ustec

USTEC·STEs

Informació per a les persones afiliades: cliqueu aquí si ja teniu clau d'accés

control:

Fitxa centre

inclou destinacions provisional d'estiu i el concurs de trasllats
* si trobeu alguna errada o que falten dades envieu un correu a barcelona@sindicat.net

Enllaç per veure el codi de les diferents especialitats del concurs de trasllats 2018-2019

43009242 (43830) TORREDEMBARRA Escola L'Antina Pg. Miramar, 190-200 - 977 642 496

Mapa del centre - Consulta dades del centre en el MEC - Dades preinscripcio

Adj. CONCURS DE TRASLLATS 2019 DEFINITIU

BM,G - esp: 038 def. anterior 43006851 esp:038

marxen CONCURS DE TRASLLATS 2019 definitiu

BPL,MM - esp:031 --- marxa a: 43011492 esp:031
HR,MA - esp:038 --- marxa a: 28049365 esp:038

Adj. CONCURS DE TRASLLATS 2019 PROVISIONAL

BM,G - esp: 038 def. anterior 43006851 esp:038

Adjudicacions definitives curs 2018-2019.
17 de juliol de 2018

1 --- BR,J CS Fase 1.3. Proposta lloc específic temporal AAP
2 --- BA,M PP Fase 1.2.1. Proposta lloc específic estruct. PRI DIV
3 --- BM,G CS Fase 1.2.1. Proposta lloc específic estruct. PRI ISL
4 --- FL,D CS Fase 1.2.1. Proposta lloc específic estruct. PRI TIC
5 --- HP,M PP Fase 1.3. Proposta lloc específic temporal UEE
6 --- LS,E CS Fase 1.1. Proposta càrrecs directius PRI
7 --- SG,A PP Fase 1.4.1: Proposta continuïtat funcionaris PRI

---------------------------------------------------------------


Adjudicacions provisionals curs 2018-2019.
4 de juliol de 2018

1 --- BA,M PP Fase 1.2.1. Proposta lloc específic estruct. PRI DIV
2 --- BM,G CS Fase 1.2.1. Proposta lloc específic estruct. PRI ISL
3 --- FL,D CS Fase 1.2.1. Proposta lloc específic estruct. PRI TIC
4 --- HP,M PP Fase 1.3. Proposta lloc específic temporal UEE
5 --- LS,E CS Fase 1.1. Proposta càrrecs directius PRI
6 --- 24496 - MP,M IN Fase d'elecció (0,5 dedicació) EES

---------------------------------------------------------------


Adjudicacions definitives curs 2017-2018.
26 de juliol de 2017

1 --- BR,J CS Fase 1.3. Proposta lloc específic temporal AAP
2 --- BA,M PP Fase 1.2.1. Proposta lloc específic estruct. PRI DIV
3 --- BM,G CS Fase 1.2.1. Proposta lloc específic estruct. PRI ISL
4 --- 22116 - CQ,M IN Fase d'elecció (0,5 dedicació) EES
5 --- FL,D CS Fase 1.2.1. Proposta lloc específic estruct. PRI TIC
6 --- HP,M PP Fase 1.4.1: Proposta continuïtat funcionaris PRI
7 --- SG,A PP Fase 1.4.1: Proposta continuïtat funcionaris PRI

---------------------------------------------------------------


Adjudicacions provisionals curs 2017-2018.
13 de juliol de 2017

1 --- BR,J CS Fase 1.3. Proposta lloc específic temporal AAP
2 --- 21417 - BC,C IN Fase d'elecció (0,5 dedicació) EES
3 --- BA,M PP Fase 1.2.1. Proposta lloc específic estruct. PRI DIV
4 --- BM,G CS Fase 1.2.1. Proposta lloc específic estruct. PRI ISL
5 --- FL,D CS Fase 1.2.1. Proposta lloc específic estruct. PRI TIC
6 --- HP,M PP Fase 1.4.1: Proposta continuïtat funcionaris PRI
7 --- SG,A PP Fase 1.4.1: Proposta continuïtat funcionaris PRI

---------------------------------------------------------------


Adj. CONCURS DE TRASLLATS 2017 DEFINITIU

DH,L - esp:036 def. anterior 43002776 esp:036
FT,C - esp:038 def. anterior 43011194 esp:038
DF,F - esp:038 def. anterior 43001553 esp:038

marxen CONCURS DE TRASLLATS 2017 definitiva

SJ,MA - esp:036 --- marxa a:43005959 esp:036
PB,AM - esp:038 --- marxa a:29009961 esp:038

Adjudicacions definitives curs 2016-2017.
27 de juliol de 2016

1 --- BA,M PP Fase 1.4.1: Proposta continuïtat funcionaris PRI
2 --- BM,G CS Fase 1.2.1. Proposta lloc específic estruct. PRI-ISL
3 --- FT,C CS Fase 1.2.1. Proposta lloc específic estruct. PRI-DIV
4 --- FL,D PP Fase 1.2.1. Proposta lloc específic estruct. PRI-TIC
5 --- HP,M PP Fase 1.4.1: Proposta continuïtat funcionaris EES
6 --- LR,E PP Fase d'elecció AAP
7 --- SG,A PP Fase 1.4.1: Proposta continuïtat funcionaris PRI

---------------------------------------------------------------

Adjudicacions provisionals curs 2016-2017.
15 de juliol de 2016

1 --- BA,M PP Fase 1.4.1: Proposta continuïtat funcionaris PRI
2 --- BM,G CS Fase 1.2.1. Proposta lloc específic estruct. PRI-ISL
3 --- 16419 - AS,D IN Fase d'elecció (0,5 dedicació) EES
4 --- FT,C CS Fase 1.2.1. Proposta lloc específic estruct. PRI-DIV
5 --- FL,D PP Fase 1.2.1. Proposta lloc específic estruct. PRI-TIC
6 --- HP,M PP Fase 1.4.1: Proposta continuïtat funcionaris EES
7 --- SG,A PP Fase 1.4.1: Proposta continuïtat funcionaris PRI

---------------------------------------------------------------

Adjudicacions provisionals curs 2015-2016.
27 de juliol de 2015

1 --- BA,M PP Fase d'elecció PRI
2 --- BM,G CS Fase 1.4.1: Proposta continuïtat funcionaris PRI
3 --- FT,C CS Fase 1.2.1. Proposta lloc específic estruct. PRK
4 --- FL,D PP Fase 1.2.1. Proposta lloc específic estruct. PRH
5 --- HP,M PP Fase 1.4.1: Proposta continuïtat funcionaris EES
6 --- SG,A PP Fase d'elecció PRI

---------------------------------------------------------------

Adj. CONCURS DE TRASLLATS 2015 PROVISIONAL

FA,ML - esp:032 def. anterior 43003884 esp:032

marxen CONCURS DE TRASLLATS 2015 provisional

GB,A - esp:038 --- marxa a:43005145 esp:038
VB,F - esp:032 --- marxa a:43005157 esp:038

CURS 2014/15

Adjudicacions 23 de juliol de 2014

1 --- BM,G PS Fase de confirmació PRI
2 --- FT,C CS Fase 1.2.1. Proposta lloc específic estruct. PRK
3 --- FL,D PP Fase 1.2.1. Proposta lloc específic estruct. PRH
4 --- HP,M PP Fase 1.4.1: Proposta continuïtat funcionaris EES
5 --- IC,JA PP Fase 1.4.1: Proposta continuïtat funcionaris PRI
6 --- 2094 - MG,S IN Fase d'elecció PAN
7 --- ME,MI PS Fase d'elecció PRI

---------------------------------------------------------------

adjudicacions 25 de juliol de 2013

1 --- BM,G PS Fase d'elecció PRI
2 --- CF,MR PP Fase 1.4.1. Proposta continuïtat al centre PRI
3 --- FT,C CS Fase 1.4.1. Proposta continuïtat al centre PRI
4 --- HP,M PP Fase 1.4.1. Proposta continuïtat al centre EES
5 --- IC,JA PP Fase d'elecció PRI

---------------------------------------------------------------

adjudicacions 26 de juliol de 2012

AA,O PP Elecció EES EES - Educació especial / PedagogiaTerapèutic
CF,MR PP Confirmació PRI PRI - Educació primària
FT,C CS Confirmació PRI PRI - Educació primària
HP,M PP Confirmació EES EES - Educació especial /Pedagogia Terapèutic

---------------------------------------------------------------

VACANTS CONCURS DE TRASLLATS 2011 DEFINITIVA

esp - vacants - resultes - adjudicades - sense adjudicar
36 - Educació especial - 1 - 0 - 1 = 0
31 - Educació infantil - 0 - 1 - 1 = 0
38 - Educació primària - 0 - 1 - 1 = 0

Adj. CONCURS DE TRASLLATS 2011 DEFINITIVA

17 - BPL,MM - esp:031 def. anterior 43005947 esp:031
113 - ES,I - esp:036 def. anterior 43006851 esp:034
75 - GL,MA - esp:038

marxen CONCURS DE TRASLLATS 2011 definitiva mestres

FC,J - esp:031 --- marxa a:43000251 esp:031
CR,C - esp:038 --- marxa a:43010402 esp:038

-----------------------------------------------------------------------------

adjudicacions 27 de juliol de 2011

BC,C PP Elecció PAN PAN - Educació primària, anglès
CF,MR PP Confirmació PRI PRI - Educació primària
CT,CR PP Confirmació EES EES - Educació especial
FT,C CS Confirmació PRI PRI - Educació primària
HP,M PP Confirmació EES EES - Educació especial

CONCURS DE TRASLLATS 2009 persones que arriben al centre

Plantilles curs 2014-2015, 2013-2014: Veure plantilles.php,
Plantilles curs 2012-2013 DOGC 24/10/2012,
Plantilles curs 2011-2012 DOGC 19/12/2011,
Curs 2010-2011 DOGC 20/10/2010, curs 2009-10 DOGC 30/11/2009,
Curs 2008-09 DOGC 30/10/2008 i curs 2007-08 DOGC 17/12/2007

PL1819

Pedagogia terapèutica 2
Educació infantil 8
Llengua estrangera: anglès 2
Educació física 2
Música 1
Educació primària 9
Educació primària (DIV) 1
Educació primària (ISL) 1
Educació primària (TIC) 1
Aula d'acollida 1
Suport intensiu a l'escola inclusiva a infantil i primària 1
Religió catòlica 1

PL1718

Pedagogia terapèutica 2.5
Educació infantil 8
Llengua estrangera: anglès 2
Educació física 2
Música 1
Educació primària 9
Educació primària (DIV) 1
Educació primària (ISL) 1
Educació primària (TIC) 1
Aula d'acollida 1
Religió catòlica 1

PL1617

Pedagogia terapèutica 2
Educació infantil 8
Llengua estrangera: anglès 2
Educació física 2
Música 1
Educació primària 8
Educació primària (DIV) 1
Educació primària (ISL) 1
Educació primària (TIC) 1
Aula d'acollida 1
Religió catòlica 1

PL1516

Educació infantil 8
Educació primària 9.5
Educació primària (TIC) 1
Educació primària (K) 1
Llengua estrangera: anglès 2
Educació física 2
Música 1
Pedagogia terapèutica 2.5
Religió catòlica 1
Aula d'acollida i Suport Lingüístic 0.5

PL1415

Educació infantil 8
Educació primària 9.5
Educació primària (TIC) 1
Educació primària (K) 1
Llengua estrangera: anglès 2
Educació física 2
Música 1
Pedagogia terapèutica 2.5
Religió catòlica 1

cespprop.placesESPECIALITATm.esolab
INF-8Educació infantil--
PRI-11Educació primària--
PAN-2.5Llengua estrangera: anglès--
PEF-2Educació física--
PMU-1Música--
EES-2Pedagogia terapèutica--
RE-1Religió catòlica--
Places curs 2013-14: 27.5

cespm.esolabprop.inc142013-14inc132012-13inc2011-122010-11091008090708
ADC---.0.0-101222
ALL---.0.0.00010
EES---.2.2.22211
INF---.8.8.88887
INF--PE.0.0.00001
PAN---.2.5-0.52.5.33322
PEF---.2.2.22222
PMU---.1.1-112222
PRI---.11-111+1121111.511.510
PRI--PE.0.0-202222
RE---.1.1.11111

Increment de plantilla 2013-2014 = 0

Increment de plantilla 2012-2013 = -1.5

Increment de plantilla 2011-2012 = -3

-------------------------------------

Curs 2010/2011

Esp, Sit, Total


  e AAP CS 1

  e EES PP 2
  e EES SU 1

  e INF DD 7
  e INF PP 1
  e INF SU 1

  e PAN DD 2
  e PAN IN 1
  e PAN SU 1

  e PEF DD 2

  e PMU CS 1
  e PMU DD 1
  e PMU SU 1

  e PRI CS 2
  e PRI DD 9
  e PRI PP 2
  e PRI SU 3

-------------------------------------

Curs 2008/2009

Esp, Cos, Sit, Total


   AAP 597 PP 2

   ALL 597 IN 1

   EES 597 PP 1

   PRI 597 DD 6
   PRI 597 IN 2
   PRI 597 PP 6

   INF 597 DD 6
   INF 597 PP 2

   PAN 597 CS 1
   PAN 597 DD 1

   PEF 597 DD 1
   PEF 597 PP 1

   PMU 597 DD 1
   PMU 597 PP 1

   REL - PP 1

USTEC·STEs IAC, Actualitzat:

24/05/2019 11:59 (63923)