ustec

USTEC·STEs

Informació per a les persones afiliades: cliqueu aquí si ja teniu clau d'accés

control:

Fitxa centre

inclou destinacions provisional d'estiu i el concurs de trasllats
* si trobeu alguna errada o que falten dades envieu un correu a barcelona@sindicat.net

Enllaç per veure el codi de les diferents especialitats del concurs de trasllats 2018-2019

43000263 (43860) L'AMETLLA DE MAR Escola Sant Jordi Av. de l'Ensenyament, 13 - 977 456 480

Mapa del centre - Consulta dades del centre en el MEC - Dades preinscripcio

Adj. CONCURS DE TRASLLATS 2019 DEFINITIU

PM,AM - esp: 037
FP,M - esp: 038 def. anterior 08033501 esp:035

marxen CONCURS DE TRASLLATS 2019 definitiu

SR,L - esp:031 --- marxa a: 43002831 esp:032
AM,MT - esp:037 --- marxa a: 46006483 esp:037

Adj. CONCURS DE TRASLLATS 2019 PROVISIONAL

SP,MJ - esp: 037 def. anterior 08045227 esp:037
FP,M - esp: 038 def. anterior 08033501 esp:035

Adjudicacions definitives curs 2018-2019.
17 de juliol de 2018

1 --- BR,MT CS Fase 1.4.1: Proposta continuïtat funcionaris EES
2 --- BA,E CS Fase 1.3. Proposta lloc específic temporal UEE
3 --- BC,S PP Fase 1.4.1: Proposta continuïtat funcionaris PRI
4 --- CB,S CS Fase 1.2.1. Proposta lloc específic estruct. PRI IAN
5 --- CL,J PP Fase 1.4.1: Proposta continuïtat funcionaris PEF
6 --- 13145 - CA,MJ IN Fase 1.4.2: Proposta continuïtat interins EES
7 --- IT,OE PP Fase 1.4.1: Proposta continuïtat funcionaris ALL
8 --- FA,AM PP Fase 1.4.1: Proposta continuïtat funcionaris PAN
9 --- GB,N PP Fase 1.2.1. Proposta lloc específic estruct. PRI TIC
10 --- LR,ME PP Fase 1.4.1: Proposta continuïtat funcionaris PRI
11 --- MA,F PP Fase 1.4.1: Proposta continuïtat funcionaris INF
12 --- 08328 - MD,D IN Fase 1.5.3: Proposta lloc espec.temp. (0,5) AAP
13 --- 06432 - MF,T IN Fase 1.4.2: Proposta continuïtat interins INF
14 --- PI,L PP Fase 1.4.1: Proposta continuïtat funcionaris INF
15 --- PR,C CS Fase preferent Article 25 PRI
16 --- SG,FM PP Fase 1.4.1: Proposta continuïtat funcionaris PRI
17 --- VB,N PP Fase 1.2.1. Proposta lloc específic estruct. PRI IFR

---------------------------------------------------------------


Adjudicacions provisionals curs 2018-2019.
4 de juliol de 2018

1 --- BR,MT CS Fase 1.4.1: Proposta continuïtat funcionaris EES
2 --- BA,E CS Fase 1.3. Proposta lloc específic temporal UEE
3 --- BC,S PP Fase 1.4.1: Proposta continuïtat funcionaris PRI
4 --- CB,S CS Fase 1.2.1. Proposta lloc específic estruct. PRI IAN
5 --- CL,J PP Fase 1.4.1: Proposta continuïtat funcionaris PEF
6 --- 13145 - CA,MJ IN Fase 1.4.2: Proposta continuïtat interins EES
7 --- IT,OE PP Fase 1.4.1: Proposta continuïtat funcionaris ALL
8 --- FA,AM PP Fase 1.4.1: Proposta continuïtat funcionaris PAN
9 --- GB,N PP Fase 1.2.1. Proposta lloc específic estruct. PRI TIC
10 --- LR,ME PP Fase 1.4.1: Proposta continuïtat funcionaris PRI
11 --- MA,F PP Fase 1.4.1: Proposta continuïtat funcionaris INF
12 --- 08328 - MD,D IN Fase 1.5.3: Proposta lloc espec.temp. (0,5) AAP
13 --- 06432 - MF,T IN Fase 1.4.2: Proposta continuïtat interins INF
14 --- PI,L PP Fase 1.4.1: Proposta continuïtat funcionaris INF
15 --- PR,C CS Fase preferent Article 25 PRI
16 --- SG,FM PP Fase 1.4.1: Proposta continuïtat funcionaris PRI
17 --- VB,N PP Fase 1.2.1. Proposta lloc específic estruct. PRI IFR

---------------------------------------------------------------


Adjudicacions definitives curs 2017-2018.
26 de juliol de 2017

1 --- BR,MT CS Fase 1.4.1: Proposta continuïtat funcionaris EES
2 --- BA,E CS Fase 1.3. Proposta lloc específic temporal UEE
3 --- BC,S PP Fase 1.4.1: Proposta continuïtat funcionaris PRI
4 --- CB,S CS Fase 1.2.1. Proposta lloc específic estruct. PRI IAN
5 --- CL,J PP Fase 1.4.1: Proposta continuïtat funcionaris PEF
6 --- 14400 - CA,MJ IN Fase 1.4.2: Proposta continuïtat interins EES
7 --- IT,OE PP Fase 1.4.1: Proposta continuïtat funcionaris ALL
8 --- FA,AM PP Fase 1.4.1: Proposta continuïtat funcionaris PAN
9 --- GB,N PP Fase 1.2.1. Proposta lloc específic estruct. PRI TIC
10 --- LR,ME PP Fase 1.4.1: Proposta continuïtat funcionaris PRI
11 --- MA,F PP Fase 1.4.1: Proposta continuïtat funcionaris INF
12 --- 09045 - MD,D IN Fase 1.4.2: Proposta continuïtat interins PRI
13 --- 06917 - MF,T IN Fase d'elecció INF
14 --- 15169 - NO,L IN Fase d'elecció (0,5 dedicació) PRI
15 --- PI,L PP Fase 1.4.1: Proposta continuïtat funcionaris INF
16 --- SG,FM PP Fase preferent Article 25 PRI
17 --- VB,N PP Fase 1.2.1. Proposta lloc específic estruct. PRI IFR

---------------------------------------------------------------


Adjudicacions provisionals curs 2017-2018.
13 de juliol de 2017

1 --- BR,MT CS Fase 1.4.1: Proposta continuïtat funcionaris EES
2 --- BA,E CS Fase 1.3. Proposta lloc específic temporal UEE
3 --- BC,S PP Fase 1.4.1: Proposta continuïtat funcionaris PRI
4 --- CB,S CS Fase 1.2.1. Proposta lloc específic estruct. PRI IAN
5 --- CL,J PP Fase 1.4.1: Proposta continuïtat funcionaris PEF
6 --- 14400 - CA,MJ IN Fase 1.4.2: Proposta continuïtat interins EES
7 --- IT,OE PP Fase 1.4.1: Proposta continuïtat funcionaris ALL
8 --- FA,AM PP Fase 1.4.1: Proposta continuïtat funcionaris PAN
9 --- GB,N PP Fase 1.2.1. Proposta lloc específic estruct. PRI TIC
10 --- LR,ME PP Fase 1.4.1: Proposta continuïtat funcionaris PRI
11 --- MA,F PP Fase 1.4.1: Proposta continuïtat funcionaris INF
12 --- 09045 - MD,D IN Fase 1.4.2: Proposta continuïtat interins PRI
13 --- 06917 - MF,T IN Fase d'elecció INF
14 --- 15169 - NO,L IN Fase d'elecció (0,5 dedicació) PRI
15 --- PI,L PP Fase 1.4.1: Proposta continuïtat funcionaris INF
16 --- SG,FM PP Fase preferent Article 25 PRI
17 --- VB,N PP Fase 1.2.1. Proposta lloc específic estruct. PRI IFR

---------------------------------------------------------------


Adj. CONCURS DE TRASLLATS 2017 DEFINITIU

VR,E - esp:032 def. anterior 43000263 esp:035
MJ,G - esp:035 def. anterior 43005194 esp:035
VY,J - esp:038
MB,E - esp:038 def. anterior 08002289 esp:035

marxen CONCURS DE TRASLLATS 2017 definitiva

MS,M - esp:038 --- marxa a:12002521 esp:038
GP,MS - esp:038 --- marxa a:43004463 esp:038
VR,E - esp:035 --- marxa a:43000263 esp:032
CB,R - esp:032 --- marxa a:43004232 esp:038

Adjudicacions definitives curs 2016-2017.
27 de juliol de 2016

1 --- BR,MT PP Fase 1.4.1: Proposta continuïtat funcionaris EES
2 --- BA,E CS Fase 1.3. Proposta lloc específic temporal UEE
3 --- BC,S PP Fase d'elecció PMU
4 --- CB,S PP Fase 1.2.1. Proposta lloc específic estruct. PRI-IAN
5 --- CL,J PP Fase 1.4.1: Proposta continuïtat funcionaris PEF
6 --- 14797 - CA,MJ IN Fase 1.4.2: Proposta continuïtat interins EES
7 --- IT,OE PP Fase 1.4.1: Proposta continuïtat funcionaris ALL
8 --- EB,N CS Fase 1.4.1: Proposta continuïtat funcionaris INF
9 --- 7863 - FC,M IN Fase d'elecció (0,5 dedicació) PRI
10 --- FA,AM PP Fase 1.4.1: Proposta continuïtat funcionaris PAN
11 --- FS,R CS Fase 1.4.1: Proposta continuïtat funcionaris PRI
12 --- GB,N PP Fase 1.3. Proposta lloc específic temporal AAP
13 --- LR,ME PP Fase 1.4.1: Proposta continuïtat funcionaris PRI
14 --- MA,F PP Fase 1.4.1: Proposta continuïtat funcionaris INF
15 --- 9274 - MD,D IN Fase 1.5.3: Proposta lloc espec.temp. (0,5) AAP
16 --- PI,L PP Fase 1.4.1: Proposta continuïtat funcionaris INF
17 --- VB,N PP Fase 1.2.1. Proposta lloc específic estruct. PRI-IFR

---------------------------------------------------------------

Adjudicacions provisionals curs 2016-2017.
15 de juliol de 2016

1 --- BR,MT PP Fase 1.4.1: Proposta continuïtat funcionaris EES
2 --- BA,E CS Fase 1.3. Proposta lloc específic temporal UEE
3 --- BC,S PP Fase d'elecció PMU
4 --- CB,S PP Fase 1.2.1. Proposta lloc específic estruct. PRI-IAN
5 --- CL,J PP Fase 1.4.1: Proposta continuïtat funcionaris PEF
6 --- 14797 - CA,MJ IN Fase 1.4.2: Proposta continuïtat interins EES
7 --- IT,OE PP Fase 1.4.1: Proposta continuïtat funcionaris ALL
8 --- EB,N CS Fase 1.4.1: Proposta continuïtat funcionaris INF
9 --- FA,AM PP Fase 1.4.1: Proposta continuïtat funcionaris PAN
10 --- FS,R CS Fase 1.4.1: Proposta continuïtat funcionaris PRI
11 --- GB,N PP Fase 1.3. Proposta lloc específic temporal AAP
12 --- LR,ME PP Fase 1.4.1: Proposta continuïtat funcionaris PRI
13 --- MA,F PP Fase 1.4.1: Proposta continuïtat funcionaris INF
14 --- 9274 - MD,D IN Fase 1.5.4: Proposta continuït.interins (0,5) PRI
15 --- PI,L PP Fase 1.4.1: Proposta continuïtat funcionaris INF
16 --- VB,N PP Fase 1.2.1. Proposta lloc específic estruct. PRI-IFR

---------------------------------------------------------------

Adjudicacions provisionals curs 2015-2016.
27 de juliol de 2015

1 --- BR,MT PP Fase 1.4.1: Proposta continuïtat funcionaris EES
2 --- BA,E CS Fase 1.3. Proposta lloc específic temporal UEE
3 --- CG,MC PP Fase 1.4.1: Proposta continuïtat funcionaris PRI
4 --- CB,S PP Fase 1.2.1. Proposta lloc específic estruct. PRW
5 --- CL,J PP Fase 1.4.1: Proposta continuïtat funcionaris PEF
6 --- CS,M PP Adjudicació comarques EES
7 --- 5100 - CA,C IN Fase d'elecció PMU
8 --- IT,OE PP Fase 1.4.1: Proposta continuïtat funcionaris ALL
9 --- EB,N CS Fase 1.4.1: Proposta continuïtat funcionaris INF
10 --- FA,AM PP Fase 1.4.1: Proposta continuïtat funcionaris PAN
11 --- FS,R CS Fase 1.4.1: Proposta continuïtat funcionaris PRI
12 --- GB,N PP Fase 1.4.1: Proposta continuïtat funcionaris PRI
13 --- LR,ME PP Fase 1.3. Proposta lloc específic temporal AAP
14 --- MA,F PP Fase 1.4.1: Proposta continuïtat funcionaris INF
15 --- 9520 - MD,D IN Fase 1.4.4: Proposta continuïtat 0,5 dedica. AAP
16 --- PI,L PP Fase 1.4.1: Proposta continuïtat funcionaris INF

---------------------------------------------------------------

Adj. CONCURS DE TRASLLATS 2015 PROVISIONAL

SR,L - esp:031
ST,I - esp:031
GP,N - esp:031
VR,E - esp:035 def. anterior 43000020 esp:032
AS,R - esp:036
MS,M - esp:038
GA,EM - esp:038 def. anterior 43008924 esp:038
GC,ML - esp:038 def. anterior 43000615 esp:038
AC,M - esp:038 def. anterior 43012095 esp:038

marxen CONCURS DE TRASLLATS 2015 provisional

CM,MC - esp:038 --- marxa a:43004050 esp:031
GM,O - esp:031 --- marxa a:43004268 esp:031
LL,M - esp:031 --- marxa a:43004657 esp:031
MR,C - esp:038 --- marxa a:12003079 esp:038
MS,L - esp:031 --- marxa a:43004268 esp:031
SS,M - esp:036 --- marxa a:43000275 esp:036

CURS 2014/15

Adjudicacions 23 de juliol de 2014

1 --- AC,M CS Fase 1.4.1: Proposta continuïtat funcionaris PRI
2 --- BR,MT PP Fase 1.4.1: Proposta continuïtat funcionaris EES
3 --- BA,E CS Fase 1.3. Proposta lloc específic temporal UEE
4 --- CG,MC PP Fase 1.4.1: Proposta continuïtat funcionaris PRI
5 --- CB,S PP Fase 1.2.1. Proposta lloc específic estruct. PRW
6 --- CL,J PP Fase d'elecció PEF
7 --- IT,OE PP Fase 1.4.1: Proposta continuïtat funcionaris ALL
8 --- EB,N PP Fase 1.4.1: Proposta continuïtat funcionaris INF
9 --- 1080 - FR,CE IN Adjudicació comarques EES
10 --- FA,AM PP Fase 1.4.1: Proposta continuïtat funcionaris PAN
11 --- FS,R PP Fase 1.4.1: Proposta continuïtat funcionaris PRI
12 --- GB,N PP Fase 1.4.1: Proposta continuïtat funcionaris PRI
13 --- LR,ME PP Fase 1.4.1: Proposta continuïtat funcionaris PRI
14 --- MB,L PP Fase d'elecció INF
15 --- MC,ME CS Fase 1.3. Proposta lloc específic temporal AAP
16 --- MA,F PP Fase 1.4.1: Proposta continuïtat funcionaris INF
17 --- NR,F PP Fase 1.4.1: Proposta continuïtat funcionaris PRI
18 --- PI,L PP Fase d'elecció INF
19 --- VT,S PP Fase 1.4.1: Proposta continuïtat funcionaris PMU

---------------------------------------------------------------

adjudicacions 25 de juliol de 2013

1 --- AC,M CS Fase 1.2. Proposta lloc específic estructural PRX
2 --- BR,MT PP Fase 1.4.1. Proposta continuïtat al centre EES
3 --- CG,MC PP Fase d'elecció PRI
4 --- CB,S PP Fase 1.2. Proposta lloc específic estructural PRX
5 --- IT,OE PP Fase 1.4.1. Proposta continuïtat al centre ALL
6 --- EB,N PP Fase d'elecció INF
7 --- FA,AM PP Fase d'elecció PAN
8 --- FS,R PP Fase d'elecció AAP
9 --- GB,N PP Fase 1.2. Proposta lloc específic estructural PRX
10 --- LR,ME PP Fase 1.2. Proposta lloc específic estructural PRX
11 --- MA,F PP Fase 1.4.1. Proposta continuïtat al centre INF
12 --- NR,F PP Fase d'elecció PRI
13 --- VB,N PP Fase d'elecció PRI
14 --- VT,S PP Fase 1.4.1. Proposta continuïtat al centre PMU

---------------------------------------------------------------

adjudicacions 26 de juliol de 2012

AC,M CS Confirmació PRI PRI - Educació primària
BR,MT PP Confirmació EES EES - Educació especial /Pedagogia Terapèutic
BO,B CS Confirmació PRI PRI - Educació primària
CB,S PP Confirmació PAN PAN - Educació primària, anglès
IT,OE PP Confirmació ALL ALL - Audició illenguatge
MA,F PP Confirmació INF INF - Educació infantil
PG,V CS Confirmació PRI PRI - Educació primària
VT,S PP Confirmació PMU PMU - Educació primària, música

Adj. CONCURS DE TRASLLATS 2013 DEFINITIVA

34.0328 - EB,J - esp:38
30.4998 - PG,V - esp:38

marxen CONCURS DE TRASLLATS 2013 definitiva

24.933 - BM,C - esp:38 --- marxa a:03018076 esp:38
28.033 - CB,R - esp:38 --- marxa a:12004001 esp:34
32.333 - CG,N - esp:38 --- marxa a:12003389 esp:35
20.733 - GA,J - esp:35 --- marxa a:43010581 esp:35
29.433 - PB,R - esp:38 --- marxa a:12000731 esp:35
32.333 - PP,MA - esp:38 --- marxa a:46013499 esp:35
30.9164 - SA,E - esp:38 --- marxa a:12002491 esp:38
30.833 - TB,S - esp:38 --- marxa a:12002324 esp:38

VACANTS CONCURS DE TRASLLATS 2013 Provisional

esp - vacants - resultes - adjudicades - sense adjudicar - si trobeu alguna errada pere@sindicat.net
31 - Educació infantil - 0 - 1 - 0 = 1 SENSE ADJUDICAR
38 - Educació primària - 0 - 8 - 0 = 8 SENSE ADJUDICAR
35 - Educació primària, música - 0 - 1 - 0 = 1 SENSE ADJUDICAR

marxen CONCURS DE TRASLLATS 2013 provisional

24.933 - BM,C - esp:38 --- marxa a:03018076 esp:38
28.033 - CB,R - esp:38 --- marxa a:12004001 esp:34
32.333 - CG,N - esp:38 --- marxa a:46007529 esp:35
26.333 - CM,MC - esp:38 --- marxa a:43010773 esp:31
20.733 - GA,J - esp:35 --- marxa a:43010581 esp:35
21.833 - PV,I - esp:31 --- marxa a:03010235 esp:31
29.433 - PB,R - esp:38 --- marxa a:12000731 esp:35
32.333 - PP,MA - esp:38 --- marxa a:03009543 esp:38
30.9164 - SA,E - esp:38 --- marxa a:12002491 esp:38
30.833 - TB,S - esp:38 --- marxa a:12002324 esp:38

---------------------------------------------------------------

VACANTS CONCURS DE TRASLLATS 2011 DEFINITIVA

esp - vacants - resultes - adjudicades - sense adjudicar
37 - Audició i llenguatge - 0 - 1 - 1 = 0
36 - Educació especial - 0 - 1 - 1 = 0
31 - Educació infantil - 1 - 4 - 5 = 0
38 - Educació primària - 3 - 7 - 10 = 0
35 - Educació primària, música - 0 - 1 - 1 = 0

Adj. CONCURS DE TRASLLATS 2011 DEFINITIVA

11 - AM,MC - esp:031 ***43004074
12 - FM,I - esp:031 def. anterior 43004657 esp:031
12 - MS,L - esp:031
12 - PV,I - esp:031
11 - GM,O - esp:031
9 - GA,J - esp:035 ***43004657
13 - SS,M - esp:036
15 - AM,MT - esp:037
15 - SA,E - esp:038 ***43006873
14 - CN,PJ - esp:038
15 - CM,MC - esp:038
15 - TB,S - esp:038
14 - BM,C - esp:038
14 - CB,R - esp:038
14 - CG,N - esp:038
14 - MR,C - esp:038
14 - PB,R - esp:038
14 - PP,MA - esp:038

marxen CONCURS DE TRASLLATS 2011 definitiva mestres

ST,R - esp:031 --- marxa a:03006839 esp:031
LF,J - esp:031 --- marxa a:43000275 esp:031
SN,RM - esp:031 --- marxa a:43002892 esp:031
HB,MJ - esp:031 --- marxa a:43004074 esp:031
BB,JG - esp:035 --- marxa a:43004463 esp:038
SE,R - esp:036 --- marxa a:03003887 esp:036
AM,MC - esp:037 --- marxa a:43002831 esp:036
CG,MI - esp:038 --- marxa a:08039513 esp:038
GM,R - esp:038 --- marxa a:43005194 esp:038
RA,L - esp:038 --- marxa a:46007670 esp:031
BV,M - esp:038 --- marxa a:43004074 esp:038
PG,DNM - esp:038 --- marxa a:03011677 esp:038
VT,E - esp:038 --- marxa a:12002181 esp:038
MS,C - esp:038 --- marxa a:43001280 esp:038

-----------------------------------------------------------------------------

adjudicacions 27 de juliol de 2011

AC,M CS Confirmació PRI PRI - Educació primària
BR,MT PP Elecció EES EES - Educació especial
BO,B CS Confirmació PRI PRI - Educació primària
CM,P PP Elecció INF INF - Educació infantil
CB,S PP Elecció PAN PAN - Educació primària, anglès
IT,OE PP Confirmació ALL ALL - Audició i llenguatge
GB,N PP Elecció PRI PRI - Educació primària
MA,F PP Confirmació INF INF - Educació infantil
PG,V CS Confirmació PRI PRI - Educació primària
SB,B CS Confirmació PRI PRI - Educació primària
TM,BR CS Confirmació PRI PRI - Educació primària
VB,N PP Confirmació PRI PRI - Educació primària
VT,S PP Elecció PMU PMU - Educació primària, música

CONCURS DE TRASLLATS 2009 persones que arriben al centre

Plantilles curs 2014-2015, 2013-2014: Veure plantilles.php,
Plantilles curs 2012-2013 DOGC 24/10/2012,
Plantilles curs 2011-2012 DOGC 19/12/2011,
Curs 2010-2011 DOGC 20/10/2010, curs 2009-10 DOGC 30/11/2009,
Curs 2008-09 DOGC 30/10/2008 i curs 2007-08 DOGC 17/12/2007

PL1819

Audició i llenguatge 1
Pedagogia terapèutica 2
Educació infantil 10
Llengua estrangera: anglès 3
Educació física 2
Música 2
Educació primària 14
Educació primària (IAN) 1
Educació primària (IFR) 1
Educació primària (TIC) 1
Aula d'acollida 0.5
Suport intensiu a l'escola inclusiva a infantil i primària 1
Religió catòlica 1.5

PL1718

Audició i llenguatge 1
Pedagogia terapèutica 2
Educació infantil 10
Llengua estrangera: anglès 3
Educació física 2
Música 2
Educació primària 14.5
Educació primària (IAN) 1
Educació primària (IFR) 1
Educació primària (TIC) 1
Unitat de suport d'educació especial 1
Religió catòlica 1.5

PL1617

Audició i llenguatge 1
Pedagogia terapèutica 2
Educació infantil 10.5
Llengua estrangera: anglès 3
Educació física 2
Música 2
Educació primària 13.5
Educació primària (IAN) 1
Educació primària (IFR) 1
Aula d'acollida 1.5
Unitat de suport d'educació especial 1
Religió catòlica 1.5

PL1516

Educació infantil 11
Educació primària 14
Educació primària (IAN) 1
Educació primària (IFR) 1
Llengua estrangera: anglès 4
Educació física 2
Música 2
Pedagogia terapèutica 2
Audició i llenguatge 1
Unitat de suport d'educació especial 1
Religió catòlica 1.5
Aula d'acollida i Suport Lingüístic 1.5

PL1415

Educació infantil 12
Educació primària 16
Educació primària (IAN) 1
Educació primària (IFR) 1
Llengua estrangera: anglès 3
Educació física 2
Música 2
Pedagogia terapèutica 2
Audició i llenguatge 1
Unitat de suport d'educació especial 1
Religió catòlica 1.5
Aula d'acollida 1.5

cespprop.placesESPECIALITATm.esolab
INF-12Educació infantil--
PRI-14Educació primària--
PRIED4Educació primària--
PAN-3Llengua estrangera: anglès--
PEF-2Educació física--
PMU-2Música--
EES-2Pedagogia terapèutica--
ALL-1Audició i llenguatge--
RE-1.5Religió catòlica--
ADC-1Aula d'acollida--
Places curs 2013-14: 42.5

cespm.esolabprop.inc142013-14inc132012-13inc2011-122010-11091008090708
ADC---+11.0.00011
ALL---.1.1.11111
EES---.2.2.22221
INF---.12.12.121212.51313
PAN---.3.3.33333
PEF---.2-12.33344
PMU---.2.2.22222
PRI----514-119-1.52021.5202018.5
PRI--ED+44.0.00000
RE---.1.5.1.5.1.51.51.51.51.5
UEE---.0.0.00011

Increment de plantilla 2013-2014 = 0

Increment de plantilla 2012-2013 = -2

Increment de plantilla 2011-2012 = -1.5

-------------------------------------

Curs 2010/2011

Esp, Sit, Total


  e ALL PP 1

  e EES DD 2

  e INF CS 1
  e INF DD 9
  e INF PP 1

  e PAN DD 2
  e PAN IN 1
  e PAN SU 1

  e PEF DD 2
  e PEF PP 1

  e PMU DD 2

  e PRI CS 1
  e PRI DD 11
  e PRI IN 2
  e PRI PP 8

-------------------------------------

Curs 2008/2009

Esp, Cos, Sit, Total


   AAP 597 CS 1

   UEE 597 CS 1

   ALL 597 IN 1

   EES 597 PP 2

   PRI 597 DD 6
   PRI 597 IN 4
   PRI 597 PP 10

   INF 597 CS 1
   INF 597 DD 8
   INF 597 IN 1
   INF 597 PP 3

   PAN 597 DD 2
   PAN 597 IN 1

   PEF 597 DD 2
   PEF 597 PP 2

   PMU 597 DD 2

   REL - PP 2

USTEC·STEs IAC, Actualitzat:

24/05/2019 11:59 (77628)