ustec

USTEC·STEs

Informació per a les persones afiliades: cliqueu aquí si ja teniu clau d'accés

control:

Fitxa centre

inclou destinacions provisional d'estiu i el concurs de trasllats
* si trobeu alguna errada o que falten dades envieu un correu a barcelona@sindicat.net

Enllaç per veure el codi de les diferents especialitats del concurs de trasllats 2018-2019

08040059 (08922) SANTA COLOMA DE GRAMENET Escola Joan Salvat i Papasseit C. Doctor Pagès, 5-7 - 933 927 103

Mapa del centre - Consulta dades del centre en el MEC - Dades preinscripcio

Adj. CONCURS DE TRASLLATS 2019 DEFINITIU

LS,L - esp: 036 def. anterior 08027985 esp:031

marxen CONCURS DE TRASLLATS 2019 definitiu

---

Adj. CONCURS DE TRASLLATS 2019 PROVISIONAL

LS,L - esp: 036 def. anterior 08027985 esp:031

Adjudicacions definitives curs 2018-2019.
17 de juliol de 2018

1 --- BM, PP Fase 1.4.1: Proposta continuïtat funcionaris PRI
2 --- 18014 - CP,M IN Fase d'elecció EES
3 --- 32065 - EG,A IN Adjudicació comarques PAN EGI
4 --- GA,M PP Fase 1.4.1: Proposta continuïtat funcionaris PRI
5 --- LMA,P PP Fase 1.4.1: Proposta continuïtat funcionaris PRI
6 --- 22972 - OG,E IN Adjudicació comarques PRI EGI
7 --- PM,MM PP Fase 1.3. Proposta lloc específic temporal UAL
8 --- 01316 - RC,F IN Fase d'elecció INF
9 --- RV,V CS Fase 1.3. Proposta lloc específic temporal AAP
10 --- 21024 - RM,A IN Fase 1.2.1. Proposta lloc específic estruct. PMU IAN
11 --- 18113 - SE,L IN Fase 1.4.2: Proposta continuïtat interins PRI
12 --- 20783 - TR,E IN Fase 1.3. Proposta lloc específic temporal UAL

---------------------------------------------------------------


Adjudicacions provisionals curs 2018-2019.
4 de juliol de 2018

1 --- BM, PP Fase 1.4.1: Proposta continuïtat funcionaris PRI
2 --- 21009 - CM,MM IN Fase d'elecció PRI EGI
3 --- GA,M PP Fase 1.4.1: Proposta continuïtat funcionaris PRI
4 --- 29126 - HS,T IN Fase d'elecció PAN EGI
5 --- 00310 - LL,RM IN Fase d'elecció INF
6 --- LMA,P PP Fase 1.4.1: Proposta continuïtat funcionaris PRI
7 --- 17453 - PR,MC IN Fase d'elecció EES
8 --- PM,MM PP Fase 1.3. Proposta lloc específic temporal UAL
9 --- RV,V CS Fase 1.3. Proposta lloc específic temporal AAP
10 --- 21024 - RM,A IN Fase 1.2.1. Proposta lloc específic estruct. PMU IAN
11 --- 18113 - SE,L IN Fase 1.4.2: Proposta continuïtat interins PRI
12 --- 20783 - TR,E IN Fase 1.3. Proposta lloc específic temporal UAL

---------------------------------------------------------------


Adjudicacions definitives curs 2017-2018.
26 de juliol de 2017

1 --- BM, PP Fase 1.4.1: Proposta continuïtat funcionaris PRI
2 --- GA,M PP Fase 1.4.1: Proposta continuïtat funcionaris PRI
3 --- GJ,Y CS Fase 1.1. Proposta càrrecs directius PEF
4 --- 18671 - GF, IN Fase d'elecció PAN
5 --- LMA,P PP Fase d'elecció PRI
6 --- 18351 - MM,A IN Fase d'elecció (0,5 dedicació) PRI
7 --- 12296 - PM,A IN Fase 1.3. Proposta lloc específic temporal UAL
8 --- PM,MM PP Fase 1.3. Proposta lloc específic temporal UAL
9 --- RV,V CS Fase 1.3. Proposta lloc específic temporal AAP
10 --- 23327 - RM,A IN Fase 1.2.1. Proposta lloc específic estruct. PMU IAN
11 --- 19969 - SE,L IN Fase 1.4.2: Proposta continuïtat interins INF
12 --- 26506 - TA,C IN Fase d'elecció PRI EGI

---------------------------------------------------------------


Adjudicacions provisionals curs 2017-2018.
13 de juliol de 2017

1 --- BM, PP Fase 1.4.1: Proposta continuïtat funcionaris PRI
2 --- GA,M PP Fase 1.4.1: Proposta continuïtat funcionaris PRI
3 --- GJ,Y CS Fase 1.1. Proposta càrrecs directius PEF
4 --- 13150 - MR,A IN Fase 1.4.2: Proposta continuïtat interins PRI
5 --- 18351 - MM,A IN Fase d'elecció (0,5 dedicació) PRI
6 --- 12296 - PM,A IN Fase 1.3. Proposta lloc específic temporal UAL
7 --- 30417 - PZ,M IN Fase d'elecció PRI EGI
8 --- PM,MM PP Fase 1.3. Proposta lloc específic temporal UAL
9 --- RV,V CS Fase 1.3. Proposta lloc específic temporal AAP
10 --- 23327 - RM,A IN Fase 1.2.1. Proposta lloc específic estruct. PMU IAN
11 --- 19969 - SE,L IN Fase 1.4.2: Proposta continuïtat interins INF

---------------------------------------------------------------


Adj. CONCURS DE TRASLLATS 2017 DEFINITIU

RC,J - esp:038
RM,MM - esp:038 def. anterior 08040059 esp:034

marxen CONCURS DE TRASLLATS 2017 definitiva

RM,MM - esp:034 --- marxa a:08040059 esp:038

Adjudicacions definitives curs 2016-2017.
27 de juliol de 2016

1 --- BM, PP Fase 1.4.1: Proposta continuïtat funcionaris PRI
2 --- GA,M PP Fase 1.4.1: Proposta continuïtat funcionaris PRI
3 --- GJ,Y CS Fase 1.4.1: Proposta continuïtat funcionaris PEF
4 --- JM,AI CS Fase 1.1. Proposta càrrecs directius PRI
5 --- 13492 - MR,A IN Fase 1.5.4: Proposta continuït.interins (0,5) PRI
6 --- PM,MM PP Fase 1.3. Proposta lloc específic temporal UAL
7 --- RC,J PP Fase 1.4.1: Proposta continuïtat funcionaris PRI
8 --- RV,V CS Fase 1.3. Proposta lloc específic temporal AAP
9 --- 24909 - RM,A IN Fase d'elecció PMU-IAN
10 --- 20774 - SE,L IN Fase 1.4.2: Proposta continuïtat interins PRI

---------------------------------------------------------------

Adjudicacions provisionals curs 2016-2017.
15 de juliol de 2016

1 --- BM, PP Fase 1.4.1: Proposta continuïtat funcionaris PRI
2 --- GA,M PP Fase 1.4.1: Proposta continuïtat funcionaris PRI
3 --- GJ,Y CS Fase 1.4.1: Proposta continuïtat funcionaris PEF
4 --- JM,AI CS Fase 1.1. Proposta càrrecs directius PRI
5 --- 13492 - MR,A IN Fase 1.5.4: Proposta continuït.interins (0,5) PRI
6 --- PM,MM PP Fase 1.3. Proposta lloc específic temporal UAL
7 --- RC,J PP Fase 1.4.1: Proposta continuïtat funcionaris PRI
8 --- RV,V CS Fase 1.3. Proposta lloc específic temporal AAP
9 --- 24909 - RM,A IN Fase d'elecció PMU-IAN
10 --- 20774 - SE,L IN Fase 1.4.2: Proposta continuïtat interins PRI

---------------------------------------------------------------

Adjudicacions provisionals curs 2015-2016.
27 de juliol de 2015

1 --- BM, PP Fase 1.4.1: Proposta continuïtat funcionaris PRI
2 --- GA,M PP Fase 1.4.1: Proposta continuïtat funcionaris PRI
3 --- GJ,Y CS Fase 1.4.1: Proposta continuïtat funcionaris PEF
4 --- 13880 - MR,A IN Fase 1.4.4: Proposta continuïtat 0,5 dedica. AAP
5 --- PM,MM PP Fase 1.3. Proposta lloc específic temporal UAL
6 --- RC,J PP Fase 1.4.1: Proposta continuïtat funcionaris PRI
7 --- RV,V CS Fase 1.3. Proposta lloc específic temporal AAP

---------------------------------------------------------------

Adj. CONCURS DE TRASLLATS 2015 PROVISIONAL

VG,JL - esp:034 def. anterior 08035854 esp:034
CB,C - esp:035 def. anterior 08020619 esp:035

marxen CONCURS DE TRASLLATS 2015 provisional

MO,E - esp:034 --- marxa a:08041568 esp:034
PR,MA - esp:035 --- marxa a:08066516 esp:038

CURS 2014/15

Adjudicacions 23 de juliol de 2014

1 --- BM, PP Fase 1.4.1: Proposta continuïtat funcionaris PRI
2 --- GA,M PP Fase 1.4.1: Proposta continuïtat funcionaris PRI
3 --- GJ,Y CS Fase 1.4.1: Proposta continuïtat funcionaris PEF
4 --- 18188 - MM,J IN Fase 1.3. Proposta lloc específic temporal AAP
5 --- 9199 - PA,R IN Fase 1.4.2: Proposta continuïtat interins PMU
6 --- PM,MM PP Fase 1.3. Proposta lloc específic temporal UAL
7 --- RL,A PP Fase 1.4.1: Proposta continuïtat funcionaris PRI
8 --- RC,J PP Fase 1.4.1: Proposta continuïtat funcionaris PRI

---------------------------------------------------------------

adjudicacions 25 de juliol de 2013

1 --- 1460 - AT,MC IN Fase d'elecció PRI
2 --- BM, PP Fase 1.4.1. Proposta continuïtat al centre PRI
3 --- CA,ME CS Fase 1.2. Proposta lloc específic estructural EEX
4 --- GJ,Y CS Fase 1.4.1. Proposta continuïtat al centre PEF
5 --- 303 - JL,J IN Fase d'elecció PRI
6 --- PM,MM PP Fase 1.3. Proposta lloc específic temporal UAL
7 --- RL,A PP Fase 1.4.1. Proposta continuïtat al centre PRI
8 --- RV,V CS Fase 1.3. Proposta lloc específic temporal AAP

---------------------------------------------------------------

adjudicacions 26 de juliol de 2012

BM, PP Confirmació PRI PRI - Educació primària
ST,E CS Confirmació INF INF - Educació infantil
RV,V CS Proposta AAP AAP - Aula d'acollida
RC,J PP Proposta PRY PRY - (PE)Educació primària
RL,A PP Elecció PRI PRI - Educació primària
JM,AI CS Proposta PRI PRI - Educació primària
GJ,Y CS Confirmació PEF PEF - Educació primària,educació física
GA,M PP Proposta PRY PRY - (PE)Educació primària
CA,ME CS Elecció EES EES - Educació especial / PedagogiaTerapèutic
VG,L CS Confirmació PRI PRI - Educació primària

---------------------------------------------------------------

VACANTS CONCURS DE TRASLLATS 2011 DEFINITIVA

esp - vacants - resultes - adjudicades - sense adjudicar
31 - Educació infantil - 1 - 1 - 2 = 0
38 - Educació primària - 1 - 3 - 4 = 0

Adj. CONCURS DE TRASLLATS 2011 DEFINITIVA

26 - AZ,Y - esp:031 def. anterior 08040382 esp:031
15 - JG,S - esp:031 def. anterior 08015351 esp:031
33 - CC,C - esp:038 def. anterior 08030467 esp:038
16 - PB,EM - esp:038 def. anterior 08032312 esp:038 ***08027511
14 - BM,G - esp:038 def. anterior 08043310 esp:032 ***08027985
14 - RG,Y - esp:038 def. anterior 08034965 esp:038

marxen CONCURS DE TRASLLATS 2011 definitiva mestres

AM,B - esp:031 --- marxa a:08052657 esp:031
AH,FX - esp:038 --- marxa a:08002186 esp:038
BF,E - esp:038 --- marxa a:08027870 esp:038
SG,G - esp:038 --- marxa a:08041167 esp:038

-----------------------------------------------------------------------------

adjudicacions 27 de juliol de 2011

578 - AS,CCH IN Ofici PRI PRI - Educació primària
BM, PP Elecció PRI PRI - Educació primària
1426 - CG,ACH IN Elecció UAL UAL - Unitat de suport d'audició i llenguatge
GA,M PP Confirmació PRI PRI - Educació primària
GJ,Y CS Confirmació PEF PEF - Educació primària, educació física
JM,AI CS Proposta PRI PRI - Educació primària
PM,MM PP Confirmació PRI PRI - Educació primària
RC,J PP Confirmació PRI PRI - Educació primària
RV,V CS Proposta AAP AAP - Aula d'acollida
ST,E CS Confirmació INF INF - Educació infantil
SR,ME CS Proposta AAP AAP - Aula d'acollida
VG,L CS Confirmació PRI PRI - Educació primària
1914 - ZF,MMCH IN Elecció INF INF - Educació infantil

CONCURS DE TRASLLATS 2009 persones que arriben al centre

Plantilles curs 2014-2015, 2013-2014: Veure plantilles.php,
Plantilles curs 2012-2013 DOGC 24/10/2012,
Plantilles curs 2011-2012 DOGC 19/12/2011,
Curs 2010-2011 DOGC 20/10/2010, curs 2009-10 DOGC 30/11/2009,
Curs 2008-09 DOGC 30/10/2008 i curs 2007-08 DOGC 17/12/2007

PL1819

Pedagogia terapèutica 2
Educació infantil 8
Llengua estrangera: anglès 2
Llengua estrangera: anglès (EGI) 1
Educació física 2
Música (IAN) 1
Educació primària 11
Educació primària (EGI) 1
Aula d'acollida 1
Llengua signes-suport intensiu a l'audició i el llenguatge 2
Religió catòlica 0.5

PL1718

Pedagogia terapèutica 1
Educació infantil 8
Llengua estrangera: anglès 3
Educació física 2
Música (IAN) 1
Educació primària 12.5
Educació primària (EGI) 1
Aula d'acollida 1
Unitat de suport d'audició i llenguatge amb signes 2
Religió catòlica 0.5

PL1617

Pedagogia terapèutica 1
Educació infantil 7
Llengua estrangera: anglès 3
Educació física 2
Música (IAN) 1
Educació primària 12.5
Aula d'acollida 1.5
Unitat de suport d'audició i llenguatge amb signes 1.5
Religió catòlica 0.5

PL1516

Educació infantil 7
Educació primària 12.5
Llengua estrangera: anglès 3
Educació física 2
Música 1
Pedagogia terapèutica 1
Religió catòlica 0.5
Unitat de suport d'audició i llenguatge 1.5
Aula d'acollida i Suport Lingüístic 1.5

PL1415

Educació infantil 7
Educació primària 12.5
Llengua estrangera: anglès 3
Educació física 2
Música 1
Pedagogia terapèutica 1
Religió catòlica 0.5
Unitat de suport d'audició i llenguatge 1.5
Aula d'acollida 1.5

cespprop.placesESPECIALITATm.esolab
INF-7Educació infantil--
PRI-10Educació primària--
PRIPE2Educació primària--
PAN-2Llengua estrangera: anglès--
PANPE1Educació primària, anglès--
PEF-2Educació física--
PMU-1Música--
EES-1Pedagogia terapèutica--
EESED1Pedagogia terapèutica--
RE-0.5Religió catòlica--
UAL-1.5Unitat de suport d'audició i llenguatge--
ADC-1Aula d'acollida--
Places curs 2013-14: 30

cespm.esolabprop.inc142013-14inc132012-13inc2011-122010-11091008090708
ADC---.1-11.22222
EES----11.2.22222
EES--ED+11.0.00000
INF----17.8-189999
PAN---.2.2.22333
PAN--PE.1.1.11000
PEF---.2.2.22222
PMU---.1.1.11111
PRI---.10-110-1111214.515.515
PRI--PE.2.2.22000
RE---.0.5.0.5.0.50.50.50.50.5
UAL---.1.5.1.5+0.51.51111

Increment de plantilla 2013-2014 = -1

Increment de plantilla 2012-2013 = -2

Increment de plantilla 2011-2012 = -1.5

-------------------------------------

Curs 2010/2011

Esp, Sit, Total


  e AAP CS 2

  e EES DD 2

  e INF CS 3
  e INF DD 5
  e INF PP 1
  e INF SU 2

  e PAN DD 2
  e PAN PP 1

  e PEF CS 1
  e PEF DD 1

  e PMU DD 1

  e PRI CS 2
  e PRI DD 7
  e PRI PP 5
  e PRI SU 3

  e UAL CS 1

-------------------------------------

Curs 2008/2009

Esp, Cos, Sit, Total


   AAP 597 CS 2

   UAL 597 CS 1

   EES 597 DD 2

   PRI 597 DD 7
   PRI 597 IN 3
   PRI 597 PP 6

   INF 597 CS 3
   INF 597 DD 5
   INF 597 PP 1

   PAN 597 DD 2
   PAN 597 IN 1

   PEF 597 CS 1
   PEF 597 DD 1

   PMU 597 DD 1

USTEC·STEs IAC, Actualitzat:

24/05/2019 11:59 (62899)