ustec

USTEC·STEs

Informació per a les persones afiliades: cliqueu aquí si ja teniu clau d'accés

control:

Fitxa centre

inclou destinacions provisional d'estiu i el concurs de trasllats
* si trobeu alguna errada o que falten dades envieu un correu a barcelona@sindicat.net

Enllaç per veure el codi de les diferents especialitats del concurs de trasllats 2018-2019

43000706 (43820) CALAFELL Escola Santa Creu de Calafell C. Joan Nin, s/n - 977 691 760

Mapa del centre - Consulta dades del centre en el MEC - Dades preinscripcio

Adj. CONCURS DE TRASLLATS 2019 DEFINITIU

RC,I - esp: 034 def. anterior 43000548 esp:031
UA,MC - esp: 036 def. anterior 43000721 esp:036
CP,M - esp: 038

marxen CONCURS DE TRASLLATS 2019 definitiu

MP,LJ - esp:038 --- marxa a: 43010098 esp:038
MV,M - esp:031 --- marxa a: 46028430 esp:031
PM,S - esp:035 --- marxa a: 46004188 esp:035
RR,A - esp:036 --- marxa a: 43000597 esp:036
TT,MP - esp:036 --- marxa a: 43000251 esp:038
BR,S - esp:038 --- marxa a: 43002211 esp:038
CA,J - esp:038 --- marxa a: 46005703 esp:034

Adj. CONCURS DE TRASLLATS 2019 PROVISIONAL

RC,I - esp: 034 def. anterior 43000548 esp:031
UA,MC - esp: 036 def. anterior 43000721 esp:036
CP,M - esp: 038

Adjudicacions definitives curs 2018-2019.
17 de juliol de 2018

1 --- 06553 - AC,JM IN Fase 1.4.2: Proposta continuïtat interins PRI
2 --- 12738 - AI,J IN Fase d'elecció PEF
3 --- 19362 - BC,C IN Fase d'elecció UEE
4 --- 30475 - DM,JA IN Fase d'elecció (0,5 dedicació) PMU
5 --- 02438 - FR,MJ IN Fase 1.4.2: Proposta continuïtat interins PRI
6 --- FE,M PP Fase 1.4.1: Proposta continuïtat funcionaris EES
7 --- 05244 - GS,B IN Fase 1.4.2: Proposta continuïtat interins PRI
8 --- 01358 - GG,M IN Fase d'elecció PEF
9 --- 22794 - GR,R IN Fase 1.4.2: Proposta continuïtat interins PRI
10 --- NG,Y PP Fase 1.4.1: Proposta continuïtat funcionaris PRI
11 --- 10031 - OP,L IN Fase 1.4.2: Proposta continuïtat interins INF
12 --- 2018-3-00094 - RC,D PP Fase d'elecció PAN
13 --- 01581 - SA,J IN Fase 1.4.2: Proposta continuïtat interins PRI

---------------------------------------------------------------


Adjudicacions provisionals curs 2018-2019.
4 de juliol de 2018

1 --- 06553 - AC,JM IN Fase 1.4.2: Proposta continuïtat interins PRI
2 --- 12738 - AI,J IN Fase d'elecció PEF
3 --- 29803 - CD,E IN Fase d'elecció (0,5 dedicació) PMU
4 --- 13551 - FL,MC IN Fase d'elecció UEE
5 --- 02438 - FR,MJ IN Fase 1.4.2: Proposta continuïtat interins PRI
6 --- FE,M PP Fase 1.4.1: Proposta continuïtat funcionaris EES
7 --- 05244 - GS,B IN Fase 1.4.2: Proposta continuïtat interins PRI
8 --- 01358 - GG,M IN Fase d'elecció PEF
9 --- 22794 - GR,R IN Fase 1.4.2: Proposta continuïtat interins PRI
10 --- NG,Y PP Fase 1.4.1: Proposta continuïtat funcionaris PRI
11 --- 10031 - OP,L IN Fase 1.4.2: Proposta continuïtat interins INF
12 --- 2018-3-00094 - RC,D PP Fase d'elecció PAN
13 --- 01581 - SA,J IN Fase 1.4.2: Proposta continuïtat interins PRI

---------------------------------------------------------------


Adjudicacions definitives curs 2017-2018.
26 de juliol de 2017

1 --- 07053 - AC,JM IN Fase d'elecció PRI
2 --- 03891 - CM,I IN Fase d'elecció PRI
3 --- 02559 - FR,MJ IN Fase d'elecció PRI
4 --- FE,M PP Fase 1.4.1: Proposta continuïtat funcionaris EES
5 --- 05625 - GS,B IN Fase 1.4.2: Proposta continuïtat interins PAN
6 --- 01429 - GG,M IN Fase d'elecció PRI
7 --- 17062 - MG,JV IN Fase d'elecció PMU
8 --- NG,Y PP Fase 1.4.1: Proposta continuïtat funcionaris PRI
9 --- 10954 - OP,L IN Fase 1.4.2: Proposta continuïtat interins INF
10 --- 01661 - SA,J IN Fase d'elecció PRI
11 --- 13440 - SL,L IN Fase 1.3. Proposta lloc específic temporal UEE
12 --- 06610 - TM,JL IN Fase d'elecció PRI
13 --- 16016 - TV,I IN Fase 1.4.2: Proposta continuïtat interins PAN
14 --- 14861 - ZR,P IN Adjudicació comarques PEF

---------------------------------------------------------------


Adjudicacions provisionals curs 2017-2018.
13 de juliol de 2017

1 --- 03891 - CM,I IN Fase d'elecció PRI
2 --- 02559 - FR,MJ IN Fase d'elecció PRI
3 --- FE,M PP Fase 1.4.1: Proposta continuïtat funcionaris EES
4 --- 05625 - GS,B IN Fase 1.4.2: Proposta continuïtat interins PAN
5 --- 01429 - GG,M IN Fase d'elecció PRI
6 --- 17062 - MG,JV IN Fase d'elecció PMU
7 --- NG,Y PP Fase 1.4.1: Proposta continuïtat funcionaris PRI
8 --- 10954 - OP,L IN Fase 1.4.2: Proposta continuïtat interins INF
9 --- 01661 - SA,J IN Fase d'elecció PRI
10 --- 13440 - SL,L IN Fase 1.3. Proposta lloc específic temporal UEE
11 --- 06610 - TM,JL IN Fase d'elecció PRI
12 --- 16016 - TV,I IN Fase 1.4.2: Proposta continuïtat interins PAN
13 --- 14861 - ZR,P IN Adjudicació comarques PEF

---------------------------------------------------------------


Adj. CONCURS DE TRASLLATS 2017 DEFINITIU

TC,N - esp:031
CO,A - esp:038
CA,J - esp:038
MP,LJ - esp:038
LC,JG - esp:038 def. anterior 43000378 esp:038

marxen CONCURS DE TRASLLATS 2017 definitiva

GR,D - esp:038 --- marxa a:03006840 esp:038
GM,L - esp:031 --- marxa a:08027134 esp:038
HS,N - esp:031 --- marxa a:07006561 esp:038
CR,S - esp:038 --- marxa a:12002841 esp:038
CM,M - esp:031 --- marxa a:43002235 esp:031
DF,M - esp:038 --- marxa a:12002841 esp:038

Adjudicacions definitives curs 2016-2017.
27 de juliol de 2016

1 --- AC,MC CS Fase 1.1. Proposta càrrecs directius PRI
2 --- 10791 - RV,V IN Fase d'elecció PMU
3 --- FE,M PP Fase 1.4.1: Proposta continuïtat funcionaris EES
4 --- 5759 - GS,B IN Fase 1.4.2: Proposta continuïtat interins PAN
5 --- GH,J PP Fase 1.4.1: Proposta continuïtat funcionaris PRI
6 --- MP,LJ PP Fase d'elecció PRI
7 --- NG,Y PP Fase 1.4.1: Proposta continuïtat funcionaris PRI
8 --- 11235 - OP,L IN Fase 1.4.2: Proposta continuïtat interins INF
9 --- 7960 - QV,R IN Fase 1.4.2: Proposta continuïtat interins INF
10 --- 15754 - RC,RM IN Fase d'elecció (0,5 dedicació) PRI
11 --- RB,FA CS Fase 1.4.1: Proposta continuïtat funcionaris PEF
12 --- 13791 - SL,L IN Fase d'elecció UEE
13 --- 16421 - TV,I IN Fase d'elecció PAN

---------------------------------------------------------------

Adjudicacions provisionals curs 2016-2017.
15 de juliol de 2016

1 --- AC,MC CS Fase 1.1. Proposta càrrecs directius PRI
2 --- 12678 - BT,NV IN Fase d'elecció UEE
3 --- 10791 - RV,V IN Fase d'elecció PMU
4 --- FE,M PP Fase 1.4.1: Proposta continuïtat funcionaris EES
5 --- 5759 - GS,B IN Fase 1.4.2: Proposta continuïtat interins PAN
6 --- GH,J PP Fase 1.4.1: Proposta continuïtat funcionaris PRI
7 --- MP,LJ PP Fase d'elecció PRI
8 --- NG,Y PP Fase 1.4.1: Proposta continuïtat funcionaris PRI
9 --- 11235 - OP,L IN Fase 1.4.2: Proposta continuïtat interins INF
10 --- 7960 - QV,R IN Fase 1.4.2: Proposta continuïtat interins INF
11 --- RB,FA CS Fase 1.4.1: Proposta continuïtat funcionaris PEF
12 --- 18225 - TP,N IN Fase d'elecció (0,5 dedicació) PRI
13 --- 16421 - TV,I IN Fase d'elecció PAN

---------------------------------------------------------------

Adjudicacions provisionals curs 2015-2016.
27 de juliol de 2015

1 --- 7558 - ES,MM IN Fase d'elecció PAN
2 --- 2711 - FR,MJ IN Fase d'elecció PRI
3 --- FE,M PP Fase 1.4.1: Proposta continuïtat funcionaris EES
4 --- 5900 - GS,B IN Fase 1.4.2: Proposta continuïtat interins PAN
5 --- 1558 - GG,M IN Fase d'elecció INF
6 --- GH,J PP Fase 1.4.1: Proposta continuïtat funcionaris PRI
7 --- NG,Y PP Fase 1.4.1: Proposta continuïtat funcionaris PRI
8 --- 8207 - QV,R IN Fase d'elecció INF
9 --- RM,R PP Fase 1.3. Proposta lloc específic temporal UEE
10 --- RB,FA CS Fase 1.4.1: Proposta continuïtat funcionaris PEF
11 --- 1798 - SA,J IN Fase d'elecció PRI

---------------------------------------------------------------

Adj. CONCURS DE TRASLLATS 2015 PROVISIONAL

1798 - RM,M - esp:034 def. anterior 08053583 esp:038
1798 - GR,D - esp:038
1798 - DF,M - esp:038
1798 - CR,S - esp:038

marxen CONCURS DE TRASLLATS 2015 provisional

AC,MC - esp:038 --- marxa a:08037802 esp:038
AG,C - esp:034 --- marxa a:46016580 esp:034
CP,E - esp:031 --- marxa a:43004232 esp:031
GS,C - esp:032 --- marxa a:08062833 esp:032
MM,M - esp:038 --- marxa a:43005947 esp:038
SR,M - esp:038 --- marxa a:43004748 esp:038

CURS 2014/15

Adjudicacions 23 de juliol de 2014

1 --- 7780 - ES,MM IN Fase d'elecció PAN
2 --- FE,M PP Fase 1.4.1: Proposta continuïtat funcionaris EES
3 --- 6047 - GS,B IN Fase 1.4.2: Proposta continuïtat interins PAN
4 --- 1613 - GG,M IN Fase d'elecció INF
5 --- GH,J PP Fase 1.4.1: Proposta continuïtat funcionaris PRI
6 --- GC,AP PP Fase 1.4.1: Proposta continuïtat funcionaris INF
7 --- HC,L PP Fase 1.4.1: Proposta continuïtat funcionaris INF
8 --- NG,Y PP Fase 1.4.1: Proposta continuïtat funcionaris PRI
9 --- RM,R PP Fase 1.3. Proposta lloc específic temporal UEE
10 --- RB,FA PP Fase 1.4.1: Proposta continuïtat funcionaris PEF
11 --- 1979 - SD,E IN Fase 1.4.2: Proposta continuïtat interins INF

---------------------------------------------------------------

adjudicacions 25 de juliol de 2013

1 --- 13382 - CR,Y IN Fase d'elecció PAN
2 --- 8128 - ES,MM IN Fase de confirmació PAN
3 --- FE,M PP Fase 1.4.1. Proposta continuïtat al centre EES
4 --- 6327 - GS,B IN Fase de confirmació PAN
5 --- 1678 - GG,M IN Fase d'elecció INF
6 --- GH,J PP Fase 1.4.1. Proposta continuïtat al centre PRI
7 --- GC,AP PP Fase 1.4.1. Proposta continuïtat al centre INF
8 --- HC,L PP Fase 1.4.1. Proposta continuïtat al centre INF
9 --- NG,Y PP Fase 1.4.1. Proposta continuïtat al centre PRI
10 --- RM,R PP Fase 1.3. Proposta lloc específic temporal UEE
11 --- RB,FA PP Fase d'elecció PEF
12 --- 2053 - SD,E IN Fase d'elecció INF

---------------------------------------------------------------

adjudicacions 26 de juliol de 2012

BA,M PP Confirmació PRI PRI - Educació primària
146 - F2 SO,MP IN Elecció INF INF - Educació infantil
SJ,M PP Confirmació INF INF - Educació infantil
RM,R PP Proposta UEE UEE - Unitat de suport d'educacióespecial
NG,Y PP Confirmació PRI PRI - Educació primària
HC,L PP Confirmació INF INF - Educació infantil
GC,AP PP Confirmació INF INF - Educació infantil
GH,J PP Confirmació PRI PRI - Educació primària
6771 - F2 GS,B IN Confirmació PAN PAN - Educacióprimària, anglès
FE,M PP Confirmació EES EES - Educació especial /Pedagogia Terapèutic
8695 - F2 ES,MM IN Confirmació PAN PAN -Educació primària, anglès
VB,N PP Ofici PRI PRI - Educació primària

marxen CONCURS DE TRASLLATS 2013 definitiva

15.833 - MR,L - esp:34 --- marxa a:03007157 esp:34

VACANTS CONCURS DE TRASLLATS 2013 Provisional

esp - vacants - resultes - adjudicades - sense adjudicar - si trobeu alguna errada pere@sindicat.net
34 - Educació primària, educació física - 0 - 1 - 0 = 1 SENSE ADJUDICAR

marxen CONCURS DE TRASLLATS 2013 provisional

15.833 - MR,L - esp:34 --- marxa a:03007157 esp:34

---------------------------------------------------------------

VACANTS CONCURS DE TRASLLATS 2011 DEFINITIVA

esp - vacants - resultes - adjudicades - sense adjudicar
36 - Educació especial - 0 - 1 - 1 = 0
31 - Educació infantil - 0 - 6 - 6 = 0
32 - Educació primària, anglès - 0 - 1 - 1 = 0
34 - Educació primària, educació física - 0 - 1 - 1 = 0
35 - Educació primària, música - 0 - 2 - 2 = 0

Adj. CONCURS DE TRASLLATS 2011 DEFINITIVA

6 - ON,F - esp:031
10300015 - 0 - PC,N - esp:031
10300188 - 0 - GM,L - esp:031 ***43000998
10300236 - 0 - CM,M - esp:031
10300256 - 0 - MV,M - esp:031
10300330 - 0 - CP,E - esp:031
7 - CP,P - esp:032
10300087 - 0 - MR,L - esp:034 ***43005133
10300089 - 0 - BS,MJ - esp:035 ***08062833
10300097 - 0 - PM,S - esp:035 ***08061002
10 - RR,A - esp:036

marxen CONCURS DE TRASLLATS 2011 definitiva mestres

VP,MJ - esp:031 --- marxa a:43011121 esp:031
LS,T - esp:031 --- marxa a:43011121 esp:031
FM,C - esp:031 --- marxa a:43011121 esp:031
AA,MP - esp:031 --- marxa a:43003185 esp:031
GF,C - esp:031 --- marxa a:03002895 esp:031
CC,M - esp:031 --- marxa a:43004815 esp:031
VG,A - esp:032 --- marxa a:08031484 esp:038
MB,I - esp:034 --- marxa a:43004931 esp:034
AC,B - esp:035 --- marxa a:03010909 esp:038
ML,C - esp:035 --- marxa a:43005959 esp:035
ME,R - esp:036 --- marxa a:43009898 esp:036

-----------------------------------------------------------------------------

adjudicacions 27 de juliol de 2011

AM,M PP Confirmació PEF PEF - Educació primària, educació física
BA,M PP Ofici PRI PRI - Educació primària
CB,J PP Ofici PRI PRI - Educació primària
9754 - ES,MMCH IN Elecció PAN PAN - Educació primària, anglès
FE,M PP Confirmació EES EES - Educació especial
7603 - GS,BCH IN Elecció PAN PAN - Educació primària, anglès
GH,J PP Confirmació PRI PRI - Educació primària
GC,AP PP Confirmació INF INF - Educació infantil
HC,L PP Confirmació INF INF - Educació infantil
NG,Y PP Confirmació PRI PRI - Educació primària
RM,R PP Proposta UEE UEE - Unitat de suport d'educació especial
SJ,M PP Confirmació INF INF - Educació infantil
VC,Y PP Elecció PEF PEF - Educació primària, educació física
VS,M PP Confirmació INF INF - Educació infantil

CONCURS DE TRASLLATS 2009 persones que arriben al centre

Plantilles curs 2014-2015, 2013-2014: Veure plantilles.php,
Plantilles curs 2012-2013 DOGC 24/10/2012,
Plantilles curs 2011-2012 DOGC 19/12/2011,
Curs 2010-2011 DOGC 20/10/2010, curs 2009-10 DOGC 30/11/2009,
Curs 2008-09 DOGC 30/10/2008 i curs 2007-08 DOGC 17/12/2007

PL1819

Pedagogia terapèutica 3
Educació infantil 8
Llengua estrangera: anglès 2
Educació física 2
Música 1.5
Educació primària 17
Aula d'acollida 0.5
Suport intensiu a l'escola inclusiva a infantil i primària 1
Religió catòlica 0.875

PL1718

Pedagogia terapèutica 3
Educació infantil 8
Llengua estrangera: anglès 3
Educació física 2
Música 2
Educació primària 17
Unitat de suport d'educació especial 1
Religió catòlica 0.875

PL1617

Pedagogia terapèutica 3
Educació infantil 9
Llengua estrangera: anglès 3
Educació física 2
Música 2
Educació primària 15.5
Unitat de suport d'educació especial 1
Religió catòlica 0.875

PL1516

Educació infantil 9
Educació primària 17
Llengua estrangera: anglès 3
Educació física 2
Música 2
Pedagogia terapèutica 3
Unitat de suport d'educació especial 1
Religió catòlica 0.875

PL1415

Educació infantil 11
Educació primària 16
Llengua estrangera: anglès 3
Educació física 2
Música 2
Pedagogia terapèutica 3
Unitat de suport d'educació especial 1
Religió catòlica 0.875

cespprop.placesESPECIALITATm.esolab
INF-11Educació infantil--
PRI-16Educació primària--
PAN-3.5Llengua estrangera: anglès--
PEF-2Educació física--
PMU-2Música--
EES-3Pedagogia terapèutica--
UEE-1Unitat de suport d'educació especial--
RE-0.875Religió catòlica--
Places curs 2013-14: 39.375

cespm.esolabprop.inc142013-14inc132012-13inc2011-122010-11091008090708
ADC---.0.0.00111
EES---.3.3.33333
INF---.11.11-11112121212
PAN---.3.5.3.5.3.53.53.543
PEF---.2-12.33333
PMU---.2.2.22222
PRI----216-218-12021222222.5
RE---.0.875.0.875.0.8750.8750.8750.8750.875
UEE---.1.1.11111

Increment de plantilla 2013-2014 = -2

Increment de plantilla 2012-2013 = -3

Increment de plantilla 2011-2012 = -2

-------------------------------------

Curs 2010/2011

Esp, Sit, Total


  e EES DD 1
  e EES PP 2

  e INF DD 6
  e INF PP 6

  e PAN DD 1
  e PAN IN 2
  e PAN PP 1

  e PEF DD 1
  e PEF PP 2

  e PMU DD 2
  e PMU SU 1

  e PRI DD 16
  e PRI PP 5
  e PRI SU 2

  e UEE PP 1

-------------------------------------

Curs 2008/2009

Esp, Cos, Sit, Total


   AAP 597 PP 1

   UEE 597 IN 1

   EES 597 DD 1
   EES 597 IN 1
   EES 597 PP 1

   PRI 597 DD 14
   PRI 597 IN 5
   PRI 597 PP 3

   INF 597 DD 4
   INF 597 IN 2
   INF 597 PP 6

   PAN 597 DD 1
   PAN 597 IN 3

   PEF 597 IN 2
   PEF 597 PP 1

   PMU 597 IN 1
   PMU 597 PP 1

USTEC·STEs IAC, Actualitzat:

24/05/2019 11:59 (68913)