ustec

USTEC·STEs

Informació per a les persones afiliades: cliqueu aquí si ja teniu clau d'accés

control:

Fitxa centre

inclou destinacions provisional d'estiu i el concurs de trasllats
* si trobeu alguna errada o que falten dades envieu un correu a barcelona@sindicat.net

Enllaç per veure el codi de les diferents especialitats del concurs de trasllats 2018-2019

08036366 (08906) L'HOSPITALET DE LLOBREGAT Escola Lola Anglada C. Isabel la Catolica, 41 - 934 386 495

Mapa del centre - Consulta dades del centre en el MEC - Dades preinscripcio

Adj. CONCURS DE TRASLLATS 2019 DEFINITIU

MM,MI - esp: 031 def. anterior 08037978 esp:031
JC,M - esp: 038
FM,M - esp: 038

marxen CONCURS DE TRASLLATS 2019 definitiu

VP,I - esp:038 --- marxa a: 17000160 esp:038

Adj. CONCURS DE TRASLLATS 2019 PROVISIONAL

MM,MI - esp: 031 def. anterior 08037978 esp:031
JC,M - esp: 038
FM,M - esp: 038

Adjudicacions definitives curs 2018-2019.
17 de juliol de 2018

1 --- DA,L PP Fase 1.2.2: Proposta cent. màxima complexitat EES
2 --- 18456 - FA,B IN Fase 1.2.2: Proposta cent. màxima complexitat PEF
3 --- 10672 - G,T IN Fase d'elecció PRI
4 --- 32138 - MG,M IN Fase d'elecció (0,5 dedicació) PAN
5 --- 14653 - MP,A IN Fase d'elecció PRI
6 --- MM,MI CS Fase d'elecció INF
7 --- 08535 - O,S IN Fase 1.2.2: Proposta cent. màxima complexitat INF
8 --- 12132 - PD,A IN Fase 1.2.2: Proposta cent. màxima complexitat PRI
9 --- 13187 - RC,L IN Fase 1.2.2: Proposta cent. màxima complexitat PRI
10 --- 15032 - RL,F IN Fase 1.2.2: Proposta cent. màxima complexitat PAN
11 --- 13498 - RB,JL IN Fase 1.2.2: Proposta cent. màxima complexitat PRI
12 --- 12128 - SL,MR IN Fase 1.2.2: Proposta cent. màxima complexitat PRI
13 --- VP,I CS Fase 1.3. Proposta lloc específic temporal AAP

---------------------------------------------------------------


Adjudicacions provisionals curs 2018-2019.
4 de juliol de 2018

1 --- DA,L PP Fase 1.2.2: Proposta cent. màxima complexitat EES
2 --- 18456 - FA,B IN Fase 1.2.2: Proposta cent. màxima complexitat PEF
3 --- 10672 - G,T IN Fase d'elecció PRI
4 --- 32138 - MG,M IN Fase d'elecció (0,5 dedicació) PAN
5 --- 14653 - MP,A IN Fase d'elecció PRI
6 --- MM,MI CS Fase d'elecció INF
7 --- 08535 - O,S IN Fase 1.2.2: Proposta cent. màxima complexitat INF
8 --- 12132 - PD,A IN Fase 1.2.2: Proposta cent. màxima complexitat PRI
9 --- 13187 - RC,L IN Fase 1.2.2: Proposta cent. màxima complexitat PRI
10 --- 15032 - RL,F IN Fase 1.2.2: Proposta cent. màxima complexitat PAN
11 --- 13498 - RB,JL IN Fase 1.2.2: Proposta cent. màxima complexitat PRI
12 --- 12128 - SL,MR IN Fase 1.2.2: Proposta cent. màxima complexitat PRI
13 --- VP,I CS Fase 1.3. Proposta lloc específic temporal AAP

---------------------------------------------------------------


Adjudicacions definitives curs 2017-2018.
26 de juliol de 2017

1 --- DA,L PP Fase 1.2.2: Proposta cent. màxima complexitat EES
2 --- 20367 - FA,B IN Fase d'elecció PEF
3 --- 16456 - GM,J IN Fase d'elecció PRI
4 --- 23990 - MM,EM IN Fase 1.2.2: Proposta cent. màxima complexitat INF
5 --- 09283 - O,S IN Fase 1.2.2: Proposta cent. màxima complexitat INF
6 --- 13294 - PD,A IN Fase 1.3. Proposta lloc específic temporal AAP
7 --- 14452 - RC,L IN Fase 1.2.2: Proposta cent. màxima complexitat PRI
8 --- 16493 - RL,F IN Fase 1.2.2: Proposta cent. màxima complexitat PAN
9 --- 14784 - RB,JL IN Fase 1.2.2: Proposta cent. màxima complexitat PRI
10 --- SR,R PP Fase 1.2.2: Proposta cent. màxima complexitat PRI

---------------------------------------------------------------


Adjudicacions provisionals curs 2017-2018.
13 de juliol de 2017

1 --- DA,L PP Fase 1.2.2: Proposta cent. màxima complexitat EES
2 --- 20367 - FA,B IN Fase d'elecció PEF
3 --- 23990 - MM,EM IN Fase 1.2.2: Proposta cent. màxima complexitat INF
4 --- 11185 - NU,A IN Fase d'elecció PRI
5 --- 09283 - O,S IN Fase 1.2.2: Proposta cent. màxima complexitat INF
6 --- 13294 - PD,A IN Fase 1.3. Proposta lloc específic temporal AAP
7 --- 14452 - RC,L IN Fase 1.2.2: Proposta cent. màxima complexitat PRI
8 --- 16493 - RL,F IN Fase 1.2.2: Proposta cent. màxima complexitat PAN
9 --- 14784 - RB,JL IN Fase 1.2.2: Proposta cent. màxima complexitat PRI
10 --- SR,R PP Fase 1.2.2: Proposta cent. màxima complexitat PRI

---------------------------------------------------------------


Adj. CONCURS DE TRASLLATS 2017 DEFINITIU

LH,RM - esp:031
AR,L - esp:031

marxen CONCURS DE TRASLLATS 2017 definitiva

MH,J - esp:034 --- marxa a:08059755 esp:038
PR,M - esp:031 --- marxa a:08032634 esp:031

Adjudicacions definitives curs 2016-2017.
27 de juliol de 2016

1 --- DA,L PP Fase 1.2.2: Proposta cent. màxima complexitat EES
2 --- 12486 - IP,S IN Fase 1.2.2: Proposta cent. màxima complexitat PEF
3 --- 23852 - NR,MT IN Fase d'elecció (0,5 dedicació) PAN
4 --- 9541 - O,S IN Fase 1.2.2: Proposta cent. màxima complexitat INF
5 --- 13625 - PD,A IN Fase d'elecció (0,5 dedicació) PRI
6 --- 14831 - RC,L IN Fase 1.2.2: Proposta cent. màxima complexitat PRI
7 --- 16897 - RL,F IN Fase 1.2.2: Proposta cent. màxima complexitat PAN
8 --- 15147 - RB,JL IN Fase 1.2.2: Proposta cent. màxima complexitat PRI
9 --- SR,R PP Fase 1.2.2: Proposta cent. màxima complexitat PRI

---------------------------------------------------------------

Adjudicacions provisionals curs 2016-2017.
15 de juliol de 2016

1 --- 23251 - CB,C IN Fase d'elecció (0,5 dedicació) PAN
2 --- DA,L PP Fase 1.2.2: Proposta cent. màxima complexitat EES
3 --- 12486 - IP,S IN Fase 1.2.2: Proposta cent. màxima complexitat PEF
4 --- 9541 - O,S IN Fase 1.2.2: Proposta cent. màxima complexitat INF
5 --- 14831 - RC,L IN Fase 1.2.2: Proposta cent. màxima complexitat PRI
6 --- 16897 - RL,F IN Fase 1.2.2: Proposta cent. màxima complexitat PAN
7 --- 15147 - RB,JL IN Fase 1.2.2: Proposta cent. màxima complexitat PRI
8 --- 13549 - RM,LE IN Fase d'elecció (0,5 dedicació) PRI
9 --- SR,R PP Fase 1.2.2: Proposta cent. màxima complexitat PRI

---------------------------------------------------------------

Adjudicacions provisionals curs 2015-2016.
27 de juliol de 2015

1 --- DA,L PP Fase d'elecció EES
2 --- 12833 - IP,S IN Fase 1.2.2: Proposta centres especial dific. PEF
3 --- 9798 - O,S IN Fase 1.2.2: Proposta centres especial dific. INF
4 --- 2011 - PV,M IN Fase d'elecció PAN
5 --- SR,R PP Fase 1.2.2: Proposta centres especial dific. PRI

---------------------------------------------------------------

Adj. CONCURS DE TRASLLATS 2015 PROVISIONAL

RF,A - esp:031
BP,A - esp:035
TC,C - esp:038 def. anterior 08025265 esp:038
JG,J - esp:038 def. anterior 08016938 esp:038

marxen CONCURS DE TRASLLATS 2015 provisional

ML,I - esp:035 --- marxa a:08034126 esp:035

CURS 2014/15

Adjudicacions 23 de juliol de 2014

1 --- AE,F CS Fase 1.3. Proposta lloc específic temporal AAP
2 --- 10666 - CP,JM IN Adjudicació comarques PMU
3 --- DA,L PP Fase 1.2.2: Proposta centres especial dific. PRI
4 --- GM,N PP Fase 1.2.2: Proposta centres especial dific. PAN
5 --- PO,M PP Fase 1.2.2: Proposta centres especial dific. PRI
6 --- 5868 - PN,A IN Fase d'elecció EES
7 --- RJ,J PP Fase 1.2.2: Proposta centres especial dific. PEF
8 --- SG,E PP Fase 1.2.2: Proposta centres especial dific. PRI
9 --- SR,R PP Fase 1.2.2: Proposta centres especial dific. PRI

---------------------------------------------------------------

adjudicacions 25 de juliol de 2013

1 --- AE,F CS Fase 1.3. Proposta lloc específic temporal AAP
2 --- DA,L PP Fase 1.4.1. Proposta continuïtat al centre EES
3 --- 670 - EA,C IN Fase de confirmació PRI
4 --- GM,N PP Fase 1.4.1. Proposta continuïtat al centre PAN
5 --- PO,M PP Fase 1.4.1. Proposta continuïtat al centre PRI
6 --- RJ,J PP Fase 1.4.1. Proposta continuïtat al centre PEF
7 --- SG,E PP Fase 1.4.1. Proposta continuïtat al centre PRI
8 --- SR,R PP Fase 1.4.1. Proposta continuïtat al centre PRI

---------------------------------------------------------------

adjudicacions 26 de juliol de 2012

CS,G CS Confirmació PRI PRI - Educació primària
DA,L PP Elecció PRI PRI - Educació primària
702 - F2 EA,C IN Confirmació INF INF -Educació infantil
GM,N PP Confirmació PAN PAN - Educació primària, anglès
PO,M PP Confirmació PRI PRI - Educació primària
RJ,J PP Confirmació PEF PEF - Educació primària, educaciófísica
SG,E PP Confirmació PRI PRI - Educació primària
SR,R PP Confirmació EES EES - Educació especial / PedagogiaTerapèutic

Adj. CONCURS DE TRASLLATS 2013 DEFINITIVA

28.0498 - MH,J - esp:34 def. anterior 08022380 esp:34

VACANTS CONCURS DE TRASLLATS 2013 Provisional

esp - vacants - resultes - adjudicades - sense adjudicar - si trobeu alguna errada pere@sindicat.net
34 - Educació primària, educació física - 1 - 0 - 1 = 0

Adj. CONCURS DE TRASLLATS 2013 PROVISIONAL

28.0498 - Martin Huguet, Jordi - esp:34 def. anterior 08022380 esp:34

---------------------------------------------------------------

VACANTS CONCURS DE TRASLLATS 2011 DEFINITIVA

esp - vacants - resultes - adjudicades - sense adjudicar
36 - Educació especial - 1 - 0 - 1 = 0

Adj. CONCURS DE TRASLLATS 2011 DEFINITIVA

18 - AB,A - esp:036 def. anterior 08044223 esp:036

-----------------------------------------------------------------------------

adjudicacions 27 de juliol de 2011

CS,G CS Elecció PRI PRI - Educació primària
750 - EA,CCH IN Elecció INF INF - Educació infantil
GM,N PP Confirmació PAN PAN - Educació primària, anglès
1797 - GM,AMCG IN Elecció EES EES - Educació especial
PO,M PP Confirmació PRI PRI - Educació primària
RJ,J PP Confirmació PEF PEF - Educació primària, educació física
SG,E PP Elecció PRI PRI - Educació primària
SR,R PP Confirmació EES EES - Educació especial

CONCURS DE TRASLLATS 2009 persones que arriben al centre

Plantilles curs 2014-2015, 2013-2014: Veure plantilles.php,
Plantilles curs 2012-2013 DOGC 24/10/2012,
Plantilles curs 2011-2012 DOGC 19/12/2011,
Curs 2010-2011 DOGC 20/10/2010, curs 2009-10 DOGC 30/11/2009,
Curs 2008-09 DOGC 30/10/2008 i curs 2007-08 DOGC 17/12/2007

PL1819

Pedagogia terapèutica 1
Educació infantil 4
Llengua estrangera: anglès 2.5
Educació física 1
Música 1
Educació primària 9
Aula d'acollida 1
Religió catòlica 0.75

PL1718

Pedagogia terapèutica 1
Educació infantil 5
Llengua estrangera: anglès 2.5
Educació física 1
Música 1
Educació primària 8
Aula d'acollida 1
Religió catòlica 0.75

PL1617

Pedagogia terapèutica 1
Educació infantil 4
Llengua estrangera: anglès 2.5
Educació física 1
Música 1
Educació primària 7.5
Aula d'acollida 0.5
Religió catòlica 0.75

PL1516

Educació infantil 4.5
Educació primària 6.5
Llengua estrangera: anglès 2
Educació física 1
Música 1
Pedagogia terapèutica 1
Religió catòlica 0.75
Aula d'acollida i Suport Lingüístic 0.5

PL1415

Educació infantil 4
Educació primària 7
Llengua estrangera: anglès 2
Educació física 1
Música 1
Pedagogia terapèutica 1
Religió catòlica 0.75
Aula d'acollida 1

cespprop.placesESPECIALITATm.esolab
INF-4Educació infantil--
PRI-7Educació primària--
PAN-2Llengua estrangera: anglès--
PEF-1Educació física--
PMU-1Música--
EES-1Pedagogia terapèutica--
RE-0.75Religió catòlica--
ADC-1Aula d'acollida--
Places curs 2013-14: 17.75

cespm.esolabprop.inc142013-14inc132012-13inc2011-122010-11091008090708
ADC---.1.1.111.522
EES---.1-11+121111
INF---.4.4.44444
PAN---.2.2.22221
PEF---.1.1-112222
PMU---.1.1.11111
PRI---.7.7+0.576.56.56.57.5
RE---.0.75.0.75.0.750.750.750.6250.625

Increment de plantilla 2013-2014 = 0

Increment de plantilla 2012-2013 = -1

Increment de plantilla 2011-2012 = 0.5

-------------------------------------

Curs 2010/2011

Esp, Sit, Total


  e AAP CS 1

  e EES PP 1

  e INF DD 4
  e INF SU 1

  e PAN DD 1
  e PAN PP 1

  e PEF DD 1
  e PEF PP 1
  e PEF SU 1

  e PMU DD 1

  e PRI DD 5
  e PRI IN 1
  e PRI PP 1

-------------------------------------

Curs 2008/2009

Esp, Cos, Sit, Total


   AAP 597 CS 1
   AAP 597 PP 1

   EES 597 DD 1

   PRI 597 DD 5
   PRI 597 IN 2

   INF 597 DD 4

   PAN 597 DD 1
   PAN 597 PP 1

   PEF 597 DD 1
   PEF 597 IN 1

   PMU 597 DD 1

   REL - PP 1

USTEC·STEs IAC, Actualitzat:

24/05/2019 11:59 (67872)