ustec

USTEC·STEs

Informació per a les persones afiliades: cliqueu aquí si ja teniu clau d'accés

control:

Fitxa centre

inclou destinacions provisional d'estiu i el concurs de trasllats
* si trobeu alguna errada o que falten dades envieu un correu a barcelona@sindicat.net

Enllaç per veure el codi de les diferents especialitats del concurs de trasllats 2018-2019

08039367 (08740) SANT ANDREU DE LA BARCA Escola Josep Pla C. Josep Pla, 2 - 936 532 604

Mapa del centre - Consulta dades del centre en el MEC - Dades preinscripcio

Adj. CONCURS DE TRASLLATS 2019 DEFINITIU

---

marxen CONCURS DE TRASLLATS 2019 definitiu

MB,MA - esp:031 --- marxa a: 08052669 esp:031
MV,A - esp:031 --- marxa a: 08037966 esp:038
RM,C - esp:031 --- marxa a: 08031204 esp:031
SM,L - esp:038 --- marxa a: 08022665 esp:038
BL,LM - esp:036 --- marxa a: 08033501 esp:036
FA,M - esp:038 --- marxa a: 08001649 esp:036

Adj. CONCURS DE TRASLLATS 2019 PROVISIONAL

---

Adjudicacions definitives curs 2018-2019.
17 de juliol de 2018

1 --- 17874 - AS,S IN Fase 1.2.1. Proposta lloc específic estruct. INF IAN
2 --- 17950 - BQ,IL IN Fase 1.4.2: Proposta continuïtat interins PAN
3 --- 32413 - BA,E IN Fase d'elecció (0,5 dedicació) PAN
4 --- 20761 - GN,M IN Fase 1.2.1. Proposta lloc específic estruct. PRI IAN
5 --- 25952 - GP,A IN Fase 1.4.2: Proposta continuïtat interins PRI
6 --- 11354 - LG,A IN Fase 1.4.2: Proposta continuïtat interins INF
7 --- 04334 - MV,C IN Fase 1.4.2: Proposta continuïtat interins INF
8 --- 04842 - MR,G IN Fase 1.4.2: Proposta continuïtat interins PRI
9 --- 08339 - RC,L IN Fase 1.4.2: Proposta continuïtat interins EES
10 --- 04224 - ST,EM IN Fase 1.4.2: Proposta continuïtat interins EES
11 --- 02487 - TM,S IN Fase 1.4.2: Proposta continuïtat interins PRI
12 --- 14834 - TC,MP IN Fase 1.4.2: Proposta continuïtat interins PRI
13 --- 13071 - VT,H IN Fase 1.4.2: Proposta continuïtat interins PMU

---------------------------------------------------------------


Adjudicacions provisionals curs 2018-2019.
4 de juliol de 2018

1 --- 17874 - AS,S IN Fase 1.2.1. Proposta lloc específic estruct. INF IAN
2 --- 17950 - BQ,IL IN Fase 1.4.2: Proposta continuïtat interins PAN
3 --- 20761 - GN,M IN Fase 1.2.1. Proposta lloc específic estruct. PRI IAN
4 --- 25952 - GP,A IN Fase 1.4.2: Proposta continuïtat interins PRI
5 --- 27351 - HB,G IN Fase d'elecció (0,5 dedicació) PAN
6 --- 11354 - LG,A IN Fase 1.4.2: Proposta continuïtat interins INF
7 --- 04334 - MV,C IN Fase 1.4.2: Proposta continuïtat interins INF
8 --- 04842 - MR,G IN Fase 1.4.2: Proposta continuïtat interins PRI
9 --- 08339 - RC,L IN Fase 1.4.2: Proposta continuïtat interins EES
10 --- 04224 - ST,EM IN Fase 1.4.2: Proposta continuïtat interins EES
11 --- 02487 - TM,S IN Fase 1.4.2: Proposta continuïtat interins PRI
12 --- 14834 - TC,MP IN Fase 1.4.2: Proposta continuïtat interins PRI
13 --- 13071 - VT,H IN Fase 1.4.2: Proposta continuïtat interins PMU

---------------------------------------------------------------


Adjudicacions definitives curs 2017-2018.
26 de juliol de 2017

1 --- 19692 - AS,S IN Fase 1.2.1. Proposta lloc específic estruct. INF IAN
2 --- 19779 - BQ,IL IN Fase d'elecció PAN
3 --- 14635 - BR,J IN Fase 1.4.2: Proposta continuïtat interins PRI
4 --- 22999 - GN,M IN Fase 1.2.1. Proposta lloc específic estruct. PRI IAN
5 --- 29045 - GP,A IN Fase d'elecció (0,5 dedicació) PAN
6 --- 12410 - LG,A IN Fase d'elecció INF
7 --- 04612 - MV,C IN Fase 1.4.2: Proposta continuïtat interins INF
8 --- 05166 - MR,G IN Fase 1.4.2: Proposta continuïtat interins PRI
9 --- 09058 - RC,L IN Fase 1.4.2: Proposta continuïtat interins EES
10 --- 04495 - ST,EM IN Fase 1.4.2: Proposta continuïtat interins EES
11 --- 02613 - TM,S IN Fase 1.4.2: Proposta continuïtat interins PRI
12 --- 16264 - TC,MP IN Fase 1.4.2: Proposta continuïtat interins PRI
13 --- 14319 - VT,H IN Fase 1.4.2: Proposta continuïtat interins PMU

---------------------------------------------------------------


Adjudicacions provisionals curs 2017-2018.
13 de juliol de 2017

1 --- 19692 - AS,S IN Fase 1.2.1. Proposta lloc específic estruct. INF IAN
2 --- 19779 - BQ,IL IN Fase d'elecció PAN
3 --- 28167 - BS, IN Fase d'elecció (0,5 dedicació) PAN
4 --- 14635 - BR,J IN Fase 1.4.2: Proposta continuïtat interins PRI
5 --- 22999 - GN,M IN Fase 1.2.1. Proposta lloc específic estruct. PRI IAN
6 --- 12410 - LG,A IN Fase d'elecció INF
7 --- 04612 - MV,C IN Fase 1.4.2: Proposta continuïtat interins INF
8 --- 05166 - MR,G IN Fase 1.4.2: Proposta continuïtat interins PRI
9 --- 09058 - RC,L IN Fase 1.4.2: Proposta continuïtat interins EES
10 --- 04495 - ST,EM IN Fase 1.4.2: Proposta continuïtat interins EES
11 --- 02613 - TM,S IN Fase 1.4.2: Proposta continuïtat interins PRI
12 --- 16264 - TC,MP IN Fase 1.4.2: Proposta continuïtat interins PRI
13 --- 14319 - VT,H IN Fase 1.4.2: Proposta continuïtat interins PMU

---------------------------------------------------------------


Adj. CONCURS DE TRASLLATS 2017 DEFINITIU

AI,S - esp:038
MP,MM - esp:038

marxen CONCURS DE TRASLLATS 2017 definitiva

PA,R - esp:032 --- marxa a:08013411 esp:032
GR,C - esp:031 --- marxa a:08016744 esp:031
JV,M - esp:038 --- marxa a:08039835 esp:038
AC,MA - esp:038 --- marxa a:08001650 esp:038

Adjudicacions definitives curs 2016-2017.
27 de juliol de 2016

1 --- 20497 - AS,S IN Fase d'elecció INF-IAN
2 --- 15010 - BR,J IN Fase d'elecció (0,5 dedicació) PRI
3 --- 24710 - GN,M IN Fase Adjudicació comarques PRI-IAN
4 --- 4737 - MV,C IN Fase 1.4.2: Proposta continuïtat interins INF
5 --- 5299 - MR,G IN Fase 1.4.2: Proposta continuïtat interins PRI
6 --- 2153 - OL,I IN Fase 1.4.2: Proposta continuïtat interins PRI
7 --- 9294 - RC,L IN Fase d'elecció EES
8 --- 4620 - ST,EM IN Fase 1.4.2: Proposta continuïtat interins EES
9 --- 2706 - TM,S IN Fase 1.4.2: Proposta continuïtat interins PRI
10 --- 16655 - TC,MP IN Fase 1.5.4: Proposta continuït.interins (0,5) PEF
11 --- 14702 - VT,H IN Fase d'elecció PMU

---------------------------------------------------------------

Adjudicacions provisionals curs 2016-2017.
15 de juliol de 2016

1 --- 20497 - AS,S IN Fase d'elecció INF-IAN
2 --- 26157 - OT,L IN Fase d'elecció PRI-IAN
3 --- 4737 - MV,C IN Fase 1.4.2: Proposta continuïtat interins INF
4 --- 11819 - MR,I IN Fase d'elecció PMU
5 --- 5299 - MR,G IN Fase 1.4.2: Proposta continuïtat interins PRI
6 --- 2153 - OL,I IN Fase 1.4.2: Proposta continuïtat interins PRI
7 --- 9294 - RC,L IN Fase d'elecció EES
8 --- 4620 - ST,EM IN Fase 1.4.2: Proposta continuïtat interins EES
9 --- 2706 - TM,S IN Fase 1.4.2: Proposta continuïtat interins PRI
10 --- 16655 - TC,MP IN Fase 1.4.2: Proposta continuïtat interins PRI

---------------------------------------------------------------

Adjudicacions provisionals curs 2015-2016.
27 de juliol de 2015

1 --- 4888 - AB,AM IN Fase 1.4.2: Proposta continuïtat interins EES
2 --- 4849 - MV,C IN Fase 1.4.2: Proposta continuïtat interins INF
3 --- 5426 - MR,G IN Fase 1.4.2: Proposta continuïtat interins PRI
4 --- 2225 - OL,I IN Fase 1.4.2: Proposta continuïtat interins PRI
5 --- 5130 - PA,MJ IN Fase d'elecció PMU
6 --- 4729 - ST,EM IN Fase 1.4.2: Proposta continuïtat interins EES
7 --- 2777 - TM,S IN Fase 1.4.2: Proposta continuïtat interins PRI

---------------------------------------------------------------

Adj. CONCURS DE TRASLLATS 2015 PROVISIONAL

2777 - QC,N - esp:031 def. anterior 08067132 esp:031
2777 - MD,S - esp:031 def. anterior 43010098 esp:031
2777 - LD,X - esp:031
2777 - RB,FA - esp:034
2777 - SF,M - esp:038 def. anterior 08059822 esp:038
2777 - SM,L - esp:038 def. anterior 08039367 esp:031
2777 - AG,V - esp:038 def. anterior 08041647 esp:038

marxen CONCURS DE TRASLLATS 2015 provisional

AM,O - esp:034 --- marxa a:08061610 esp:038
BP,E - esp:035 --- marxa a:08015821 esp:038
CR,C - esp:038 --- marxa a:08026567 esp:038
FS,MJ - esp:031 --- marxa a:08015193 esp:031
FF,MD - esp:038 --- marxa a:08060848 esp:038
GR,C - esp:031 --- marxa a:08016409 esp:031
LP,G - esp:031 --- marxa a:08064167 esp:031
SM,L - esp:031 --- marxa a:08039367 esp:038

CURS 2014/15

Adjudicacions 23 de juliol de 2014

1 --- 5005 - AB,AM IN Fase 1.4.2: Proposta continuïtat interins EES
2 --- 4965 - MV,C IN Fase 1.4.2: Proposta continuïtat interins PRI
3 --- 5552 - MR,G IN Fase d'elecció PEF
4 --- 2928 - NP,D IN Fase 1.4.2: Proposta continuïtat interins PRI
5 --- 2290 - OL,I IN Fase 1.4.2: Proposta continuïtat interins PRI
6 --- 4850 - ST,EM IN Fase 1.4.2: Proposta continuïtat interins EES
7 --- 2856 - TM,S IN Fase 1.4.2: Proposta continuïtat interins PRI

---------------------------------------------------------------

adjudicacions 25 de juliol de 2013

1 --- AG,V CS Fase 1.1. Proposta càrrecs directius PRI
2 --- 5168 - AB,AM IN Fase d'elecció EES
3 --- 3031 - NP,D IN Fase d'elecció PRI
4 --- 2371 - OL,I IN Fase d'elecció PRI
5 --- 3478 - SD,M IN Fase de confirmació PEF
6 --- 5003 - ST,EM IN Fase de confirmació EES
7 --- 2957 - TM,S IN Fase d'elecció PRI

---------------------------------------------------------------

adjudicacions 26 de juliol de 2012

1432 - F2 MC,J IN Ofici EES EES - Educacióespecial / Pedagogia Terapèutic
PR,EG PP Ofici PRI PRI - Educació primària
4509 - F2 PC,M IN Confirmació INF INF -Educació infantil
SF,M CS Proposta PRI PRI - Educació primària
3641 - F2 SD,M IN Confirmació PEF PEF -Educació primària, educació física
5224 - F2 ST,EM IN Confirmació EES EES -Educació especial / Pedagogia Terapèutic
VH,E PP Elecció PRI PRI - Educació primària

marxen CONCURS DE TRASLLATS 2013 definitiva

86.4332 - MG,E - esp:38 --- marxa a:08067090 esp:38

VACANTS CONCURS DE TRASLLATS 2013 Provisional

esp - vacants - resultes - adjudicades - sense adjudicar - si trobeu alguna errada pere@sindicat.net
38 - Educació primària - 0 - 1 - 0 = 1 SENSE ADJUDICAR
34 - Educació primària, educació física - 0 - 1 - 0 = 1 SENSE ADJUDICAR

marxen CONCURS DE TRASLLATS 2013 provisional

29.4498 - AM,O - esp:34 --- marxa a:08021442 esp:34
86.4332 - MG,E - esp:38 --- marxa a:08067090 esp:38

---------------------------------------------------------------

VACANTS CONCURS DE TRASLLATS 2011 DEFINITIVA

esp - vacants - resultes - adjudicades - sense adjudicar
36 - Educació especial - 0 - 0 - 0 = 0
31 - Educació infantil - 1 - 1 - 2 = 0
38 - Educació primària - 0 - 3 - 3 = 0

Adj. CONCURS DE TRASLLATS 2011 DEFINITIVA

8 - GR,C - esp:031 def. anterior 08022768 esp:031 ***08025642
8 - SM,L - esp:031 ***08060848
10 - FA,M - esp:038
10 - TM,E - esp:038 def. anterior 08022768 esp:032
8 - AC,MA - esp:038

marxen CONCURS DE TRASLLATS 2011 definitiva mestres

IA,R - esp:031 --- marxa a:46007529 esp:031
AG,V - esp:038 --- marxa a:08041647 esp:038
IP,N - esp:038 --- marxa a:08025824 esp:038
VA,JA - esp:038 --- marxa a:08016422 esp:034

-----------------------------------------------------------------------------

adjudicacions 27 de juliol de 2011

487 - DF,VCG IN Confirmació PRI PRI - Educació primària
5019 - ER,AMCH IN Elecció INF INF - Educació infantil
6538 - FC,NCH IN Confirmació EES EES - Educació especial
165 - PB,MACG IN Ofici PRI PRI - Educació primària
241 - PP,NCG IN Elecció PRI PRI - Educació primària
4962 - PC,MCH IN Elecció INF INF - Educació infantil
SF,M CS Proposta PRI PRI - Educació primària
3978 - SD,MCH IN Elecció PEF PEF - Educació primària, educació física
5771 - ST,EMCH IN Confirmació EES EES - Educació especial

CONCURS DE TRASLLATS 2009 persones que arriben al centre

Plantilles curs 2014-2015, 2013-2014: Veure plantilles.php,
Plantilles curs 2012-2013 DOGC 24/10/2012,
Plantilles curs 2011-2012 DOGC 19/12/2011,
Curs 2010-2011 DOGC 20/10/2010, curs 2009-10 DOGC 30/11/2009,
Curs 2008-09 DOGC 30/10/2008 i curs 2007-08 DOGC 17/12/2007

PL1819

Pedagogia terapèutica 2
Educació infantil 7
Educació infantil (IAN) 1
Llengua estrangera: anglès 2.5
Educació física 2
Música 1
Educació primària 12
Educació primària (IAN) 1
Religió catòlica 0.5

PL1718

Pedagogia terapèutica 2
Educació infantil 7
Educació infantil (IAN) 1
Llengua estrangera: anglès 2.5
Educació física 2
Música 1
Educació primària 12
Educació primària (IAN) 1
Religió catòlica 0.5

PL1617

Pedagogia terapèutica 2
Educació infantil 7
Educació infantil (IAN) 1
Llengua estrangera: anglès 2
Educació física 2.5
Música 1
Educació primària 11.5
Educació primària (IAN) 1
Religió catòlica 0.5

PL1516

Educació infantil 7
Educació infantil (IAN) 1
Educació primària 12.5
Llengua estrangera: anglès 2
Educació física 2
Música 1
Pedagogia terapèutica 2
Religió catòlica 0.25
Aula d'acollida i Suport Lingüístic 0.5

PL1415

Educació infantil 8
Educació primària 12.5
Llengua estrangera: anglès 2
Educació física 2
Música 1
Pedagogia terapèutica 2
Religió catòlica 0.25

cespprop.placesESPECIALITATm.esolab
INF-8.5Educació infantil--
PRI-12Educació primària--
PAN-2Llengua estrangera: anglès--
PEF-2Educació física--
PMU-1Música--
EES-2Pedagogia terapèutica--
RE-0.25Religió catòlica--
Places curs 2013-14: 27.75

cespm.esolabprop.inc142013-14inc132012-13inc2011-122010-11091008090708
ADC---.0.0.000.511
EES---.2.2.22222
INF---.8.5-0.58.5+198888
PAN---.2.2-123322
PEF---.2.2-123321
PEF--PE.0.0.00001
PMU---.1.1.11122
PRI---.12-112.1313131414.5
RE---.0.25.0.25.0.250.250.250.250.25

Increment de plantilla 2013-2014 = 0

Increment de plantilla 2012-2013 = -1.5

Increment de plantilla 2011-2012 = -1

-------------------------------------

Curs 2010/2011

Esp, Sit, Total


  e EES IN 2

  e INF DD 7
  e INF PP 1

  e PAN CS 1
  e PAN DD 2

  e PEF CS 1
  e PEF DD 1
  e PEF PP 1

  e PMU DD 1

  e PRI CS 1
  e PRI DD 7
  e PRI IN 3
  e PRI PP 2
  e PRI SU 1

-------------------------------------

Curs 2008/2009

Esp, Cos, Sit, Total


   AAP 597 IN 1

   EES 597 CS 1
   EES 597 PP 1

   PRI 597 CS 1
   PRI 597 DD 3
   PRI 597 IN 2
   PRI 597 PP 8

   INF 597 CS 1
   INF 597 DD 6
   INF 597 PP 1

   PAN 597 DD 1
   PAN 597 PP 1

   PEF 597 PP 2

   PMU 597 IN 2

USTEC·STEs IAC, Actualitzat:

24/05/2019 11:59 (69000)