ustec

USTEC·STEs

Informació per a les persones afiliades: cliqueu aquí si ja teniu clau d'accés

control:

Fitxa centre

inclou destinacions provisional d'estiu i el concurs de trasllats
* si trobeu alguna errada o que falten dades envieu un correu a barcelona@sindicat.net

Enllaç per veure el codi de les diferents especialitats del concurs de trasllats 2018-2019

08034394 (08191) RUBÍ Escola Teresa Altet C. Mallorca, s/n (Can Oriol) - 936 998 001

Mapa del centre - Consulta dades del centre en el MEC - Dades preinscripcio

Adj. CONCURS DE TRASLLATS 2019 DEFINITIU

GL,FJ - esp: 038

marxen CONCURS DE TRASLLATS 2019 definitiu

RM,S - esp:038 --- marxa a: 08001790 esp:038
SS,LI - esp:038 --- marxa a: 08061154 esp:038
GT,S - esp:038 --- marxa a: 08024005 esp:038
GM,J - esp:038 --- marxa a: 08038171 esp:038

Adj. CONCURS DE TRASLLATS 2019 PROVISIONAL

GL,FJ - esp: 038

Adjudicacions definitives curs 2018-2019.
17 de juliol de 2018

1 --- 15321 - AS,J IN Fase 1.2.2: Proposta cent. màxima complexitat PEF
2 --- 11007 - DL,ME IN Fase 1.2.2: Proposta cent. màxima complexitat PMU
3 --- 25068 - DM,D IN Fase d'elecció PAN
4 --- FT,N CS Fase 1.2.2: Proposta cent. màxima complexitat PRI
5 --- 14311 - HL,S IN Fase 1.2.2: Proposta cent. màxima complexitat PAN
6 --- 15730 - LM,I IN Fase 1.2.1. Proposta lloc específic estruct. PRI IAN
7 --- 14798 - MG,P IN Fase 1.2.1. Proposta lloc específic estruct. PRI DIV
8 --- 23975 - NR,RM IN Fase 1.2.2: Proposta cent. màxima complexitat PRI
9 --- 04060 - OL,M IN Fase 1.2.2: Proposta cent. màxima complexitat PRI
10 --- 15257 - PF,M IN Fase 1.2.2: Proposta cent. màxima complexitat EES
11 --- 19702 - RM,AM IN Fase 1.2.1. Proposta lloc específic estruct. PRI EGI
12 --- 18871 - RO,I IN Fase 1.2.2: Proposta cent. màxima complexitat PRI
13 --- 25435 - RT,E IN Fase d'elecció PAN
14 --- TL,M PP Fase 1.2.1. Proposta lloc específic estruct. INF DIV
15 --- 20988 - VC,SO IN Fase 1.2.2: Proposta cent. màxima complexitat PRI

---------------------------------------------------------------


Adjudicacions provisionals curs 2018-2019.
4 de juliol de 2018

1 --- 15321 - AS,J IN Fase 1.2.2: Proposta cent. màxima complexitat PEF
2 --- 11007 - DL,ME IN Fase 1.2.2: Proposta cent. màxima complexitat PMU
3 --- 14311 - HL,S IN Fase 1.2.2: Proposta cent. màxima complexitat PAN
4 --- 15730 - LM,I IN Fase 1.2.1. Proposta lloc específic estruct. PRI IAN
5 --- 14798 - MG,P IN Fase 1.2.1. Proposta lloc específic estruct. PRI DIV
6 --- 17546 - MT,G IN Fase d'elecció PAN
7 --- 34642 - MB,L IN Fase d'elecció (0,5 dedicació) PAN
8 --- 23975 - NR,RM IN Fase 1.2.2: Proposta cent. màxima complexitat PRI
9 --- 04060 - OL,M IN Fase 1.2.2: Proposta cent. màxima complexitat PRI
10 --- 15257 - PF,M IN Fase 1.2.2: Proposta cent. màxima complexitat EES
11 --- 19702 - RM,AM IN Fase 1.2.1. Proposta lloc específic estruct. PRI EGI
12 --- 18871 - RO,I IN Fase 1.2.2: Proposta cent. màxima complexitat PRI
13 --- TL,M PP Fase 1.2.1. Proposta lloc específic estruct. INF DIV
14 --- 05591 - VR,C IN Fase d'elecció PRI
15 --- 20988 - VC,SO IN Fase 1.2.2: Proposta cent. màxima complexitat PRI

---------------------------------------------------------------


Adjudicacions definitives curs 2017-2018.
26 de juliol de 2017

1 --- 16819 - AS,J IN Fase d'elecció PEF
2 --- 24032 - BA,G IN Fase 1.2.1. Proposta lloc específic estruct. PRI DIV
3 --- 12002 - DL,ME IN Fase 1.2.2: Proposta cent. màxima complexitat PMU
4 --- 11123 - FC,E IN Fase d'elecció PRI
5 --- FT,N CS Fase 1.2.2: Proposta cent. màxima complexitat INF
6 --- 11318 - GS,S IN Fase 1.2.1. Proposta lloc específic estruct. PRI IAN
7 --- 15668 - HL,S IN Fase 1.2.2: Proposta cent. màxima complexitat PAN
8 --- 17266 - LM,I IN Fase 1.2.2: Proposta cent. màxima complexitat PAN
9 --- 16221 - MG,P IN Fase d'elecció EES
10 --- 10094 - NG,S IN Fase d'elecció (0,5 dedicació) INF
11 --- 26809 - NR,RM IN Fase d'elecció (0,5 dedicació) PAN
12 --- 04320 - OL,M IN Fase 1.2.2: Proposta cent. màxima complexitat PRI
13 --- 21797 - RM,AM IN Fase 1.2.2: Proposta cent. màxima complexitat PRI
14 --- 03826 - RS,P IN Fase d'elecció PRI
15 --- TL,M PP Fase 1.2.1. Proposta lloc específic estruct. INF DIV
16 --- 19297 - ZC,E IN Fase 1.2.2: Proposta cent. màxima complexitat PRI

---------------------------------------------------------------


Adjudicacions provisionals curs 2017-2018.
13 de juliol de 2017

1 --- 19933 - AY,C IN Fase 1.2.2: Proposta cent. màxima complexitat PRI
2 --- 16819 - AS,J IN Fase d'elecció PEF
3 --- 24032 - BA,G IN Fase 1.2.1. Proposta lloc específic estruct. PRI DIV
4 --- 12002 - DL,ME IN Fase 1.2.2: Proposta cent. màxima complexitat PMU
5 --- FT,N CS Fase 1.2.2: Proposta cent. màxima complexitat INF
6 --- 11318 - GS,S IN Fase 1.2.1. Proposta lloc específic estruct. PRI IAN
7 --- 15668 - HL,S IN Fase 1.2.2: Proposta cent. màxima complexitat PAN
8 --- 17266 - LM,I IN Fase 1.2.2: Proposta cent. màxima complexitat PAN
9 --- 16221 - MG,P IN Fase d'elecció EES
10 --- 10094 - NG,S IN Fase d'elecció (0,5 dedicació) INF
11 --- 04320 - OL,M IN Fase 1.2.2: Proposta cent. màxima complexitat PRI
12 --- 21797 - RM,AM IN Fase 1.2.2: Proposta cent. màxima complexitat PRI
13 --- 03826 - RS,P IN Fase d'elecció PRI
14 --- TL,M PP Fase 1.2.1. Proposta lloc específic estruct. INF DIV
15 --- 19297 - ZC,E IN Fase 1.2.2: Proposta cent. màxima complexitat PRI

---------------------------------------------------------------


Adj. CONCURS DE TRASLLATS 2017 DEFINITIU

DH,S - esp:038

marxen CONCURS DE TRASLLATS 2017 definitiva

FV,MC - esp:038 --- marxa a:08032348 esp:038
GM,G - esp:031 --- marxa a:08034060 esp:038
VM,MM - esp:036 --- marxa a:08033602 esp:036

Adjudicacions definitives curs 2016-2017.
27 de juliol de 2016

1 --- 17931 - CG,I IN Fase d'elecció PAN
2 --- DH,S PP Fase 1.2.1. Proposta lloc específic estruct. PRI-DIV
3 --- 12290 - DL,ME IN Fase 1.2.2: Proposta cent. màxima complexitat PMU
4 --- FT,N CS Fase 1.2.2: Proposta cent. màxima complexitat INF
5 --- 712 - GB,X IN Fase d'elecció PRI
6 --- 11590 - GS,S IN Fase 1.2.1. Proposta lloc específic estruct. PRI-IAN
7 --- 16061 - HL,S IN Fase 1.2.2: Proposta cent. màxima complexitat PAN
8 --- 3576 - LV,E IN Fase d'elecció PRI
9 --- 4439 - OL,M IN Fase 1.2.2: Proposta cent. màxima complexitat PRI
10 --- 3938 - RS,P IN Fase d'elecció PRI
11 --- SP,C PP Fase 1.1. Proposta càrrecs directius PRI
12 --- TL,M PP Fase 1.2.1. Proposta lloc específic estruct. INF-DIV

---------------------------------------------------------------

Adjudicacions provisionals curs 2016-2017.
15 de juliol de 2016

1 --- 2292 - CS,M IN Fase d'elecció PRI
2 --- DH,S PP Fase 1.2.1. Proposta lloc específic estruct. PRI-DIV
3 --- 12290 - DL,ME IN Fase 1.2.2: Proposta cent. màxima complexitat PMU
4 --- FT,N CS Fase 1.2.2: Proposta cent. màxima complexitat INF
5 --- 712 - GB,X IN Fase d'elecció PRI
6 --- 11590 - GS,S IN Fase 1.2.1. Proposta lloc específic estruct. PRI-IAN
7 --- 16061 - HL,S IN Fase 1.2.2: Proposta cent. màxima complexitat PAN
8 --- 3576 - LV,E IN Fase d'elecció PRI
9 --- 4439 - OL,M IN Fase 1.2.2: Proposta cent. màxima complexitat PRI
10 --- SP,C PP Fase 1.1. Proposta càrrecs directius PRI
11 --- TL,M PP Fase 1.2.1. Proposta lloc específic estruct. INF-DIV
12 --- 16639 - VF,P IN Fase Adjudicació comarques PAN

---------------------------------------------------------------

Adjudicacions provisionals curs 2015-2016.
27 de juliol de 2015

1 --- DH,S PP Fase 1.2.1. Proposta lloc específic estruct. PRK
2 --- 12588 - DL,ME IN Fase d'elecció PMU
3 --- FT,N CS Fase 1.2.2: Proposta centres especial dific. INF
4 --- 14027 - GS,A IN Fase d'elecció PAN
5 --- 11913 - GS,S IN Fase 1.2.1. Proposta lloc específic estruct. PRW
6 --- 16521 - HL,S IN Fase d'elecció PAN
7 --- 4543 - OL,M IN Fase d'elecció PRI
8 --- 3842 - PJ,A IN Fase d'elecció PRI
9 --- RM,MC CS Fase 1.2.2: Proposta centres especial dific. PRI
10 --- SP,C PP Fase 1.1. Proposta càrrecs directius PRI
11 --- TL,M PP Fase 1.2.1. Proposta lloc específic estruct. INK

---------------------------------------------------------------

Adj. CONCURS DE TRASLLATS 2015 PROVISIONAL

GM,G - esp:031
LI,I - esp:038
GM,J - esp:038

marxen CONCURS DE TRASLLATS 2015 provisional

ER,V - esp:031 --- marxa a:08021764 esp:031
MA,A - esp:035 --- marxa a:08034382 esp:035
ML,MM - esp:038 --- marxa a:08042895 esp:038
SM,V - esp:038 --- marxa a:08064076 esp:038

CURS 2014/15

Adjudicacions 23 de juliol de 2014

1 --- AC,L PP Fase 1.2.2: Proposta centres especial dific. PRI
2 --- AL,MA PP Fase 1.2.2: Proposta centres especial dific. PRI
3 --- DH,S PP Fase 1.2.1. Proposta lloc específic estruct. PRK
4 --- 14282 - FV,M IN Fase d'elecció PAN
5 --- FT,N CS Fase 1.2.2: Proposta centres especial dific. INF
6 --- 12339 - GS,S IN Fase 1.2.2: Proposta centres especial dific. PAN
7 --- LI,I PP Fase 1.2.2: Proposta centres especial dific. PRI
8 --- RM,MC PP Fase d'elecció PRI
9 --- SP,C PP Fase 1.2.2: Proposta centres especial dific. PRI
10 --- TL,M PP Fase 1.2.1. Proposta lloc específic estruct. INX

---------------------------------------------------------------

adjudicacions 25 de juliol de 2013

1 --- AC,L PP Fase 1.4.1. Proposta continuïtat al centre PRI
2 --- AL,MA PP Fase 1.4.1. Proposta continuïtat al centre PRI
3 --- DH,S PP Fase 1.2. Proposta lloc específic estructural PRX
4 --- FT,N CS Fase 1.4.1. Proposta continuïtat al centre INF
5 --- LI,I PP Fase 1.4.1. Proposta continuïtat al centre PRI
6 --- PR,A PP Fase 1.4.1. Proposta continuïtat al centre PAN
7 --- 1985 - RB,M IN Fase d'elecció PAN
8 --- SP,C PP Fase 1.4.1. Proposta continuïtat al centre PRI
9 --- TL,M PP Fase 1.4.1. Proposta continuïtat al centre INF

---------------------------------------------------------------

adjudicacions 26 de juliol de 2012

AC,L PP Confirmació PRI PRI - Educació primària
AL,MA PP Confirmació PRI PRI - Educació primària
DH,S PP Confirmació PRI PRI - Educació primària
FT,N PP Confirmació INF INF - Educació infantil
LI,I PP Confirmació PRI PRI - Educació primària
10595 - F2 OG,A IN Confirmació PAN PAN -Educació primària, anglès
PR,A PP Confirmació PAN PAN - Educació primària, anglès
SP,C PP Ofici PRI PRI - Educació primària
TL,M PP Confirmació INF INF - Educació infantil

---------------------------------------------------------------

VACANTS CONCURS DE TRASLLATS 2011 DEFINITIVA

esp - vacants - resultes - adjudicades - sense adjudicar
38 - Educació primària - 1 - 1 - 2 = 0
32 - Educació primària, anglès - 0 - 0 - 0 = 0

Adj. CONCURS DE TRASLLATS 2011 DEFINITIVA

13 - ML,MM - esp:038
10 - SM,V - esp:038 def. anterior 08024005 esp:038

marxen CONCURS DE TRASLLATS 2011 definitiva mestres

GJ,AM - esp:038 --- marxa a:08044454 esp:038

-----------------------------------------------------------------------------

adjudicacions 27 de juliol de 2011

AC,L PP Confirmació PRI PRI - Educació primària
AL,MA PP Confirmació PRI PRI - Educació primària
DH,S PP Confirmació PRI PRI - Educació primària
6134 - GR,SCH IN Confirmació PRI PRI - Educació primària
LI,I PP Elecció PRI PRI - Educació primària
2451 - ML,LCH IN Elecció PRI PRI - Educació primària
11840 - OG,ACH IN Elecció PAN PAN - Educació primària, anglès
PR,A PP Elecció PAN PAN - Educació primària, anglès
TL,M PP Elecció INF INF - Educació infantil

CONCURS DE TRASLLATS 2009 persones que arriben al centre

Plantilles curs 2014-2015, 2013-2014: Veure plantilles.php,
Plantilles curs 2012-2013 DOGC 24/10/2012,
Plantilles curs 2011-2012 DOGC 19/12/2011,
Curs 2010-2011 DOGC 20/10/2010, curs 2009-10 DOGC 30/11/2009,
Curs 2008-09 DOGC 30/10/2008 i curs 2007-08 DOGC 17/12/2007

PL1819

Pedagogia terapèutica 2
Educació infantil 5
Educació infantil (DIV) 1
Llengua estrangera: anglès 3
Educació física 2
Música 1
Educació primària 12
Educació primària (DIV) 1
Educació primària (EGI) 1
Educació primària (IAN) 1
Aula d'acollida 0.5
Religió catòlica 1

PL1718

Pedagogia terapèutica 2
Educació infantil 7
Educació infantil (DIV) 1
Llengua estrangera: anglès 2.5
Educació física 2
Música 1
Educació primària 12
Educació primària (DIV) 1
Educació primària (IAN) 1
Aula d'acollida 0.5
Religió catòlica 1

PL1617

Pedagogia terapèutica 2
Educació infantil 6
Educació infantil (DIV) 1
Llengua estrangera: anglès 2
Educació física 2
Música 1
Educació primària 12
Educació primària (DIV) 1
Educació primària (IAN) 1
Religió catòlica 1

PL1516

Educació infantil 6
Educació infantil (K) 1
Educació primària 12
Educació primària (K) 1
Educació primària (IAN) 1
Llengua estrangera: anglès 2
Educació física 2
Música 1
Pedagogia terapèutica 2
Religió catòlica 1

PL1415

Educació infantil 7
Educació infantil (ED) 1
Educació primària 13
Educació primària (K) 1
Llengua estrangera: anglès 2
Educació física 2
Música 1
Pedagogia terapèutica 2
Religió catòlica 1

cespprop.placesESPECIALITATm.esolab
INF-8Educació infantil--
PRI-13Educació primària--
PRIED1Educació primària--
PAN-2Llengua estrangera: anglès--
PEF-2Educació física--
PMU-1Música--
EES-2Pedagogia terapèutica--
RE-1Religió catòlica--
Places curs 2013-14: 30

cespm.esolabprop.inc142013-14inc132012-13inc2011-122010-11091008090708
ADC---.0-0.50-0.50.51111
EES---.2.2.22222
INF---.8+18.77778
INF--PE.0-10.11110
PAN---.2-12.33333
PEF---.2+22.00002
PEF--PE.0-20.22220
PMU---.1.1.11111
PRI----113-1.514+1.515.5141414.514.5
PRI--ED+11.0.00000
RE---.1.1.11110.875

Increment de plantilla 2013-2014 = 0

Increment de plantilla 2012-2013 = -3

Increment de plantilla 2011-2012 = 1

-------------------------------------

Curs 2010/2011

Esp, Sit, Total


  e AAP CS 1
  e AAP SU 1

  e EES DD 1
  e EES PP 1

  e INF DD 6
  e INF PP 2
  e INF SU 1

  e PAN DD 1
  e PAN IN 2
  e PAN SU 1

  e PEF DD 2
  e PEF SU 1

  e PMU DD 1

  e PRI DD 9
  e PRI IN 2
  e PRI PP 3
  e PRI SU 2

-------------------------------------

Curs 2008/2009

Esp, Cos, Sit, Total


   AAP 597 PP 1

   EES 597 PP 2

   PRI 597 DD 6
   PRI 597 IN 3
   PRI 597 PP 6

   INF 597 DD 5
   INF 597 IN 1
   INF 597 PP 2

   PAN 597 DD 1
   PAN 597 IN 2

   PEF 597 PP 2

   PMU 597 DD 1

   REL - PP 1

USTEC·STEs IAC, Actualitzat:

24/05/2019 11:59 (77469)