 - FT,D IN Fase 1.2.1. Proposta lloc específic estruct. PAN EGI
5 --- GT,S CS Fase 1.2.1. Proposta lloc específic estruct. PRI IAN
6 --- RM,Y PP Fase 1.4.1: Proposta continuïtat funcionaris INF
7 --- RM,M PP Fase 1.4.1: Proposta continuïtat funcionaris EES
8 --- 02562 - TH,R IN Fase preferent Article 25 INF
9 --- 17276 - TL,G IN Fase d'elecció INF EGI
10 --- 11283 - UC,E IN Fase d'elecció PEF IAN
11 --- 06306 - VR,PP IN Fase d'elecció PEF

---------------------------------------------------------------


Adj. CONCURS DE TRASLLATS 2017 DEFINITIU

BG,M - esp:031 def. anterior 08058416 esp:031
ST,C - esp:031 def. anterior 08064179 esp:031
GM,R - esp:034 def. anterior 08031204 esp:034
GV,E - esp:034 def. anterior 08041234 esp:034
GL,E - esp:035 def. anterior 25004140 esp:035
LT,MA - esp:038 def. anterior 08033501 esp:031

marxen CONCURS DE TRASLLATS 2017 definitiva

LT,MA - esp:031 --- marxa a:08033501 esp:038
AS,IM - esp:038 --- marxa a:08001777 esp:031

Adjudicacions definitives curs 2016-2017.
27 de juliol de 2016

1 --- 12571 - BC,A IN Fase 1.4.2: Proposta continuïtat interins PMU
2 --- CM,O PP Fase 1.4.1: Proposta continuïtat funcionaris PAN
3 --- DP,C PP Fase Adjudicació comarques PEF
4 --- GT,S PS Fase 1.2.1. Proposta lloc específic estruct. PRI-IAN
5 --- 4415 - MG,L IN Fase d'elecció (0,5 dedicació) INF
6 --- 1219 - RD,AM IN Fase d'elecció PAN
7 --- RM,Y PP Fase 1.4.1: Proposta continuïtat funcionaris INF
8 --- RM,M PP Fase 1.4.1: Proposta continuïtat funcionaris EES
9 --- 3178 - SC,SJ IN Fase d'elecció PEF

---------------------------------------------------------------

Adjudicacions provisionals curs 2016-2017.
15 de juliol de 2016

1 --- CM,O PP Fase 1.4.1: Proposta continuïtat funcionaris PAN
2 --- DP,C PP Fase Adjudicació comarques PEF
3 --- GT,S PS Fase 1.2.1. Proposta lloc específic estruct. PRI-IAN
4 --- 4415 - MG,L IN Fase d'elecció (0,5 dedicació) INF
5 --- PM,M PP Fase Adjudicació comarques PMU
6 --- RM,Y PP Fase 1.4.1: Proposta continuïtat funcionaris INF
7 --- RM,M PP Fase 1.4.1: Proposta continuïtat funcionaris EES
8 --- 3178 - SC,SJ IN Fase d'elecció PEF

---------------------------------------------------------------

Adjudicacions provisionals curs 2015-2016.
27 de juliol de 2015

1 --- 12924 - BC,A IN Fase 1.4.2: Proposta continuïtat interins PMU
2 --- CM,O PP Fase 1.4.1: Proposta continuïtat funcionaris PAN
3 --- GT,S CS Fase 1.2.1. Proposta lloc específic estruct. PRW
4 --- MG,T CS Fase 1.1. Proposta càrrecs directius PEF
5 --- 1276 - RD,AM IN Fase d'elecció PAN
6 --- RM,Y PP Fase d'elecció INF
7 --- RM,M PP Fase d'elecció EES

---------------------------------------------------------------

Adj. CONCURS DE TRASLLATS 2015 PROVISIONAL

SJ,MJ - esp:031 def. anterior 08064179 esp:031
FF,R - esp:032 def. anterior 17000871 esp:032
LM,M - esp:036

CURS 2014/15

Adjudicacions 23 de juliol de 2014

1 --- BG,R PP Adjudicació comarques PAN
2 --- CG,I PS Fase d'elecció INF
3 --- CM,O PP Fase 1.4.1: Proposta continuïtat funcionaris PAN
4 --- GM,MC CS Fase 1.4.1: Proposta continuïtat funcionaris EES
5 --- GT,S PP Fase 1.2.1. Proposta lloc específic estruct. PRW

---------------------------------------------------------------

adjudicacions 25 de juliol de 2013

1 --- AR,C PP Fase 1.4.1. Proposta continuïtat al centre INF
2 --- CM,O PP Fase 1.4.1. Proposta continuïtat al centre PAN
3 --- GM,MC CS Fase 1.4.1. Proposta continuïtat al centre EES
4 --- GT,S PP Fase 1.4.1. Proposta continuïtat al centre INF
5 --- RM,M PP Fase d'elecció PRI

---------------------------------------------------------------

adjudicacions 26 de juliol de 2012

AR,C PP Elecció INF INF - Educació infantil
CG,M PP Elecció EES EES - Educació especial / PedagogiaTerapèutic
CC,MD CS Elecció INF INF - Educació infantil
CM,O PP Confirmació PAN PAN - Educació primària, anglès
FA,ACC CS Confirmació PRI PRI - Educacióprimària
GM,MCCC CS Confirmació EES EES -Educació especial / Pedagogia Terapèutic
GT,S PP Confirmació INF INF - Educació infantil

Adj. CONCURS DE TRASLLATS 2013 DEFINITIVA

101.4996 - FA,A - esp:31 def. anterior 08062675 esp:38
159.9332 - OO,C - esp:36 def. anterior 08045057 esp:36

VACANTS CONCURS DE TRASLLATS 2013 Provisional

esp - vacants - resultes - adjudicades - sense adjudicar - si trobeu alguna errada pere@sindicat.net
36 - Educació especial - 1 - 0 - 1 = 0
31 - Educació infantil - 1 - 0 - 1 = 0

Adj. CONCURS DE TRASLLATS 2013 PROVISIONAL

101.4996 - Fabregas Alegret, Angels - esp:31 def. anterior 08062675 esp:38
159.9332 - Orti Ortells, Carmen - esp:36 def. anterior 08045057 esp:36

---------------------------------------------------------------

VACANTS CONCURS DE TRASLLATS 2011 DEFINITIVA

esp - vacants - resultes - adjudicades - sense adjudicar
31 - Educació infantil - 0 - 1 - 0 = 1
38 - Educació primària - 2 - 0 - 2 = 0

Adj. CONCURS DE TRASLLATS 2011 DEFINITIVA

114 - AS,IM - esp:038 def. anterior 08026749 esp:031
108 - MA,L - esp:038 def. anterior 08033501 esp:031 ***

marxen CONCURS DE TRASLLATS 2011 definitiva mestres

MA,L - esp:031 --- marxa a:08033501 esp:038

-----------------------------------------------------------------------------

adjudicacions 27 de juliol de 2011

588 - CR,RCG IN Ofici INF INF - Educació infantil
CA,RMCC CS Elecció PRI PRI - Educació primària
FA,ACC CS Elecció PRI PRI - Educació primària
FF,MM PP Proposta AAP AAP - Aula d'acollida
GM,MC CS Elecció EES EES - Educació especial
GT,S PP Elecció INF INF - Educació infantil
MG,T CS Proposta PEF PEF - Educació primària, educació física
3292 - TH,RCG IN Elecció INF INF - Educació infantil

CONCURS DE TRASLLATS 2009 persones que arriben al centre

Plantilles curs 2014-2015, 2013-2014: Veure plantilles.php,
Plantilles curs 2012-2013 DOGC 24/10/2012,
Plantilles curs 2011-2012 DOGC 19/12/2011,
Curs 2010-2011 DOGC 20/10/2010, curs 2009-10 DOGC 30/11/2009,
Curs 2008-09 DOGC 30/10/2008 i curs 2007-08 DOGC 17/12/2007

PL1819

Audició i llenguatge 1
Pedagogia terapèutica 1
Educació infantil 7
Educació infantil (EGI) 1
Educació infantil (IAN) 1
Llengua estrangera: anglès 3
Llengua estrangera: anglès (EGI) 2
Educació física 2
Educació física (IAN) 1
Música 2
Música (DIV) 1
Educació primària 4.5
Educació primària (EGI) 1
Educació primària (IAN) 1
Religió catòlica 1

PL1718

Audició i llenguatge 1
Pedagogia terapèutica 1
Educació infantil 8
Educació infantil (EGI) 1
Llengua estrangera: anglès 4
Llengua estrangera: anglès (EGI) 1
Educació física 2
Educació física (IAN) 1
Música 2
Música (DIV) 1
Educació primària 6
Educació primària (IAN) 1
Religió catòlica 1

PL1617

Pedagogia terapèutica 2
Educació infantil 7.5
Llengua estrangera: anglès 5
Educació física 3
Música 2
Educació primària 6
Educació primària (IAN) 1
Religió catòlica 1

PL1516

Educació infantil 8
Educació primària 7
Educació primària (IAN) 1
Llengua estrangera: anglès 5
Educació física 2
Música 2
Pedagogia terapèutica 2
Religió catòlica 1

PL1415

Educació infantil 7
Educació primària 7
Educació primària (IAN) 1
Llengua estrangera: anglès 5
Educació física 2
Música 2.5
Pedagogia terapèutica 2
Religió catòlica 1

cespprop.placesESPECIALITATm.esolab
INF-7.5Educació infantil--
PRI-8Educació primària--
PAN-5Llengua estrangera: anglès--
PEF-2Educació física--
PMU-2Música--
EES-2Pedagogia terapèutica--
RE-1Religió catòlica--
Places curs 2013-14: 27.5

cespm.esolabprop.inc142013-14inc132012-13inc2011-122010-11091008090708
ADC---.0-10+0.510.50.50.51
EES---.2.2.22222
INF---.7.5-0.57.5.88888
PAN---.5+25.33345.5
PAN--PE.0-20.22220
PEF---.2.2-123333
PMU---.2+12.11111
PMU--PE.0-10.11110
PRI---.8-18-1910101112.5
RE---.1.1.11111

Increment de plantilla 2013-2014 = 0

Increment de plantilla 2012-2013 = -2.5

Increment de plantilla 2011-2012 = -1.5

-------------------------------------

Curs 2010/2011

Esp, Sit, Total


  e EES DD 2

  e INF DD 8

  e PAN DD 3
  e PAN PP 2
  e PAN SU 1

  e PEF CS 1
  e PEF DD 1
  e PEF IN 1
  e PEF PP 1

  e PMU DD 2

  e PRI CS 3
  e PRI DD 7

-------------------------------------

Curs 2008/2009

Esp, Cos, Sit, Total


   AAP 597 IN 1

   EES 597 DD 2

   PRI 597 CS 1
   PRI 597 DD 8
   PRI 597 PP 2

   INF 597 DD 8

   PAN 597 CS 2
   PAN 597 DD 2
   PAN 597 PP 2

   PEF 597 CS 2
   PEF 597 DD 1

   PMU 597 CS 1
   PMU 597 PP 1

   REL - PP 1

USTEC·STEs IAC, Actualitzat:

22/03/2019 14:01 (48935)