ustec

Centres que potser encara no estan en la nostra base de dades


Centres* que cal demanar explícitament

pospobnomcCcaep
1AlcarràsInstitut d'AlcarràsC
2AlfarràsEscola PinyanaCAEP
3AlmenarInstitut d'AlmenarC
4AnglesolaEscola Santa CreuCAEP
5ArbúciesInstitut MontsoriuC
6ArgentonaEscola Sant Miquel del CrosCAEP
7BadalonaEscola Baldomer SolàCAEP
8BadalonaEscola Josep BoadaCAEP
9BadalonaInstitut Enric BorràsC
10BadalonaInstitut Pau CasalsC
11BadalonaInstitut Pompeu FabraC
12Badia del VallèsEscola La JotaCAEP
13Badia del VallèsEscola La MuñeiraCAEP
14Badia del VallèsEscola La SardanaCAEP
15Badia del VallèsEscola Las SeguidillasCAEP
16Badia del VallèsInstitut de Badia del VallèsC
17Badia del VallèsInstitut Federica MontsenyC
18BalaguerEscola Àngel GuimeràCAEP
19BalaguerInstitut AlmatàC
20BalaguerInstitut Ciutat de BalaguerC
21Barberà del VallèsInstitut Can PlanasC
22BarcelonaEscola BaixerasCAEP
23BarcelonaEscola Baró de ViverCAEP
24BarcelonaEscola Bernat de BoïlCAEP
25BarcelonaEscola Can ClosCAEP
26BarcelonaEscola CastellaCAEP
27BarcelonaEscola CervantesCAEP
28BarcelonaEscola Ciutat ComtalCAEP
29BarcelonaEscola Collaso i GilCAEP
30BarcelonaEscola Concepción ArenalCAEP
31BarcelonaEscola Coves d'en CimanyCAEP
32BarcelonaEscola DrassanesCAEP
33BarcelonaEscola Eduard MarquinaCAEP
34BarcelonaEscola El CarmelCAEP
35BarcelonaEscola El PolvoríCAEP
36BarcelonaEscola Elisenda de MontcadaCAEP
37BarcelonaEscola Enric GranadosCAEP
38BarcelonaEscola Ferrer i GuàrdiaCAEP
39BarcelonaEscola La PauCAEP
40BarcelonaEscola MediterràniaCAEP
41BarcelonaEscola Mestre MoreraCAEP
42BarcelonaEscola Milà i FontanalsCAEP
43BarcelonaEscola Miquel BleachCAEP
44BarcelonaEscola Parc de la CiutadellaCAEP
45BarcelonaEscola Rubén DaríoCAEP
46BarcelonaEscola TaxoneraCAEP
47BarcelonaInstitut Ausiàs MarchC
48BarcelonaInstitut Barri BesòsCAEP
49BarcelonaInstitut Bernat MetgeC
50BarcelonaInstitut Consell de CentC
51BarcelonaInstitut Fort PiusC
52BarcelonaInstitut Joan BoscàC
53BarcelonaInstitut Joan d'ÀustriaC
54BarcelonaInstitut Joan FusterC
55BarcelonaInstitut Menéndez y PelayoC
56BarcelonaInstitut Miquel TarradellCCAEP
57BarcelonaInstitut MontjuïcC
58BarcelonaInstitut Pablo R. PicassoCCAEP
59BarcelonaInstitut Rambla PrimCAEP
60BarcelonaSIN Cristòfol ColomCAEP
61BarcelonaSIN Josep Comas i SolàC
62BegurEscola l'Olivar VellCAEP
63BlanesEscola Napoleó SolivaCAEP
64BlanesInstitut SerrallargaC
65BràfimEscola Sant Jaume de Bràfim-ZER AtzavaraCAEP
66CalafellInstitut Camí de MarC
67CalongeInstitut Puig CargolC
68CardedeuInstitut Arquitecte Manuel RaspallC
69CardedeuSIN Pla MarcellC
70Castell-Platja d'AroInstitut RidauraC
71Cerdanyola del VallèsInstitut Jaume MimóC
72CerveraInstitut Antoni TorrojaC
73CerveraInstitut La SegarraC
74ConstantíEscola CentcellesCAEP
75ConstantíInstitut de ConstantíCCAEP
76Cornellà de LlobregatEscola SurisCAEP
77Cornellà de LlobregatInstitut Maria Aurèlia CapmanyC
78Cornellà de LlobregatInstitut Miquel Martí i PolC
79CreixellEscola Les EresCAEP
80CubellesInstitut CubellesC
81DosriusSIN de DosriusC
82el MasnouInstitut MediterràniaC
83el Prat de LlobregatCFA Terra BaixaC
84el Prat de LlobregatEscola Jaume BalmesCCAEP
85el Prat de LlobregatInstitut Escola del PratCCAEP
86FigueresEscola Anicet de Pagès i de PuigCAEP
87FigueresEscola Josep Pous i PagèsCAEP
88FigueresInstitut Narcís MonturiolC
89GandesaInstitut Terra AltaC
90GavàEscola Juan SalameroCAEP
91GironaEscola Carme AuguetCAEP
92GironaEscola de Vila-rojaCAEP
93GironaEscola Font de la PólvoraCAEP
94GironaInstitut Narcís Xifra i MasmitjàC
95GironaInstitut Santa EugèniaC
96HostalricInstitut Vescomtat de CabreraC
97l'Espluga de FrancolíInstitut Joan Amigó i CallauC
98l'Hospitalet de LlobregatEscola GornalCAEP
99l'Hospitalet de LlobregatInstitut BellvitgeC
100l'Hospitalet de LlobregatInstitut Eduard FontserèC
101l'Hospitalet de LlobregatInstitut Margarida XirguC
102l'Hospitalet de LlobregatInstitut Torras i BagesC
103la Bisbal d'EmpordàInstitut La BisbalC
104la CanonjaInstitut CollblancC
105la Seu d'UrgellInstitut Joan BrudieuC
106Les Masies de VoltregàInstitut del VoltreganèsC
107LleidaEscola CervantesCAEP
108LleidaEscola GinestaCAEP
109LleidaEscola Magí Morera i GalíciaCAEP
110LleidaEscola Santa Maria de GardenyCAEP
111LleidaEscola Terres de PonentCAEP
112LleidaInstitut Josep LladonosaC
113LleidaInstitut Maria RúbiesC
114LleidaInstitut TorrevicensC
115Lliçà d'AmuntInstitut de LliçàCCAEP
116Lloret de MarInstitut RocagrossaC
117ManlleuInstitut Antoni Pous i ArgilaC
118ManresaInstitut Guillem CatàC
119MartorellEscola Els ConventsCAEP
120MataróEscola Germanes BertomeuCAEP
121MataróInstitut Thos i CodinaC
122Molins de ReiInstitut Bernat el FerrerC
123Mollet del VallèsInstitut Vicenç PlantadaC
124Montcada i ReixacEscola El ViverCAEP
125Montcada i ReixacInstitut La FerreriaC
126Premià de MarInstitut Premià de MarC
127ReusEscola Doctor Alberich i CasasCAEP
128ReusEscola MisericòrdiaCAEP
129ReusEscola Pompeu FabraCAEP
130ReusEscola Rosa SensatCAEP
131ReusEscola Rubió i OrsCAEP
132ReusEscola Sant Bernat CalbóCAEP
133ReusInstitut Baix CampC
134ReusInstitut Roseta MauriC
135RipolletInstitut Palau AusitC
136RosesInstitut Cap NorfeuCCAEP
137RosesInstitut Illa de RodesC
138RubíInstitut J.V. FoixC
139RubíInstitut La SerretaC
140SabadellEscola Agnès ArmengolCAEP
141SabadellEscola Alcalde MarcetCAEP
142SabadellEscola EsproncedaCAEP
143SabadellEscola Joan MaragallCAEP
144SabadellEscola Joan MontllorCAEP
145SabadellEscola Joan Sallarès i PlaCAEP
146SabadellEscola Juan Ramón JiménezCAEP
147SabadellInstitut Joan OliverC
148SabadellInstitut JonqueresCCAEP
149SabadellInstitut Miquel Crusafont i PairóCCAEP
150SallentInstitut LlobregatC
151SaltEscola La FargaCAEP
152SaltInstitut Salvador EspriuC
153SaltInstitut VallveraC
154SaltSIN Salvador Sunyer i AimericC
155Sant Adrià de BesòsEscola MediterràniaCAEP
156Sant Adrià de BesòsInstitut Fòrum 2004CAEP
157Sant Andreu de la BarcaInstitut El PalauC
158Sant Bartomeu del GrauEscola La MonjoiaCAEP
159Sant Boi de LlobregatEscola MontbaigCAEP
160Sant Boi de LlobregatInstitut Rafael CasanovaC
161Sant CeloniEscola Josep Pallerola i RocaCAEP
162Sant CeloniInstitut Baix MontsenyC
163Sant Cugat del VallèsInstitut Leonardo da VinciC
164Sant Feliu de GuíxolsInstitut Sant ElmC
165Sant Martí SarrocaSIN de l'Alt FoixC
166Sant Vicenç dels HortsEscola La GuàrdiaCAEP
167Sant Vicenç dels HortsEscola Mare de Déu del RocíoCAEP
168Sant Vicenç dels HortsInstitut Frederic MompouC
169Santa Coloma de FarnersInstitut de Santa Coloma de FarnersC
170Santa Coloma de GramenetEscola TanitCAEP
171Santa Coloma de GramenetInstitut Can PeixauetC
172Santa Coloma de GramenetInstitut La BastidaC
173Santa Llogaia d'ÀlguemaEscola ÀlguemaCAEP
174Santa Margarida de MontbuiInstitut MontbuiCCAEP
175Santa OlivaEscola La ParelladaCAEP
176TarragonaEscola BonavistaCAEP
177TarragonaEscola CampclarCAEP
178TarragonaEscola MediterraniCAEP
179TarragonaInstitut Sant Pere i Sant PauC
180TarragonaSIN Pont del DiableC
181TerrassaEscola Font de l'AlbaCAEP
182TerrassaEscola Salvador Vinyals i GalíCAEP
183TerrassaInstitut EgaraC
184TerrassaInstitut Investigador BlanxartC
185TerrassaInstitut Nicolau CopèrnicC
186Torroella de MontgríInstitut MontgríC
187TortosaEscola La MercèCAEP
188TortosaEscola RemolinsCAEP
189TortosaInstitut Joaquin BauC
190UlldeconaInstitut Manuel Sales i FerréC
191VallsInstitut Narcís OllerC
192VicEscola AndersenCAEP
193VicEscola Guillem de Montrodon-Sant Miquel dels SantsCAEP
194VicInstitut de VicC
195VicInstitut Jaume CallísC
196VidreresInstitut VidreresC
197Vilanova del CamíInstitut Pla de les MoreresC
198Vilanova i la GeltrúEscola GinestaCAEP
199Vilanova i la GeltrúEscola L'ArjauCAEP
200Vilanova i la GeltrúInstitut Francesc Xavier Lluch i RafecasC
201Vila-secaEscola La PlanaCAEP
202Vilassar de DaltInstitut Jaume AlmeraC

Informació dels 2.686 centres per comarques*

*potser falten dades d'aquests centres

per aquesta convocatòria va millor per zones

* Explícitament

Les vacants dels EAP i CREDA que no es proveeixin mitjançant el procediment previ de destinacions podran ser adjudicades mitjançant el procediment general al professorat que compleixi els requisits per ocupar-les i que sol·liciti els llocs explícitament en les seves peticions, mitjançant indicació del codi o els codis de centre corresponents que indiquen els annexos 3 i 4.

En les adjudicacions es donaran destinacions, només si han estat sol·licitats explícitament
amb el codi del centre, en els llocs dels centres següents: centres específics d'educació especial; CAEP = centres d'atenció educativa preferent; C = centres acollits al Programa d'acompanyament escolar a secundària en el marc del Conveni de col·laboració amb el Ministeri d'Educació (PROA); centres integrats en el Projecte educatiu de Sant Cosme (el Prat de Llobregat); centres i aules de formació de persones adultes; llocs itinerants de zones escolars rurals; centres de recursos per a deficients auditius, i equips d'assessorament psicopedagògic


CENTRES

DESTINACIONS PROVISIONALS ESTIU 2012

Centres que no estaven en la convocatòria de l'estiu passat

codi centrepobnomc
43010888AmpostaInstitut de Tecnificació
17009345BanyolesEscola de Banyoles
08072589BarcelonaEOI Guinardó
08064911CastelldefelsInstitut de Castelldefels
08072607Cornellà de LlobregatEOI de Cornellà de Llobregat
25010085LleidaEscola de Raïmat
25010127LleidaInstitut Castell dels Templers
17010050Lloret de MarEscola de Lloret de Mar
08073077MartorellSIN de Martorell
08065433Parets del VallèsSIN de Parets del Vallès II
17010037Riells i ViabreaSIN El Bruc
08072590RubíEOI de Rubí
08063761Sant Boi de LlobregatEscola Sant Boi
08066322Sant Joan de VilatorradaSIN de Sant Joan de Vilatorrada
08065342Sant Pere de RibesSIN Roquetes II
08071196TerrassaInstitut Can Roca
43008389TortosaEscola Sant Llatzer
08068495ViladecansInstitut de Viladeca

Centres que estaven en la convocatòria de l'estiu passat i ara no

codi pobnomc
17007521Avinyonet de PuigventósZER La Garriga
08045008BadalonaInstitut Badalona IX
08064623BarcelonaCFA Concepció Arenal
08064611BarcelonaCFA Jacint Verdaguer
08044961BarcelonaECR de Catalunya
43001504el MilàEscola Bisbe Martí - ZER El Francolí
43012101el VendrellInstitut Escola Els Còdols
08064891EsparregueraEscola d'Esparreguera II
17008626FigueresCFA Josep Pla
17008614GironaCFA Pompeu Fabra
43011467la CanonjaEscola Abril
08064659La Roca del VallèsCFA Salvador Dalí
08064635La Roca del VallèsCFA Santiago Rusiñol
25008923LleidaCFA Enric Granados
08065597OlèrdolaEscola Els Pins
43011157ReusEscola Reus 21
43009102SalomóZER Baix Gaià
08064647Sant Esteve SesroviresCFA Artur Martorell
08068136Sant Esteve SesroviresCFA Víctor Català
08069581Sant Joan de VilatorradaCFA Carme Karr
43010499TarragonaCFA Pau Casals
43011169TarragonaEscola Olga Xirinacs
43009333Vandellòs i l'Hospitalet de l'InfantZER Vandellós - Pratdip
17007567VilabertranZER Canigó
08031198ViladecansEscola Doctor Flemi

(CRF) Centre de recent posada en funcionament
(CRFE) Centre de recent posada en funcionament a l'ESO
(CRFP) Centre de recent posada en funcionament a l'FP (Lloret)

pospobnomcCRFCRFE
1AbreraEscola AbreraCRF
2AlcarràsEscola Parc del SaladarCRF
3AlellaEscola La SerretaCRF
4AmpostaEscola Consol FerréCRF
5ArgentonaEscola l'AixernadorCRF
6BadalonaEscola BadalonaCRF
7BadalonaEscola Bufalà IICRF
8BadalonaEscola MontigalàCRF
9BalaguerEscola Mont-roigCRF
10BanyolesEscola de BanyolesCRF
11Barberà del VallèsEscola Marta MataCRF
12BarcelonaEOI GuinardóCRF
13BarcelonaEscola Can FabraCRF
14BarcelonaEscola Congrés-IndiansCRF
15BarcelonaEscola dels EncantsCRF
16BarcelonaEscola Eulàlia BotaCRF
17BarcelonaEscola FluviàCRF
18BarcelonaEscola Fructuós GelabertCRF
19BarcelonaEscola l'UniversCRF
20BarcelonaEscola La Llacuna del PoblenouCRF
21BarcelonaEscola La MaquinistaCRF
22BarcelonaEscola Sant MartíCRF
23BarcelonaInstitut Escola RoquetesCRFE
24BarcelonaInstitut Pere IVCRF
25BeguesSIN BeguesCRF
26BesalúInstitut Escola Salvador VilarrassaCRFCRFE
27BescanóSIN La MiquelaCRF
28Bigues i RiellsEscola El ColomerCRF
29CabrilsInstitut CabrilsCRF
30CalafellEscola de Calafell 2CRF
31CambrilsEscola La BòbilaCRF
32Canet de MarEscola Turó del DracCRF
33CanovellesSIN de CanovellesCRF
34CardedeuEscola Can ManentCRF
35Castellar del VallèsEscola El Sol i La LlunaCRF
36Castellbell i el VilarSIN Bages SudCRF
37CastellbisbalInstitut Escola Les VinyesCRF
38CastelldefelsEscola Josep GuinovartCRF
39CastelldefelsInstitut de CastelldefelsCRF
40Castellnou de BagesEscola L'OlivarCRF
41Castelló d'EmpúriesEscola El BruelCRF
42Castelló d'EmpúriesSIN Castelló d'EmpúriesCRF
43Castell-Platja d'AroEscola Fanals d'AroCRF
44CastellterçolInstitut Escola CastellterçolCRFCRFE
45CelràEscola Les FalgueresCRF
46CentellesEscola XoriguerCRF
47CervellóEscola NovaCRF
48CollbatóEscola MansuetCRF
49Corbera de LlobregatEscola Cau de la GuineuCRF
50Cornellà de LlobregatEOI de Cornellà de LlobregatCRF
51Cornellà de LlobregatEscola MartinetCRF
52CubellesEscola Mar i CelCRF
53DosriusEscola Encarnació FonollCRF
54el VendrellEscola Marta MataCRF
55els PallaresosEscola dels PallaresosCRF
56FigueresEscola Carme Guasch i DarnéCRF
57Fogars de la SelvaEscola Les FalgueresCRF
58ForallacEscola Nou de ForallacCRF
59GavàEscola Gavà MarCRF
60GironaEscola El Bosc de la PabordiaCRF
61GironaEscola Nova de GironaCRF
62GironaEscola PericotCRF
63GuissonaEscola Mestre Ramon Estadella i TorradeflotCRF
64GurbSIN GurbCRF
65IgualadaEscola Dolors Martí i BadiaCRF
66l'Hospitalet de LlobregatEscola Ernest LluchCRF
67l'Hospitalet de LlobregatEscola Paco CandelCRF
68la Bisbal d'EmpordàEscola EmpordanetCRF
69la Roca del VallèsEscola Santa Agnès de MalanyanesCRF
70la Selva del CampEscola Gil Cristià i ArbósCRF
71la Seu d'UrgellEscola La ValiraCRF
72Les CabanyesEscola La CabanaCRF
73Les Franqueses del VallèsEscola CaminsCRF
74Les Franqueses del VallèsEscola ColorsCRF
75Les Franqueses del VallèsInstitut El Til·lerCRF
76Les Masies de VoltregàEscola El DespujolCRF
77les PresesEscola La BòbilaCRF
78LlagosteraEscola Puig de les CadiretesCRF
79LleidaEscola Ciutat JardíCRF
80LleidaEscola de RaïmatCRF
81LleidaEscola Francesco TonucciCRF
82LleidaEscola La MitjanaCRF
83LleidaEscola Països CatalansCRF
84LleidaEscola Parc de l'AiguaCRF
85LleidaEscola PinyanaCRF
86LleidaInstitut Castell dels TemplersCRF
87LleidaInstitut La MitjanaCRF
88Lliçà d'AmuntInstitut de Lliçà d'Amunt IICRF
89Lloret de MarEscola de Lloret de MarCRF
90Lloret de MarInstitut Escola Lloret de MarCRFP
91Maçanet de la SelvaSIN Maçanet de la SelvaCRF
92ManlleuSIN de ManlleuCRF
93ManresaEscola ÍtacaCRF
94ManresaEscola ValldauraCRF
95MartorellSIN de MartorellCRF
96MaspujolsEscola de MaspujolsCRF
97MasquefaEscola de Masquefa IICRF
98MataróEscola Joan CorominesCRF
99MataróEscola Maria-Mercè MarçalCRF
100MataróEscola Marta MataCRF
101MataróEscola Montserrat SolàCRF
102MollerussaEscola Les ArrelsCRF
103Mollet del VallèsEscola Can BesoraCRF
104Mollet del VallèsInstitut Mollet del Vallès IVCRF
105Montcada i ReixacEscola Mas RampinyoCRF
106Montornès del VallèsEscola Palau d'AmetllaCRF
107Mont-roig del CampEscola Marcel·lí EsquiusCRF
108Mont-roig del CampInstitut Escola Joan MiróCRFCRFE
109Móra la NovaInstitut Escola 3 d'AbrilCRFCRFE
110MuntanyolaEscola MuntanyolaCRF
111NavàsInstitut Escola Sant JordiCRFCRFE
112Olesa de MontserratEscola PuigventósCRF
113OlotEscola El MorrotCRF
114PalafrugellEscola Pi VerdCRF
115Palau-solità i PlegamansEscola Can PeriquetCRF
116Parets del VallèsEscola Vila ParietesCRF
117Parets del VallèsSIN de Parets del Vallès IICRF
118PieraSIN Salvador ClaramuntCRF
119Pineda de MarEscola Poble NouCRF
120PolinyàEscola PolinyàCRF
121PontonsEscola El RoureCRF
122Premià de MarEscola Mar NovaCRF
123PuigcerdàEscola Llums del NordCRF
124QuartEscola Mas NadalCRF
125RellinarsEscola de RellinarsCRF
126ReusEscola Els GanxetsCRF
127ReusEscola Isabel BesoraCRF
128ReusInstitut Escola Pi del BurgarCRFCRFE
129Riells i ViabreaSIN El BrucCRF
130RipolletEscola Els PinetonsCRF
131RiudomsEscola Cavaller ArnauCRF
132Roda de BaràEscola El CucurullCRF
133Roda de BaràInstitut Roda de BaràCRF
134RubíEOI de RubíCRF
135RubíEscola del BoscCRF
136RubíEscola Rivo RubeoCRF
137RubíInstitut de RubíCRF
138SabadellEscola de Can LlongCRF
139SabadellEscola La TramaCRF
140SabadellEscola Mas BoadellaCRF
141SabadellEscola Sabadell BerardoCRF
142SalouEscola Vora MarCRF
143SaltEscola Les ArrelsCRF
144SaltEscola Les DevesesCRF
145Sant Andreu de la BarcaEscola Can SalviCRF
146Sant Andreu de LlavaneresEscola LabandàriaCRF
147Sant CeloniEscola Soler de VilardellCRF
148Sant Cugat del VallèsEscola Ciutat d'AlbaCRF
149Sant Feliu de BuixalleuEscola Alzines BalladoresCRF
150Sant Feliu de GuíxolsEscola ArdenyaCRF
151Sant Feliu de LlobregatEscola Miquel Martí i PolCRF
152Sant Fost de CampsentellesEscola El RoureCRF
153Sant Fruitós de BagesEscola Pla del PuigCRF
154Sant Joan de VilatorradaEscola AmetllersCRF
155Sant Joan de VilatorradaSIN de Sant Joan de VilatorradaCRF
156Sant Julià de RamisEscola CastellumCRF
157Sant Martí de CentellesEscola ValldeneuCRF
158Sant Pere de RibesEscola MediterràniaCRF
159Sant Pere de RibesSIN Roquetes IICRF
160Sant Quirze del VallèsEscola Lola AngladaCRF
161Sant Quirze del VallèsEscola Taula RodonaCRF
162Sant Quirze SafajaEscola de Sant Quirze Safaja-ZER El Moianès LlevantCRF
163Santa Coloma de CervellóEscola Pla de les VinyesCRF
164Santa Coloma de CervellóSIN Santa Coloma de CervellóCRF
165Santa Coloma de FarnersEscola Castell de FarnersCRF
166Santa Coloma de GramenetEscola Riera AltaCRF
167Santa Coloma de GramenetEscola Santa ColomaCRF
168Santa Eulàlia de RonçanaEscola La SagreraCRF
169Santa Margarida i els MonjosEscola ArrelsCRF
170Santa Maria de PalautorderaInstitut Escola La TorderaCRFCRFE
171Santa Perpètua de MogodaEscola Els AigüerolsCRF
172SantpedorEscola La SerretaCRF
173SilsEscola Els EstanysCRF
174SitgesEscola Agnès de SitgesCRF
175SolsonaEscola El VinyetCRF
176TarragonaEscola de PonentCRF
177TarragonaEscola l'ArrabassadaCRF
178TarragonaEscola TarragonaCRF
179TarragonaInstitut TarragonaCRF
180TàrregaEscola Maria-Mercè MarçalCRF
181TerrassaEscola Can MontllorCRF
182TerrassaEscola El VaporCRF
183TerrassaEscola La Nova ElectraCRF
184TerrassaEscola Roc AlabernCRF
185TerrassaEscola Roser CapdevilaCRF
186TerrassaEscola Sala i BadrinasCRF
187TerrassaEscola Serra de l'ObacCRF
188TerrassaInstitut Can RocaCRF
189TerrassaInstitut Les AymeriguesCRF
190TerrassaInstitut Mont PerdutCRF
191TianaEscola TizianaCRF
192TianaSIN TianaCRF
193TonaEscola El CastellCRF
194TorderaEscola Serra de MirallesCRF
195TorellóEscola Marta MataCRF
196TorrefarreraInstitut Joan SolàCRF
197TorrelameuEscola Torrelameu-ZER ArgelagaCRF
198Torrelles de LlobregatEscola Can CollCRF
199Torrelles de LlobregatSIN Torrelles de LlobregatCRF
200TortosaEscola Sant LlatzerCRF
201TortosaInstitut Escola Daniel MangranéCRFCRFE
202TrempCFA TrempCRF
203VacarissesInstitut VacarissesCRF
204ValliranaEscola CampderrósCRF
205Vall-llobregaEscola Vall-llobregaCRF
206VergesInstitut Escola Francesc Cambó i BatlleCRFCRFE
207VicEscola Vic-centreCRF
208ViladecansEscola MediterràniaCRF
209ViladecansEscola Miquel Martí i PolCRF
210ViladecansEscola Viladecans IVCRF
211ViladecansInstitut de ViladecansCRF
212Vilanova i la GeltrúEscola PasífaeCRF
213Vilanova i la GeltrúEscola VoleranyCRF
214Vilanova i la GeltrúInstitut Baix a marCRF
215Vila-secaEscola La CanaletaCRF
216Vilassar de MarEscola Els AlocsCRF

 


 

 

USTEC·STEs IAC, Actualitzat:

09/01/2019 13:25 (14)