ustec

USTEC·STEs

Informació per a les persones afiliades: cliqueu aquí si ja teniu clau d'accés

control:

Fitxa centre

inclou destinacions provisional d'estiu i el concurs de trasllats
* si trobeu alguna errada o que falten dades envieu un correu a barcelona@sindicat.net

Enllaç per veure el codi de les diferents especialitats del concurs de trasllats 2018-2019

43000378 (43720) L'ARBOÇ Escola Sant Julià Av. Priorat, s/n - 977 671 353

Mapa del centre - Consulta dades del centre en el MEC - Dades preinscripcio

Adj. CONCURS DE TRASLLATS 2019 DEFINITIU

FP,R - esp: 032
RY,S - esp: 038

marxen CONCURS DE TRASLLATS 2019 definitiu

MB,O - esp:038 --- marxa a: 46017559 esp:038
RL,JR - esp:038 --- marxa a: 43005133 esp:038
VB,EM - esp:038 --- marxa a: 03010284 esp:038
GA,M - esp:038 --- marxa a: 43001361 esp:038

Adj. CONCURS DE TRASLLATS 2019 PROVISIONAL

FP,R - esp: 032
NC,S - esp: 038 def. anterior 43005364 esp:032
RY,S - esp: 038

Adjudicacions definitives curs 2018-2019.
17 de juliol de 2018

1 --- 04115 - AM,MA IN Fase 1.4.2: Proposta continuïtat interins PRI
2 --- 06355 - AS,AM IN Fase d'elecció PAN
3 --- 13359 - BF,C IN Fase 1.4.2: Proposta continuïtat interins PRI
4 --- 10480 - BP,N IN Fase d'elecció INF
5 --- 08198 - CM,E IN Fase d'elecció PEF
6 --- 29803 - CD,E IN Fase d'elecció (0,5 dedicació) PMU
7 --- 05202 - EP,T IN Fase 1.4.2: Proposta continuïtat interins INF
8 --- 14116 - FL,C IN Fase 1.4.2: Proposta continuïtat interins PEF
9 --- 19120 - GP,AM IN Fase d'elecció UEE
10 --- 11579 - GL,V IN Adjudicació comarques INF
11 --- 04918 - MH,M IN Fase 1.4.2: Proposta continuïtat interins INF
12 --- 15755 - MP,G IN Fase d'elecció EES
13 --- 11185 - MC,L IN Fase d'elecció AAP
14 --- 05036 - MO,E IN Fase 1.4.2: Proposta continuïtat interins PRI
15 --- 02717 - MA,L IN Fase 1.4.2: Proposta continuïtat interins INF
16 --- RY,S PP Fase 1.4.1: Proposta continuïtat funcionaris PRI

---------------------------------------------------------------


Adjudicacions provisionals curs 2018-2019.
4 de juliol de 2018

1 --- 04115 - AM,MA IN Fase 1.4.2: Proposta continuïtat interins PRI
2 --- 06355 - AS,AM IN Fase d'elecció PAN
3 --- 13359 - BF,C IN Fase 1.4.2: Proposta continuïtat interins PRI
4 --- 10480 - BP,N IN Fase d'elecció INF
5 --- 12794 - DT,MI IN Fase d'elecció INF
6 --- 05202 - EP,T IN Fase 1.4.2: Proposta continuïtat interins INF
7 --- 14116 - FL,C IN Fase 1.4.2: Proposta continuïtat interins PEF
8 --- 19120 - GP,AM IN Fase d'elecció UEE
9 --- 26558 - GN,MD IN Fase d'elecció (0,5 dedicació) PMU
10 --- 04918 - MH,M IN Fase 1.4.2: Proposta continuïtat interins INF
11 --- 11185 - MC,L IN Fase d'elecció AAP
12 --- 16432 - MC,Y IN Fase d'elecció PEF
13 --- 05036 - MO,E IN Fase 1.4.2: Proposta continuïtat interins PRI
14 --- 02717 - MA,L IN Fase 1.4.2: Proposta continuïtat interins INF
15 --- 11089 - PS,R IN Fase d'elecció EES
16 --- RY,S PP Fase 1.4.1: Proposta continuïtat funcionaris PRI

---------------------------------------------------------------


Adjudicacions definitives curs 2017-2018.
26 de juliol de 2017

1 --- 04379 - AM,MA IN Fase 1.4.2: Proposta continuïtat interins PRI
2 --- 06829 - AS,AM IN Fase d'elecció PAN
3 --- 14618 - BF,C IN Fase 1.4.2: Proposta continuïtat interins PRI
4 --- 13821 - CM,M IN Fase d'elecció (0,5 dedicació) PRI
5 --- 13910 - DS,A IN Fase 1.3. Proposta lloc específic temporal UEE
6 --- 05580 - EP,T IN Fase d'elecció INF
7 --- GL,D CS Fase d'elecció PEF
8 --- 15007 - LV,G IN Fase d'elecció INF
9 --- 05253 - MH,M IN Fase 1.4.2: Proposta continuïtat interins INF
10 --- 05391 - MO,E IN Fase d'elecció PRI
11 --- 02861 - MA,L IN Fase 1.4.2: Proposta continuïtat interins INF
12 --- RY,S PP Fase 1.4.1: Proposta continuïtat funcionaris PRI
13 --- 15243 - RM,AI IN Fase d'elecció INF
14 --- 14689 - SR,S IN Fase d'elecció INF
15 --- 05621 - TA,S IN Fase 1.4.2: Proposta continuïtat interins PEF

---------------------------------------------------------------


Adjudicacions provisionals curs 2017-2018.
13 de juliol de 2017

1 --- 04379 - AM,MA IN Fase 1.4.2: Proposta continuïtat interins PRI
2 --- 06829 - AS,AM IN Fase d'elecció PAN
3 --- 14618 - BF,C IN Fase 1.4.2: Proposta continuïtat interins PRI
4 --- 13760 - CB,M IN Fase d'elecció INF
5 --- 13821 - CM,M IN Fase d'elecció (0,5 dedicació) PRI
6 --- 13910 - DS,A IN Fase 1.3. Proposta lloc específic temporal UEE
7 --- 05580 - EP,T IN Fase d'elecció INF
8 --- GL,D CS Fase d'elecció PEF
9 --- 13535 - GG,S IN Fase d'elecció INF
10 --- 05253 - MH,M IN Fase 1.4.2: Proposta continuïtat interins INF
11 --- 05391 - MO,E IN Fase d'elecció PRI
12 --- 02861 - MA,L IN Fase 1.4.2: Proposta continuïtat interins INF
13 --- RY,S PP Fase 1.4.1: Proposta continuïtat funcionaris PRI
14 --- 14689 - SR,S IN Fase d'elecció INF
15 --- 05621 - TA,S IN Fase 1.4.2: Proposta continuïtat interins PEF

---------------------------------------------------------------


Adj. CONCURS DE TRASLLATS 2017 DEFINITIU

RL,JR - esp:038
MB,O - esp:038
AG,LM - esp:038
GA,M - esp:038 def. anterior 43001361 esp:038

marxen CONCURS DE TRASLLATS 2017 definitiva

MM,E - esp:031 --- marxa a:43012095 esp:031
PD,L - esp:031 --- marxa a:08031332 esp:031
LC,JG - esp:038 --- marxa a:43000706 esp:038
LM,D - esp:038 --- marxa a:43005583 esp:038
LG,ML - esp:034 --- marxa a:08001868 esp:034
RF,S - esp:031 --- marxa a:17001450 esp:031
RR,S - esp:038 --- marxa a:43007178 esp:038
AC,E - esp:031 --- marxa a:03001571 esp:031
AV,V - esp:031 --- marxa a:08030637 esp:031
CG,S - esp:034 --- marxa a:43000615 esp:038
EB,N - esp:038 --- marxa a:46001771 esp:038

Adjudicacions definitives curs 2016-2017.
27 de juliol de 2016

1 --- 4503 - AM,MA IN Fase 1.4.2: Proposta continuïtat interins PRI
2 --- 14989 - BF,C IN Fase 1.3. Proposta lloc específic temporal UEE
3 --- 14258 - DS,A IN Fase 1.4.2: Proposta continuïtat interins INF
4 --- 17502 - DM,F IN Fase 1.4.2: Proposta continuïtat interins PAN
5 --- 8944 - JP,G IN Fase d'elecció (0,5 dedicació) EES
6 --- 5400 - MH,M IN Fase 1.4.2: Proposta continuïtat interins INF
7 --- 2955 - MA,L IN Fase 1.4.2: Proposta continuïtat interins INF
8 --- 123 - PM,MM IN Fase d'elecció PRI
9 --- 4429 - RU,H IN Fase 1.4.2: Proposta continuïtat interins INF
10 --- RY,S PP Fase 1.4.1: Proposta continuïtat funcionaris PRI
11 --- 5781 - TA,S IN Fase 1.4.2: Proposta continuïtat interins PEF

---------------------------------------------------------------

Adjudicacions provisionals curs 2016-2017.
15 de juliol de 2016

1 --- 4503 - AM,MA IN Fase 1.4.2: Proposta continuïtat interins PRI
2 --- 14989 - BF,C IN Fase 1.3. Proposta lloc específic temporal UEE
3 --- 14168 - CM,M IN Fase d'elecció (0,5 dedicació) EES
4 --- 14258 - DS,A IN Fase 1.4.2: Proposta continuïtat interins INF
5 --- 17502 - DM,F IN Fase 1.4.2: Proposta continuïtat interins PAN
6 --- 5400 - MH,M IN Fase 1.4.2: Proposta continuïtat interins INF
7 --- 2955 - MA,L IN Fase 1.4.2: Proposta continuïtat interins INF
8 --- 123 - PM,MM IN Fase d'elecció PRI
9 --- 4429 - RU,H IN Fase 1.4.2: Proposta continuïtat interins INF
10 --- RY,S PP Fase 1.4.1: Proposta continuïtat funcionaris PRI
11 --- 5781 - TA,S IN Fase 1.4.2: Proposta continuïtat interins PEF

---------------------------------------------------------------

Adjudicacions provisionals curs 2015-2016.
27 de juliol de 2015

1 --- 4608 - AM,MA IN Fase d'elecció PRI
2 --- 15387 - BF,C IN Fase 1.3. Proposta lloc específic temporal UEE
3 --- 18023 - DM,F IN Adjudicació comarques PAN
4 --- FS,ML CS Fase 1.4.1: Proposta continuïtat funcionaris PEF
5 --- 5526 - MH,M IN Fase 1.4.2: Proposta continuïtat interins INF
6 --- 3031 - MA,L IN Fase d'elecció PRI
7 --- 4537 - RU,H IN Fase 1.4.2: Proposta continuïtat interins INF
8 --- RY,S PP Fase 1.4.1: Proposta continuïtat funcionaris PRI
9 --- 5747 - SP, IN Fase 1.4.2: Proposta continuïtat interins INF

---------------------------------------------------------------

Adj. CONCURS DE TRASLLATS 2015 PROVISIONAL

5747 - DC,C - esp:031
5747 - CP,MR - esp:031
5747 - CD,V - esp:034
5747 - SM,L - esp:038 def. anterior 08022367 esp:038
5747 - RR,S - esp:038
5747 - PJ,A - esp:038 def. anterior 43005583 esp:038
5747 - MR,V - esp:038

marxen CONCURS DE TRASLLATS 2015 provisional

AC,A - esp:038 --- marxa a:03005859 esp:038
CA,S - esp:031 --- marxa a:08063710 esp:038
EO,MM - esp:038 --- marxa a:08043796 esp:032
FC,R - esp:031 --- marxa a:43003185 esp:038
GS,L - esp:038 --- marxa a:43010530 esp:038
JB,C - esp:038 --- marxa a:46007098 esp:038
LG,ML - esp:034 --- marxa a:08032634 esp:038
MB,I - esp:032 --- marxa a:43005145 esp:032
MT,T - esp:038 --- marxa a:43011145 esp:038
VA,M - esp:031 --- marxa a:08016033 esp:036

CURS 2014/15

Adjudicacions 23 de juliol de 2014

1 --- 15990 - BF,C IN Fase preferent Article 25 EES
2 --- DC,C PP Fase 1.1. Proposta càrrecs directius PRI
3 --- EC,A CS Fase 1.3. Proposta lloc específic temporal UEE
4 --- FS,ML PP Fase 1.4.1: Proposta continuïtat funcionaris PEF
5 --- 5655 - MH,M IN Fase d'elecció INF
6 --- PJ,A CS Fase 1.4.1: Proposta continuïtat funcionaris PRI
7 --- 4648 - RU,H IN Fase d'elecció INF
8 --- RY,S PP Fase 1.4.1: Proposta continuïtat funcionaris PRI
9 --- RR,S PP Fase 1.1. Proposta càrrecs directius PRI
10 --- 5882 - SP, IN Adjudicació comarques INF

---------------------------------------------------------------

adjudicacions 25 de juliol de 2013

1 --- DC,C PP Fase 1.1. Proposta càrrecs directius PRI
2 --- EP,A CS Fase 1.3. Proposta lloc específic temporal UEE
3 --- FS,ML PP Fase d'elecció PEF
4 --- 2666 - GC,MF IN Fase d'elecció EES
5 --- PJ,A CS Fase 1.2. Proposta lloc específic estructural PRX
6 --- QH,M PP Fase d'elecció INF
7 --- RY,S PP Fase 1.2. Proposta lloc específic estructural PRX
8 --- 679 - RR,MJ IN Fase d'elecció INF
9 --- RR,S PP Fase 1.1. Proposta càrrecs directius PRI

---------------------------------------------------------------

adjudicacions 26 de juliol de 2012

AM,L PP Confirmació PRI PRI - Educació primària
DC,C PP Confirmació INF INF - Educació infantil
FS,ME PP Proposta UEE UEE - Unitat de suportd'educació especial
PJ,A CS Confirmació PRI PRI - Educació primària
RR,S PP Confirmació PRI PRI - Educació primària
SG,FM PP Confirmació PRI PRI - Educació primària
VS,M PP Elecció INF INF - Educació infantil

Adj. CONCURS DE TRASLLATS 2013 DEFINITIVA

21.733 - CA,S - esp:31
17.333 - PD,L - esp:31
17.233 - BM,MJ - esp:31

marxen CONCURS DE TRASLLATS 2013 definitiva

15.833 - BS,RM - esp:31 --- marxa a:03010788 esp:31
25.333 - GN,CC - esp:38 --- marxa a:03017461 esp:38
23.4998 - SG,E - esp:31 --- marxa a:43010530 esp:31
21.6664 - VR,MV - esp:31 --- marxa a:12006779 esp:31

VACANTS CONCURS DE TRASLLATS 2013 Provisional

esp - vacants - resultes - adjudicades - sense adjudicar - si trobeu alguna errada pere@sindicat.net
31 - Educació infantil - 0 - 3 - 0 = 3 SENSE ADJUDICAR
38 - Educació primària - 0 - 1 - 0 = 1 SENSE ADJUDICAR

marxen CONCURS DE TRASLLATS 2013 provisional

15.833 - BS,RM - esp:31 --- marxa a:03010788 esp:31
25.333 - GN,CC - esp:38 --- marxa a:03004570 esp:38
23.4998 - SG,E - esp:31 --- marxa a:43010530 esp:31
21.6664 - VR,MV - esp:31 --- marxa a:12003146 esp:31

---------------------------------------------------------------

VACANTS CONCURS DE TRASLLATS 2011 DEFINITIVA

esp - vacants - resultes - adjudicades - sense adjudicar
36 - Educació especial - 0 - 1 - 1 = 0
31 - Educació infantil - 0 - 4 - 4 = 0
38 - Educació primària - 2 - 5 - 7 = 0
34 - Educació primària, educació física - 0 - 1 - 1 = 0

Adj. CONCURS DE TRASLLATS 2011 DEFINITIVA

7 - RF,S - esp:031 def. anterior 08031332 esp:038
7 - VR,MV - esp:031
10300321 - 0 - BS,RM - esp:031
10300378 - 0 - AV,V - esp:031
10300072 - 0 - CG,S - esp:034
13 - OE,F - esp:036
52 - EO,MM - esp:038
12 - AC,A - esp:038
11 - EP,MJ - esp:038
10 - CM,C - esp:038
10 - JB,C - esp:038 ***43000721
10 - LM,D - esp:038 ***43005133
9 - GN,CC - esp:038

marxen CONCURS DE TRASLLATS 2011 definitiva mestres

SR,O - esp:031 --- marxa a:43005911 esp:031
MG,O - esp:031 --- marxa a:43005911 esp:031
OF,N - esp:031 --- marxa a:43000627 esp:031
RR,M - esp:031 --- marxa a:43005571 esp:031
MG,J - esp:034 --- marxa a:43005145 esp:034
PS,M - esp:036 --- marxa a:43010098 esp:036
LM,F - esp:038 --- marxa a:43000020 esp:038
SB,MD - esp:038 --- marxa a:43002247 esp:038
GL,L - esp:038 --- marxa a:43003768 esp:038
BB,M - esp:038 --- marxa a:43009886 esp:038
GV,MT - esp:038 --- marxa a:43005686 esp:038

-----------------------------------------------------------------------------

adjudicacions 27 de juliol de 2011

AM,L PP Ofici PRI PRI - Educació primària
3643 - AD,MTCH IN Ofici INF INF - Educació infantil
DC,C PP Confirmació INF INF - Educació infantil
FS,ME PP Ofici UEE UEE - Unitat de suport d'educació especial
FV,I PP Confirmació PRI PRI - Educació primària
6356 - GG,ACH IN Elecció PMU PMU - Educació primària, música
PJ,A CS Confirmació PRI PRI - Educació primària
RR,S PP Confirmació PRI PRI - Educació primària
SG,FM PP Ofici PRI PRI - Educació primària

CONCURS DE TRASLLATS 2009 persones que arriben al centre

Plantilles curs 2014-2015, 2013-2014: Veure plantilles.php,
Plantilles curs 2012-2013 DOGC 24/10/2012,
Plantilles curs 2011-2012 DOGC 19/12/2011,
Curs 2010-2011 DOGC 20/10/2010, curs 2009-10 DOGC 30/11/2009,
Curs 2008-09 DOGC 30/10/2008 i curs 2007-08 DOGC 17/12/2007

PL1819

Pedagogia terapèutica 3
Educació infantil 7
Llengua estrangera: anglès 2
Educació física 2
Música 1.5
Educació primària 13
Aula d'acollida 1
Suport intensiu a l'escola inclusiva a infantil i primària 1
Religió catòlica 0.375

PL1718

Pedagogia terapèutica 2
Educació infantil 8
Llengua estrangera: anglès 2
Educació física 2
Música 1
Educació primària 13.5
Aula d'acollida 0.5
Unitat de suport d'educació especial 1
Religió catòlica 0.375

PL1617

Pedagogia terapèutica 2.5
Educació infantil 8
Llengua estrangera: anglès 2
Educació física 2
Música 1
Educació primària 11
Unitat de suport d'educació especial 1
Religió catòlica 0.375

PL1516

Educació infantil 8
Educació primària 11
Llengua estrangera: anglès 2
Educació física 2
Música 1
Pedagogia terapèutica 2.5
Unitat de suport d'educació especial 1
Religió catòlica 0.375

PL1415

Educació infantil 8
Educació primària 12
Llengua estrangera: anglès 2
Educació física 2
Música 1
Pedagogia terapèutica 2
Unitat de suport d'educació especial 1
Religió catòlica 0.375

cespprop.placesESPECIALITATm.esolab
INF-8Educació infantil--
PRI-10.5Educació primària--
PRIED2Educació primària--
PAN-2Llengua estrangera: anglès--
PEF-2Educació física--
PMU-1Música--
EES-2Pedagogia terapèutica--
UEE-1Unitat de suport d'educació especial--
RE-0.375Religió catòlica--
Places curs 2013-14: 28.875

cespm.esolabprop.inc142013-14inc132012-13inc2011-122010-11091008090708
ADC---.0.0-0.500.5111
EES---.2.2.22333
INF---.8.8.889128
PAN---.2.2-123344.5
PEF---.2.2-123332
PMU---.1-11.22222
PRI----310.5-2.513.5.161616.51614
PRI--ED+22.0.00000
RE---.0.375.0.375.0.3750.3750.3750.3750.375
UEE---.1.1.11111

Increment de plantilla 2013-2014 = -1

Increment de plantilla 2012-2013 = -3.5

Increment de plantilla 2011-2012 = -2.5

-------------------------------------

Curs 2010/2011

Esp, Sit, Total


  e AAP IN 1

  e EES DD 1
  e EES PP 1

  e INF DD 5
  e INF PP 3
  e INF SU 2

  e PAN DD 2
  e PAN IN 1
  e PAN SU 1

  e PEF DD 1
  e PEF PP 2

  e PMU DD 1
  e PMU IN 1

  e PRI CS 1
  e PRI DD 7
  e PRI PP 8
  e PRI SU 2

  e UEE PP 1
  e UEE SU 1

-------------------------------------

Curs 2008/2009

Esp, Cos, Sit, Total


   AAP 597 CS 1

   UEE 597 PP 1

   EES 597 DD 1
   EES 597 PP 2

   PRI 597 DD 6
   PRI 597 IN 3
   PRI 597 PP 7

   INF 597 DD 2
   INF 597 IN 2
   INF 597 PP 8

   PAN 597 DD 1
   PAN 597 IN 2
   PAN 597 PP 1

   PEF 597 DD 1
   PEF 597 IN 1
   PEF 597 PP 1

   PMU 597 DD 1
   PMU 597 PP 1

USTEC·STEs IAC, Actualitzat:

24/05/2019 11:59 (75905)