ustec

USTEC·STEs

Informació per a les persones afiliades: cliqueu aquí si ja teniu clau d'accés

control:

Fitxa centre

inclou destinacions provisional d'estiu i el concurs de trasllats
* si trobeu alguna errada o que falten dades envieu un correu a barcelona@sindicat.net

Enllaç per veure el codi de les diferents especialitats del concurs de trasllats 2018-2019

08060940 (08186) LLIÇÀ D'AMUNT Escola Rosa Oriol Anguera C. Marina, 26 - 938 435 725

Mapa del centre - Consulta dades del centre en el MEC - Dades preinscripcio

Adj. CONCURS DE TRASLLATS 2019 DEFINITIU

---

marxen CONCURS DE TRASLLATS 2019 definitiu

MM,E - esp:031 --- marxa a: 08028059 esp:031
AV,V - esp:038 --- marxa a: 08042287 esp:038
JM,A - esp:038 --- marxa a: 08057096 esp:038

Adj. CONCURS DE TRASLLATS 2019 PROVISIONAL

---

Adjudicacions definitives curs 2018-2019.
17 de juliol de 2018

1 --- AG,ABP CS Fase 1.4.1: Proposta continuïtat funcionaris INF
2 --- 10769 - AC,R IN Fase 1.4.2: Proposta continuïtat interins PRI
3 --- 00159 - CL,MM IN Fase d'elecció PAN
4 --- 12274 - FL,C IN Fase d'elecció (0,5 dedicació) PRI
5 --- GC,C CS Fase 1.4.1: Proposta continuïtat funcionaris PRI
6 --- 10907 - SG,N IN Fase d'elecció EES

---------------------------------------------------------------


Adjudicacions provisionals curs 2018-2019.
4 de juliol de 2018

1 --- AG,ABP CS Fase 1.4.1: Proposta continuïtat funcionaris INF
2 --- 10769 - AC,R IN Fase 1.4.2: Proposta continuïtat interins PRI
3 --- 00159 - CL,MM IN Fase d'elecció PAN
4 --- 09978 - FP,L IN Fase d'elecció EES
5 --- GC,C CS Fase 1.4.1: Proposta continuïtat funcionaris PRI
6 --- 12780 - VR,M IN Fase d'elecció (0,5 dedicació) PRI

---------------------------------------------------------------


Adjudicacions definitives curs 2017-2018.
26 de juliol de 2017

1 --- AG,ABP CS Fase 1.4.1: Proposta continuïtat funcionaris INF
2 --- 11751 - AC,R IN Fase 1.4.2: Proposta continuïtat interins PAN
3 --- GC,C CS Fase 1.4.1: Proposta continuïtat funcionaris PRI
4 --- 00491 - GA,D IN Fase d'elecció PRI
5 --- 19701 - IM,S IN Fase d'elecció (0,5 dedicació) EES

---------------------------------------------------------------


Adjudicacions provisionals curs 2017-2018.
13 de juliol de 2017

1 --- AG,ABP CS Fase 1.4.1: Proposta continuïtat funcionaris INF
2 --- 11751 - AC,R IN Fase 1.4.2: Proposta continuïtat interins PAN
3 --- 15696 - CT,M IN Fase preferent Article 25 PRI
4 --- GC,C CS Fase 1.4.1: Proposta continuïtat funcionaris PRI
5 --- 19426 - RG,S IN Fase d'elecció (0,5 dedicació) EES

---------------------------------------------------------------


Adj. CONCURS DE TRASLLATS 2017 DEFINITIU

RA,L - esp:038 def. anterior 08033997 esp:032

marxen CONCURS DE TRASLLATS 2017 definitiva

LP,ML - esp:038 --- marxa a:08044302 esp:038
SP,E - esp:036 --- marxa a:08027249 esp:036

Adjudicacions definitives curs 2016-2017.
27 de juliol de 2016

1 --- AG,ABP CS Fase 1.4.1: Proposta continuïtat funcionaris INF
2 --- 12023 - AC,R IN Fase 1.4.2: Proposta continuïtat interins PAN
3 --- 9350 - CI,A IN Fase d'elecció EES
4 --- GC,C PP Fase 1.4.1: Proposta continuïtat funcionaris PRI

---------------------------------------------------------------

Adjudicacions provisionals curs 2016-2017.
15 de juliol de 2016

1 --- AG,ABP CS Fase 1.4.1: Proposta continuïtat funcionaris INF
2 --- 12023 - AC,R IN Fase 1.4.2: Proposta continuïtat interins PAN
3 --- 9350 - CI,A IN Fase d'elecció EES
4 --- GC,C PP Fase 1.4.1: Proposta continuïtat funcionaris PRI

---------------------------------------------------------------

Adjudicacions provisionals curs 2015-2016.
27 de juliol de 2015

1 --- AG,ABP CS Fase 1.4.1: Proposta continuïtat funcionaris INF
2 --- 12331 - AC,R IN Fase 1.4.2: Proposta continuïtat interins PRI
3 --- 9598 - CI,A IN Adjudicació comarques EES
4 --- GC,C PP Fase 1.4.1: Proposta continuïtat funcionaris PRI
5 --- 8669 - PM,L IN Fase 1.4.4: Proposta continuïtat 0,5 dedica. PRI
6 --- 12111 - RM,M IN Fase d'elecció PAN

---------------------------------------------------------------

Adj. CONCURS DE TRASLLATS 2015 PROVISIONAL

12111 - GG,M - esp:031 def. anterior 08028102 esp:031
12111 - PG,M - esp:038 def. anterior 08060940 esp:031
12111 - CA,P - esp:038 def. anterior 08038065 esp:034
12111 - AC,P - esp:038

marxen CONCURS DE TRASLLATS 2015 provisional

LP,ML - esp:038 --- marxa a:08060988 esp:038
LT,A - esp:032 --- marxa a:08015193 esp:032
PV,R - esp:038 --- marxa a:08060964 esp:036
PG,M - esp:031 --- marxa a:08060940 esp:038
SM,I - esp:035 --- marxa a:30002091 esp:035
SM,D - esp:038 --- marxa a:08067818 esp:038
VH,A - esp:038 --- marxa a:08001534 esp:036

CURS 2014/15

Adjudicacions 23 de juliol de 2014

1 --- AG,ABP CS Fase 1.4.1: Proposta continuïtat funcionaris PRI
2 --- AC,P PP Fase 1.4.1: Proposta continuïtat funcionaris PRI
3 --- 12847 - AC,R IN Fase d'elecció PAN
4 --- 3653 - EP,A IN Fase 1.4.2: Proposta continuïtat interins EES
5 --- GC,C PP Fase d'elecció PRI
6 --- MS,R PP Fase 1.4.1: Proposta continuïtat funcionaris INF

---------------------------------------------------------------

adjudicacions 25 de juliol de 2013

1 --- AG,ABP CS Fase 1.4.1. Proposta continuïtat al centre INF
2 --- AC,P PP Fase 1.4.1. Proposta continuïtat al centre PRI
3 --- MS,R PP Fase d'elecció PRI

---------------------------------------------------------------

adjudicacions 26 de juliol de 2012

AG,ABP CS Confirmació INF INF - Educació infantil
AC,P PP Confirmació PRI PRI - Educació primària
HC,J PP Ofici EES EES - Educació especial / PedagogiaTerapèutic

---------------------------------------------------------------

VACANTS CONCURS DE TRASLLATS 2011 DEFINITIVA

esp - vacants - resultes - adjudicades - sense adjudicar
36 - Educació especial - 1 - 0 - 1 = 0
31 - Educació infantil - 0 - 2 - 1 = 1
38 - Educació primària - 3 - 1 - 4 = 0
35 - Educació primària, música - 0 - 1 - 1 = 0

Adj. CONCURS DE TRASLLATS 2011 DEFINITIVA

9 - GR,J - esp:031 def. anterior 08022070 esp:038
10300034 - 0 - SM,I - esp:035 ***08041222
13 - SP,E - esp:036
86 - GP,JM - esp:038 def. anterior 08015077 esp:034
13 - CV,R - esp:038 def. anterior 08028102 esp:032
10 - AV,V - esp:038 ***08055907
10 - MC,R - esp:038 ***08019800

marxen CONCURS DE TRASLLATS 2011 definitiva mestres

CM,D - esp:031 --- marxa a:08030224 esp:031
DZ,E - esp:031 --- marxa a:08030686 esp:032
GN,M - esp:035 --- marxa a:08063916 esp:035
ZM,M - esp:038 --- marxa a:08060903 esp:032

-----------------------------------------------------------------------------

adjudicacions 27 de juliol de 2011

AG,ABP CS Confirmació INF INF - Educació infantil
AC,P PP Confirmació PRI PRI - Educació primària
BN,T PP Confirmació PRI PRI - Educació primària
MG,F PP Confirmació PRI PRI - Educació primària
MS,R PP Confirmació PRI PRI - Educació primària
RC,MN PP Confirmació INF INF - Educació infantil

CONCURS DE TRASLLATS 2009 persones que arriben al centre

Plantilles curs 2014-2015, 2013-2014: Veure plantilles.php,
Plantilles curs 2012-2013 DOGC 24/10/2012,
Plantilles curs 2011-2012 DOGC 19/12/2011,
Curs 2010-2011 DOGC 20/10/2010, curs 2009-10 DOGC 30/11/2009,
Curs 2008-09 DOGC 30/10/2008 i curs 2007-08 DOGC 17/12/2007

PL1819

Pedagogia terapèutica 2
Educació infantil 7
Llengua estrangera: anglès 2
Educació física 2
Música 1
Educació primària 10.5

PL1718

Pedagogia terapèutica 1.5
Educació infantil 7
Llengua estrangera: anglès 2
Educació física 2
Música 1
Educació primària 11

PL1617

Pedagogia terapèutica 2
Educació infantil 7
Llengua estrangera: anglès 2
Educació física 2
Música 1
Educació primària 11

PL1516

Educació infantil 7
Educació primària 12.5
Llengua estrangera: anglès 2
Educació física 2
Música 1
Pedagogia terapèutica 2

PL1415

Educació infantil 7
Educació primària 12.5
Llengua estrangera: anglès 2
Educació física 2
Música 1
Pedagogia terapèutica 2

cespprop.placesESPECIALITATm.esolab
INF-7.5Educació infantil--
PRI-12Educació primària--
PAN-2Llengua estrangera: anglès--
PEF-2Educació física--
PMU-1Música--
EES-2Pedagogia terapèutica--
Places curs 2013-14: 26.5

cespm.esolabprop.inc142013-14inc132012-13inc2011-122010-11091008090708
ALL---.0.0.00000.5
EES---.2.2.22211
INF---.7.5-0.57.5.88899
PAN---.2.2.222.522
PEF---.2.2-123222
PMU---.1.1-112222
PRI---.12-112.131312108
RE---.0.0.00000.25

Increment de plantilla 2013-2014 = 0

Increment de plantilla 2012-2013 = -1.5

Increment de plantilla 2011-2012 = -2

-------------------------------------

Curs 2010/2011

Esp, Sit, Total


  e EES DD 1
  e EES PP 1

  e INF DD 5
  e INF PP 3
  e INF SU 2

  e PAN CS 1
  e PAN DD 1

  e PEF DD 2
  e PEF PP 1

  e PMU DD 1
  e PMU IN 1
  e PMU SU 1

  e PRI CS 2
  e PRI DD 4
  e PRI PP 7
  e PRI SU 2

-------------------------------------

Curs 2008/2009

Esp, Cos, Sit, Total


   EES 597 PP 1

   PRI 597 CS 1
   PRI 597 DD 2
   PRI 597 IN 2
   PRI 597 PP 5

   INF 597 CS 1
   INF 597 DD 3
   INF 597 IN 3
   INF 597 PP 2

   PAN 597 PP 2

   PEF 597 IN 1
   PEF 597 PP 1

   PMU 597 CS 1
   PMU 597 DD 1

USTEC·STEs IAC, Actualitzat:

24/05/2019 11:59 (68099)