ustec

USTEC·STEs

Informació per a les persones afiliades: cliqueu aquí si ja teniu clau d'accés

control:

Fitxa centre

inclou destinacions provisional d'estiu i el concurs de trasllats
* si trobeu alguna errada o que falten dades envieu un correu a barcelona@sindicat.net

Enllaç per veure el codi de les diferents especialitats del concurs de trasllats 2018-2019

43006541 (43202) REUS Escola Teresa Miquel i Pàmies Pg. Misericòrdia, 9 A - 977 321 766

Mapa del centre - Consulta dades del centre en el MEC - Dades preinscripcio

Adj. CONCURS DE TRASLLATS 2019 DEFINITIU

FB,G - esp: 031
CV,M - esp: 031 def. anterior 43003768 esp:031
OC,R - esp: 034 def. anterior 43006061 esp:034
JB,J - esp: 035 def. anterior 43005935 esp:035
AB,J - esp: 036
NG,AB - esp: 038 def. anterior 43006061 esp:034
RG,MT - esp: 038 def. anterior 43006061 esp:038

marxen CONCURS DE TRASLLATS 2019 definitiu

VC,L - esp:034 --- marxa a: 43005753 esp:034
AG,PM - esp:038 --- marxa a: 43001668 esp:038
GN,E - esp:031 --- marxa a: 43002259 esp:031
LC,N - esp:031 --- marxa a: 43005169 esp:031

Adj. CONCURS DE TRASLLATS 2019 PROVISIONAL

FB,G - esp: 031
CV,M - esp: 031 def. anterior 43003768 esp:031
OC,R - esp: 034 def. anterior 43006061 esp:034
JB,J - esp: 035 def. anterior 43005935 esp:035
AB,J - esp: 036
NG,AB - esp: 038 def. anterior 43006061 esp:034
RG,MT - esp: 038 def. anterior 43006061 esp:038

Adjudicacions definitives curs 2018-2019.
17 de juliol de 2018

1 --- 21044 - EM,J IN Fase 1.4.2: Proposta continuïtat interins PRI
2 --- 00390 - FC,M IN Fase d'elecció PRI DIV
3 --- FB,G PP Fase 1.4.1: Proposta continuïtat funcionaris INF
4 --- HA,AB CS Fase 1.4.1: Proposta continuïtat funcionaris INF
5 --- JB,J CS Fase 1.4.1: Proposta continuïtat funcionaris PMU
6 --- 12776 - LB,AM IN Fase 1.4.2: Proposta continuïtat interins EES
7 --- 20928 - LR,J IN Fase d'elecció (0,5 dedicació) PRI
8 --- QL,A PP Fase d'elecció PRI
9 --- QP,P PP Fase 1.4.1: Proposta continuïtat funcionaris PRI
10 --- SL,I PP Fase d'elecció PRI
11 --- 09707 - TC,J IN Fase 1.4.2: Proposta continuïtat interins PRI

---------------------------------------------------------------


Adjudicacions provisionals curs 2018-2019.
4 de juliol de 2018

1 --- 21044 - EM,J IN Fase 1.4.2: Proposta continuïtat interins PRI
2 --- 00390 - FC,M IN Fase d'elecció PRI DIV
3 --- FB,G PP Fase 1.4.1: Proposta continuïtat funcionaris INF
4 --- HA,AB CS Fase 1.4.1: Proposta continuïtat funcionaris INF
5 --- JB,J CS Fase 1.4.1: Proposta continuïtat funcionaris PMU
6 --- 12776 - LB,AM IN Fase 1.4.2: Proposta continuïtat interins EES
7 --- 20928 - LR,J IN Fase d'elecció (0,5 dedicació) PRI
8 --- QL,A PP Fase d'elecció PRI
9 --- QP,P PP Fase 1.4.1: Proposta continuïtat funcionaris PRI
10 --- SL,I PP Fase d'elecció PRI
11 --- 09707 - TC,J IN Fase 1.4.2: Proposta continuïtat interins PRI

---------------------------------------------------------------


Adjudicacions definitives curs 2017-2018.
26 de juliol de 2017

1 --- 03322 - BC,V IN Fase preferent Article 25 PRI
2 --- 05081 - CB,M IN Fase d'elecció PRI
3 --- FB,G PP Fase 1.4.1: Proposta continuïtat funcionaris INF
4 --- HA,AB CS Fase 1.4.1: Proposta continuïtat funcionaris INF
5 --- JB,J CS Fase 1.4.1: Proposta continuïtat funcionaris PMU
6 --- 13982 - LB,AM IN Fase 1.4.2: Proposta continuïtat interins EES
7 --- QP,P PP Fase 1.4.1: Proposta continuïtat funcionaris PRI
8 --- 10594 - TC,J IN Fase 1.2.1. Proposta lloc específic estruct. PRI DIV
9 --- 16310 - TC,L IN Fase d'elecció (0,5 dedicació) PRI

---------------------------------------------------------------


Adjudicacions provisionals curs 2017-2018.
13 de juliol de 2017

1 --- 03322 - BC,V IN Fase preferent Article 25 PRI
2 --- 05081 - CB,M IN Fase d'elecció PRI
3 --- FB,G PP Fase 1.4.1: Proposta continuïtat funcionaris INF
4 --- HA,AB CS Fase 1.4.1: Proposta continuïtat funcionaris INF
5 --- JB,J CS Fase 1.4.1: Proposta continuïtat funcionaris PMU
6 --- 13982 - LB,AM IN Fase 1.4.2: Proposta continuïtat interins EES
7 --- QP,P PP Fase 1.4.1: Proposta continuïtat funcionaris PRI
8 --- 10594 - TC,J IN Fase 1.2.1. Proposta lloc específic estruct. PRI DIV
9 --- 16310 - TC,L IN Fase d'elecció (0,5 dedicació) PRI

---------------------------------------------------------------


Adj. CONCURS DE TRASLLATS 2017 DEFINITIU

---

marxen CONCURS DE TRASLLATS 2017 definitiva

---

Adjudicacions definitives curs 2016-2017.
27 de juliol de 2016

1 --- FB,G PP Fase 1.4.1: Proposta continuïtat funcionaris INF
2 --- HA,AB CS Fase 1.4.1: Proposta continuïtat funcionaris INF
3 --- HL,E PP Fase d'elecció PRI-DIV
4 --- JB,J CS Fase 1.4.1: Proposta continuïtat funcionaris PMU
5 --- 14342 - LB,AM IN Fase d'elecció (0,5 dedicació) EES
6 --- QP,P PP Fase 1.4.1: Proposta continuïtat funcionaris PRI

---------------------------------------------------------------

Adjudicacions provisionals curs 2016-2017.
15 de juliol de 2016

1 --- FB,G PP Fase 1.4.1: Proposta continuïtat funcionaris INF
2 --- HA,AB CS Fase 1.4.1: Proposta continuïtat funcionaris INF
3 --- JB,J CS Fase 1.4.1: Proposta continuïtat funcionaris PMU
4 --- 14342 - LB,AM IN Fase d'elecció (0,5 dedicació) EES
5 --- QP,P PP Fase 1.4.1: Proposta continuïtat funcionaris PRI
6 --- SL,I PP Fase d'elecció PRI

---------------------------------------------------------------

Adjudicacions provisionals curs 2015-2016.
27 de juliol de 2015

1 --- FB,G PP Fase d'elecció INF
2 --- HA,AB CS Fase 1.4.1: Proposta continuïtat funcionaris INF
3 --- JB,J CS Fase 1.4.1: Proposta continuïtat funcionaris PMU
4 --- QP,P PP Fase 1.4.1: Proposta continuïtat funcionaris PRI

---------------------------------------------------------------

Adj. CONCURS DE TRASLLATS 2015 PROVISIONAL

SM,E - esp:031 def. anterior 43002259 esp:031

marxen CONCURS DE TRASLLATS 2015 provisional

SL,E - esp:031 --- marxa a:43010864 esp:031

CURS 2014/15

Adjudicacions 23 de juliol de 2014

1 --- HA,AB PP Fase 1.4.1: Proposta continuïtat funcionaris INF
2 --- JB,J CS Fase 1.4.1: Proposta continuïtat funcionaris PMU
3 --- QP,P PP Fase 1.4.1: Proposta continuïtat funcionaris PRI
4 --- SM,E CS Fase 1.4.1: Proposta continuïtat funcionaris INF

---------------------------------------------------------------

adjudicacions 25 de juliol de 2013

1 --- HA,AB PP Fase 1.4.1. Proposta continuïtat al centre INF
2 --- QP,P PP Fase 1.4.1. Proposta continuïtat al centre PRI
3 --- SM,E CS Fase 1.4.1. Proposta continuïtat al centre INF

---------------------------------------------------------------

adjudicacions 26 de juliol de 2012

AF,MPCC CS Confirmació PRI PRI -Educació primària
HA,AB PP Confirmació INF INF - Educació infantil
QP,P PP Confirmació PRI PRI - Educació primària
SM,E CS Confirmació INF INF - Educació infantil

marxen CONCURS DE TRASLLATS 2013 definitiva

202.4329 - RF,MI - esp:31 --- marxa a:43010864 esp:38

VACANTS CONCURS DE TRASLLATS 2013 Provisional

esp - vacants - resultes - adjudicades - sense adjudicar - si trobeu alguna errada pere@sindicat.net
31 - Educació infantil - 0 - 1 - 0 = 1 SENSE ADJUDICAR

marxen CONCURS DE TRASLLATS 2013 provisional

202.4329 - RF,MI - esp:31 --- marxa a:43010864 esp:38

---------------------------------------------------------------

CENTRE SENSE VACANTS EN EL CONCURS DE TRASLLATS 2011

-----------------------------------------------------------------------------

adjudicacions 27 de juliol de 2011

AF,MPCC CS Elecció PRI PRI - Educació primària
GV,M PP Elecció PRI PRI - Educació primària
HA,AB PP Elecció INF INF - Educació infantil
LX,PF PP Confirmació PRI PRI - Educació primària
QP,P PP Confirmació PRI PRI - Educació primària
SM,E CS Confirmació INF INF - Educació infantil

CONCURS DE TRASLLATS 2009 persones que arriben al centre

Plantilles curs 2014-2015, 2013-2014: Veure plantilles.php,
Plantilles curs 2012-2013 DOGC 24/10/2012,
Plantilles curs 2011-2012 DOGC 19/12/2011,
Curs 2010-2011 DOGC 20/10/2010, curs 2009-10 DOGC 30/11/2009,
Curs 2008-09 DOGC 30/10/2008 i curs 2007-08 DOGC 17/12/2007

PL1819

Pedagogia terapèutica 2
Educació infantil 8
Llengua estrangera: anglès 2
Educació física 2
Música 2
Educació primària 11.5
Educació primària (DIV) 1
Religió catòlica 0.5

PL1718

Pedagogia terapèutica 2
Educació infantil 8
Llengua estrangera: anglès 2
Educació física 2
Música 2
Educació primària 11.5
Educació primària (DIV) 1
Religió catòlica 0.5

PL1617

Pedagogia terapèutica 2
Educació infantil 8
Llengua estrangera: anglès 2
Educació física 2
Música 2
Educació primària 10
Educació primària (DIV) 1
Religió catòlica 0.5

PL1516

Educació infantil 8
Educació primària 11
Llengua estrangera: anglès 2
Educació física 2
Música 2
Pedagogia terapèutica 1.5
Religió catòlica 0.5

PL1415

Educació infantil 8
Educació primària 11
Llengua estrangera: anglès 2
Educació física 2
Música 2
Pedagogia terapèutica 1.5
Religió catòlica 0.5

cespprop.placesESPECIALITATm.esolab
INF-8Educació infantil--
PRI-9Educació primària--
PRIPE2Educació primària--
PAN-2Llengua estrangera: anglès--
PEF-2Educació física--
PMU-1Música--
PMUPE1Educació primària, música--
EES-1.5Pedagogia terapèutica--
RE-0.5Religió catòlica--
Places curs 2013-14: 27

cespm.esolabprop.inc142013-14inc132012-13inc2011-122010-11091008090708
ADC---.0.0.000.50.50
EES---.1.5-0.51.5.22222
INF---.8.8-189888
PAN---.2.2.22222
PEF---.2.2.22221
PMU---.1.1-112211
PMU--PE.1.1.11000
PRI---.9-19.101012129.5
PRI--PE.2.2.22000
RE----0.250.5.0.75.0.750.750.750.750.75

Increment de plantilla 2013-2014 = -0.25

Increment de plantilla 2012-2013 = -1.5

Increment de plantilla 2011-2012 = -2

-------------------------------------

Curs 2010/2011

Esp, Sit, Total


  e EES DD 2
  e EES SU 1

  e INF CS 1
  e INF DD 7
  e INF PP 1
  e INF SU 1

  e PAN DD 2

  e PEF DD 2

  e PMU CS 1
  e PMU DD 1
  e PMU PP 1

  e PRI CS 2
  e PRI DD 7
  e PRI PP 3

-------------------------------------

Curs 2008/2009

Esp, Cos, Sit, Total


   AAP 597 IN 1

   EES 597 CS 1
   EES 597 DD 1

   PRI 597 DD 6
   PRI 597 IN 1
   PRI 597 PP 5

   INF 597 DD 6
   INF 597 PP 2

   PAN 597 PP 2

   PEF 597 DD 1
   PEF 597 PP 1

   PMU 597 DD 1

   REL - PP 1

USTEC·STEs IAC, Actualitzat:

24/05/2019 11:59 (77080)