ustec

USTEC·STEs

Informació per a les persones afiliades: cliqueu aquí si ja teniu clau d'accés

control:

Fitxa centre

inclou destinacions provisional d'estiu i el concurs de trasllats
* si trobeu alguna errada o que falten dades envieu un correu a barcelona@sindicat.net

Enllaç per veure el codi de les diferents especialitats del concurs de trasllats 2018-2019

08065469 (08461) Sant Esteve de Palautordera Sec. d'Institut Can Record C. Galerna, 2 - 938 483 354

Mapa del centre - Consulta dades del centre en el MEC - Dades preinscripcio

Adj. CONCURS DE TRASLLATS 2019 DEFINITIU

---

marxen CONCURS DE TRASLLATS 2019 definitiu

---

Adj. CONCURS DE TRASLLATS 2019 PROVISIONAL

---

Adjudicacions definitives curs 2018-2019.
17 de juliol de 2018

1 --- AM,S PP Fase 1.4.1: Proposta continuïtat funcionaris LC
2 --- 35917 - CL,S IN Fase d'elecció (0,5 dedicació) FR
3 --- 2018-3-00158 - EP,AM PP Fase 1.2.1. Proposta lloc específic estruct. GE DIV
4 --- 07037 - GA,C IN Fase 1.4.2: Proposta continuïtat interins LE
5 --- 27783 - GJ,E IN Fase 1.5.4: Proposta continuït.interins (0,5) MU
6 --- 07891 - LM,M IN Fase 1.2.1. Proposta lloc específic estruct. CLA DIV
7 --- 30177 - PT,J IN Fase d'elecció MA
8 --- 34336 - RN,D IN Fase d'elecció (0,5 dedicació) TEC
9 --- 24734 - RG,A IN Fase 1.2.1. Proposta lloc específic estruct. FQ IAN

---------------------------------------------------------------


Adjudicacions provisionals curs 2018-2019.
4 de juliol de 2018

1 --- AM,S PP Fase 1.4.1: Proposta continuïtat funcionaris LC
2 --- 35917 - CL,S IN Fase d'elecció (0,5 dedicació) FR
3 --- 2018-3-00144 - EP,AM PP Fase 1.2.1. Proposta lloc específic estruct. GE DIV
4 --- 07037 - GA,C IN Fase 1.4.2: Proposta continuïtat interins LE
5 --- 27783 - GJ,E IN Fase 1.5.4: Proposta continuït.interins (0,5) MU
6 --- 07891 - LM,M IN Fase 1.2.1. Proposta lloc específic estruct. CLA DIV
7 --- 30609 - MP,G IN Fase d'elecció (0,5 dedicació) TEC
8 --- 24734 - RG,A IN Fase 1.2.1. Proposta lloc específic estruct. FQ IAN
9 --- 13251 - TG,J IN Fase d'elecció MA

---------------------------------------------------------------


Adjudicacions definitives curs 2017-2018.
26 de juliol de 2017

1 --- AM,S PP Fase d'elecció LC
2 --- CL,N CS Fase 1.1. Proposta càrrecs directius AN
3 --- 05930 - EP,AM IN Fase 1.2.1. Proposta lloc específic estruct. GE DIV
4 --- 07605 - GA,C IN Fase 1.4.2: Proposta continuïtat interins LE
5 --- 31778 - GJ,E IN Fase d'elecció (0,5 dedicació) MU
6 --- 08549 - LM,M IN Fase 1.2.1. Proposta lloc específic estruct. CLA DIV
7 --- 27825 - RG,A IN Fase d'elecció FQ IAN

---------------------------------------------------------------


Adjudicacions provisionals curs 2017-2018.
13 de juliol de 2017

1 --- AM,S PP Fase d'elecció LC
2 --- CL,N CS Fase 1.1. Proposta càrrecs directius AN
3 --- 05930 - EP,AM IN Fase 1.2.1. Proposta lloc específic estruct. GE DIV
4 --- 07605 - GA,C IN Fase 1.4.2: Proposta continuïtat interins LE
5 --- 31778 - GJ,E IN Fase d'elecció (0,5 dedicació) MU
6 --- 31190 - LF,J IN Fase d'elecció (0,5 dedicació) TEC
7 --- 08549 - LM,M IN Fase 1.2.1. Proposta lloc específic estruct. CLA DIV
8 --- 27825 - RG,A IN Fase d'elecció FQ IAN

---------------------------------------------------------------


Adj. CONCURS DE TRASLLATS 2017 DEFINITIU

PM,S - esp:590006
MS,MJ - esp:590018 def. anterior 08035295 esp:590018
RA,A - esp:590019 def. anterior 08044594 esp:590019

marxen CONCURS DE TRASLLATS 2017 definitiva

LR,S - esp:590004 --- marxa a:17006733 esp:590004

Adjudicacions definitives curs 2016-2017.
27 de juliol de 2016

1 --- 3285 - AN,C IN Fase 1.4.2: Proposta continuïtat interins TEC
2 --- CF,M PP Fase 1.4.1: Proposta continuïtat funcionaris PSI
3 --- 14006 - CL,M IN Fase 1.4.2: Proposta continuïtat interins LC
4 --- 20534 - CC,M IN Fase 1.5.4: Proposta continuït.interins (0,5) FQ
5 --- 6075 - EP,AM IN Fase 1.2.1. Proposta lloc específic estruct. GE-DIV
6 --- 7458 - FG,M IN Fase 1.4.2: Proposta continuïtat interins MA
7 --- 7817 - GA,C IN Fase 1.4.2: Proposta continuïtat interins LE
8 --- 8780 - LM,M IN Fase 1.2.1. Proposta lloc específic estruct. CLA-DIV
9 --- 9377 - MP,N IN Fase 1.4.2: Proposta continuïtat interins TEC
10 --- 20920 - PF,G IN Fase 1.5.4: Proposta continuït.interins (0,5) FR

---------------------------------------------------------------

Adjudicacions provisionals curs 2016-2017.
15 de juliol de 2016

1 --- 3285 - AN,C IN Fase 1.4.2: Proposta continuïtat interins TEC
2 --- 14006 - CL,M IN Fase 1.4.2: Proposta continuïtat interins LC
3 --- 20534 - CC,M IN Fase 1.5.4: Proposta continuït.interins (0,5) FQ
4 --- 6075 - EP,AM IN Fase 1.2.1. Proposta lloc específic estruct. GE-DIV
5 --- 7458 - FG,M IN Fase 1.4.2: Proposta continuïtat interins MA
6 --- 7817 - GA,C IN Fase d'elecció LE
7 --- 18654 - HM,A IN Fase d'elecció LE
8 --- 8780 - LM,M IN Fase 1.2.1. Proposta lloc específic estruct. CLA-DIV
9 --- 9377 - MP,N IN Fase 1.4.2: Proposta continuïtat interins TEC
10 --- 20920 - PF,G IN Fase 1.5.4: Proposta continuït.interins (0,5) FR

---------------------------------------------------------------

Adjudicacions provisionals curs 2015-2016.
27 de juliol de 2015

1 --- 3370 - AN,C IN Fase d'elecció TEC
2 --- 7973 - AM,E IN Fase d'elecció LE
3 --- 14403 - CL,M IN Fase d'elecció LC
4 --- 6233 - EP,AM IN Fase 1.2.1. Proposta lloc específic estruct. KGE
5 --- 7645 - FG,M IN Fase d'elecció MA
6 --- 8011 - GA,C IN Fase d'elecció LE
7 --- 8989 - LM,M IN Fase 1.2.1. Proposta lloc específic estruct. KCL
8 --- 9630 - MP,N IN Fase 1.4.2: Proposta continuïtat interins TEC

---------------------------------------------------------------

Adj. CONCURS DE TRASLLATS 2015 PROVISIONAL

9630 - LB,RM - esp:021 def. anterior 08053108 esp:027
9630 - SM,L - esp:590008 def. anterior 08062730 esp:590008
9630 - DC,M - esp:590017 def. anterior 08034606 esp:590017
9630 - FF,S - esp:590019
9630 - SR,I - esp:590051 def. anterior 08053108 esp:590051
9630 - PN,N - esp:590051

marxen CONCURS DE TRASLLATS 2015 provisional

GH,I - esp:590008 --- marxa a:08054401 esp:590008
NG,M - esp:590019 --- marxa a:08062729 esp:590019
AS,X - esp:590006 --- marxa a:08034606 esp:590006

CURS 2014/15

Adjudicacions 23 de juliol de 2014

1 --- 3462 - AN,C IN Fase d'elecció TEC
2 --- DC,M CS Fase 1.4.1: Proposta continuïtat funcionaris EF
3 --- 6396 - EP,AM IN Fase 1.2.1. Proposta lloc específic estruct. KGE
4 --- 9282 - LM,M IN Fase 1.2.1. Proposta lloc específic estruct. KCL
5 --- 1542 - MM,AM IN Fase d'elecció LE
6 --- 9946 - MP,N IN Fase 1.4.2: Proposta continuïtat interins TEC
7 --- 3353 - RP,S IN Fase 1.4.4: Proposta continuïtat 0,5 dedica. MU
8 --- SR,I CS Fase 1.4.1: Proposta continuïtat funcionaris LC
9 --- SB,A CS Fase 1.4.1: Proposta continuïtat funcionaris LC
10 --- SM,L CS Fase 1.4.1: Proposta continuïtat funcionaris CN

---------------------------------------------------------------

adjudicacions 25 de juliol de 2013

1 --- CF,M PP Fase 1.1. Proposta càrrecs directius PSI
2 --- CL,N CS Fase 1.1. Proposta càrrecs directius AN
3 --- DC,M CS Fase 1.4.1. Proposta continuïtat al centre EF
4 --- 6737 - EP,AM IN Fase 1.2. Proposta lloc específic estructural KGE
5 --- 9745 - LM,M IN Fase 1.2. Proposta lloc específic estructural KCL
6 --- 1606 - MM,AM IN Fase de confirmació LE
7 --- 10421 - MP,N IN Fase d'elecció TEC
8 --- SR,I CS Fase 1.4.1. Proposta continuïtat al centre LC
9 --- SB,A CS Fase 1.4.1. Proposta continuïtat al centre LC
10 --- SM,L CS Fase 1.4.1. Proposta continuïtat al centre CN
11 --- 3912 - TT,E IN Fase 1.2. Proposta lloc específic estructural KFQ

---------------------------------------------------------------

adjudicacions 26 de juliol de 2012

AS,X CS Confirmació MA MA - Matemàtiques
SM,L CS Confirmació CN CN - Biologia i geologia
155 - F1 SF,F IN Elecció LE LE - Llenguacastellana i literatura
SB,A CS Confirmació LC LC - Llengua catalana i literatura
SR,I CS Confirmació LC LC - Llengua catalana iliteratura
8160 - F2 PB,JJ IN Confirmació TEC TEC -Tecnologia
PR,N CS Confirmació DI DI - Dibuix
1674 - F2 MM,AM IN Confirmació LE LE -Llengua castellana i literatura
IR,F PP Confirmació GE GE - Geografia i història
3411 - F2 GD,M IN Proposta KTC KTC -(*)Tecnologia
FP,R CS Confirmació MA MA - Matemàtiques
DC,M CS Confirmació EF EF - Educació física
CL,N CS Proposta AN AN - Anglès
CF,M PP Proposta PSI PSI - Orientació educativa
4076 - F2 TT,E IN Proposta KFQ KFQ - (*)Físicai química

Adj. CONCURS DE TRASLLATS 2013 DEFINITIVA

172.5332 - FP,R - esp:23 def. anterior 08053108 esp:22
20.533 - LR,S - esp:590004
8.633 - RDT,O - esp:590004
23.6164 - MC,G - esp:590005
141.3332 - AS,X - esp:590006 def. anterior 08044594 esp:590006
58.3332 - GH,I - esp:590008 def. anterior 08054401 esp:590008
92.2155 - PR,N - esp:590009 def. anterior 17005352 esp:590009

VACANTS CONCURS DE TRASLLATS 2013 Provisional

esp - vacants - resultes - adjudicades - sense adjudicar - si trobeu alguna errada pere@sindicat.net
008 - Biologia i geologia - 1 - 0 - 1 = 0
009 - Dibuix - 1 - 0 - 1 = 0
005 - Geografia i història - 1 - 0 - 1 = 0
004 - Llengua castellana i literatura - 2 - 0 - 2 = 0
006 - Matemàtiques - 1 - 0 - 1 = 0
23 - Matemàtiques - 1 - 0 - 1 = 0

Adj. CONCURS DE TRASLLATS 2013 PROVISIONAL

172.5332 - Fondevila Palau, Rosa - esp:23 def. anterior 08053108 esp:22
20.5664 - Lopez Palomares, David - esp:590004 def. anterior 08062791 esp:590004
20.533 - Lobera Roca, Sandra - esp:590004
23.6164 - March Cuadras, Gemma - esp:590005
141.3332 - Asamar Soler, Xavier - esp:590006 def. anterior 08044594 esp:590006
58.3332 - Garcia Hernandez, Isabel - esp:590008 def. anterior 08054401 esp:590008
92.2155 - Plaja Rustein, Nuria - esp:590009 def. anterior 17005352 esp:590009

---------------------------------------------------------------

VACANTS CONCURS DE TRASLLATS 2011 DEFINITIVA

esp - vacants - resultes - adjudicades - sense adjudicar
011 - Anglès - 1 - 0 - 1 = 0
019 - Tecnologia - 1 - 0 - 1 = 0

Adj. CONCURS DE TRASLLATS 2011 DEFINITIVA Secundària

29.4497 - DR,M - esp:590011 def. anterior 08053108 esp:590011
11.7495 - NG,M - esp:590019

-----------------------------------------------------------------------------

adjudicacions 27 de juliol de 2011

AS,X CS Confirmació MA MA - Matemàtiques
CF,M PP Proposta PSI PSI - Orientació educativa
CL,N CS Proposta AN AN - Anglès
1005 - CI,MICG IN Elecció MU MU - Música
DC,M CS Elecció EF EF - Educació física
FP,R CS Confirmació MA MA - Matemàtiques
3721 - GD,MCG IN Proposta TEC KTC - (*)Tecnologia
2011-3-00048 - IR,F PP Elecció GE GE - Geografia i història
1786 - MM,AMCG IN Confirmació LE LE - Llengua castellana i literatura
1984 - MP,GRCG IN Confirmació LE LE - Llengua castellana i literatura
PR,N CS Elecció DI DI - Dibuix
9114 - PB,JJCH IN Elecció TEC TEC - Tecnologia
4590 - SC,JCCH IN Confirmació AN AN - Anglès
SR,I CS Confirmació LC LC - Llengua catalana i literatura
SB,A CS Confirmació LC LC - Llengua catalana i literatura
SM,L CS Confirmació CN CN - Biologia i geologia
5600 - SC,ACH IN Elecció FQ FQ - Física i química
4461 - TT,ECH IN Proposta FQ KFQ - (*)Física i química

CONCURS DE TRASLLATS 2009 persones que arriben al centre

Plantilles curs 2014-2015, 2013-2014: Veure plantilles.php,
Plantilles curs 2012-2013 DOGC 24/10/2012,
Plantilles curs 2011-2012 DOGC 19/12/2011,
Curs 2010-2011 DOGC 20/10/2010, curs 2009-10 DOGC 30/11/2009,
Curs 2008-09 DOGC 30/10/2008 i curs 2007-08 DOGC 17/12/2007

PL1819

Cultura clàssica (DIV) 1
Llengua catalana i literatura 2
Llengua castellana i literatura 2
Anglès 2
Francès 0.5
Geografia i història 1
Ciències socials 1
Geografia i història (DIV) 1
Música 0.5
Dibuix 1
Educació física 1
Matemàtiques 2
Matemàtiques 1
Biologia i geologia 1
Física i química (IAN) 1
Tecnologia 1.5
Orientació educativa 1

PL1718

Cultura clàssica (DIV) 1
Llengua catalana i literatura 2
Llengua castellana i literatura 2
Anglès 2
Francès 0.5
Geografia i història 1
Ciències socials 1
Geografia i història (DIV) 1
Música 0.5
Dibuix 1
Educació física 1
Matemàtiques 1
Matemàtiques 1
Biologia i geologia 1
Física i química (IAN) 1
Tecnologia 2.5
Orientació educativa 1

PL1617

Cultura clàssica (DIV) 1
Llengua catalana i literatura 2
Llengua castellana i literatura 2
Anglès 2
Francès 0.5
Geografia i història 1
Ciències socials 1
Geografia i història (DIV) 1
Música 0.5
Dibuix 1
Educació física 1
Matemàtiques 1
Matemàtiques 1
Biologia i geologia 1
Física i química 0.5
Tecnologia 2
Orientació educativa 1

PL1516

Cultura clàssica (K) 1
Geografia i història (K) 1
Anglès 2
Biologia i geologia 1
Ciències socials (E) 1
Dibuix 1
Educació física 1
Física i química 0.5
Francès 0.5
Geografia i història 1
Llengua castellana i literatura 2
Llengua catalana i literatura 2
Matemàtiques 1
Matemàtiques (E) 1
Música 0.5
Orientació educativa 1
Tecnologia 2

PL1415

Cultura clàssica (K) 1
Geografia i història (K) 1
Anglès 2
Biologia i geologia 2
Ciències socials (E) 1
Dibuix 1
Educació física 1
Geografia i història 1
Llengua castellana i literatura 2
Llengua catalana i literatura 2
Matemàtiques 1
Matemàtiques (E) 1
Música 0.5
Orientació educativa 1
Tecnologia 2

cespprop.placesESPECIALITATm.esolab
CLAK1Cultura clàssica--
FQK1Física i química--
GEK1Geografia i història--
AN-2Anglès--
CN-2Biologia i geologia--
GE-1Ciències socialsE-
DI-1Dibuix--
EF-1Educació física--
GE-1Geografia i història--
LE-2Llengua castellana i literatura--
LC-2Llengua catalana i literatura--
MA-1Matemàtiques--
MA-1MatemàtiquesE-
MU-0.5Música--
PSI-1Orientació educativa--
TEC-1Tecnologia--
Places curs 2013-14: 19.5

cespm.esolabprop.inc142013-14inc132012-13inc2011-122010-11091008090708
AN----0.52-0.52.5.33211
CLA--*+11.0.00000
CLA----0.50+0.50.5.00000
CN---+12.1.11100
DI---.1.1.11000
EF---+11.0-101000
EFe---10.1.11110
FQ--*.1.1+110000
FQ---.0-10.11111
GE--*+11.0.00000
GE----0.51.1.5+0.51.51111
GEe--.1.1+110000
LC--*.0.0-0.500.5000
LC----0.52.2.5-0.52.53321
LE---.2.2.22210
MA--*.0.0.000.500
MA---.1.1-112100
MAe--.1.1.11111
MU---.0.5-0.50.5.11111
PSI--*.0.0.00000.5
PSI---.1.1.11110
TEC--*-10.1+110000
TEC---.1.1-112110

Increment de plantilla 2013-2014 = 0

Increment de plantilla 2012-2013 = -1.5

Increment de plantilla 2011-2012 = -0.5

-------------------------------------

Curs 2010/2011

Esp, Sit, Total


   AN CS 1
   AN IN 1
   AN PP 1
   AN SU 2

   CN PP 1
   CN SU 1

   DI IN 1

   EF IN 1
  e EF CS 1

   FQ IN 1

   GE IN 1

   LC CS 2
   LC IN 2
   LC SU 1

   LE IN 2

   MA CS 1
   MA PP 1
  e MA CS 1

   MU CS 1

   PSI PP 1

   TEC IN 2

-------------------------------------

Curs 2008/2009

Esp, Cos, Sit, Total


   AN 590 CS 1

   FQ 590 CS 1

  e EF 597 CS 1

   GE 590 CS 1

   LE 590 IN 1

   LC 590 CS 2

  e MA 597 CS 1

   MU 590 CS 1

   PSI 590 IN 1

   TEC 590 IN 1

USTEC·STEs IAC, Actualitzat:

24/05/2019 11:59 (77561)