ustec

Zones dels centres
en les destinacions ESTIU 2016

CENTRES DE PRIMÀRIA

Servei Territorial: 1 Barcelona Ciutat

Ciutat vella llista -
Eixample llista -
Sants - Montjuïc llista -
Les Corts llista -
Sarrià - Sant Gervasi llista -
Gràcia llista -
Horta - Guinardó llista -
Nou Barris llista -
Sant Andreu llista -
Sant Martí llista -

Servei Territorial: 2 Barcelona Comarques

Badalona llista -
Castellet i la Gornal llista -
l'Hospitalet de Llobregat llista -
Sant Adrià de Besòs llista -
Sant Martí Sarroca llista -
Sant Pere de Riudebitlles llista -
Sant Sadurní d'Anoia llista -
Santa Coloma de Gramenet llista -
Sitges llista -
Vilafranca del Penedès llista -
Vilanova i la Geltrú llista -

Servei Territorial: 3 Baix Llobregat

Castelldefels llista -
Cornellà de Llobregat llista -
Esparreguera llista -
Esplugues de Llobregat llista -
Martorell llista -
Molins de Rei llista -
el Prat de Llobregat llista -
Sant Boi de Llobregat llista -
Sant Feliu de Llobregat llista -
Sant Vicenç dels Horts llista -
Viladecans llista -

Servei Territorial: 4 Valls Occidental

Barberà del Vallès llista -
Castellar del Vallès llista -
Cerdanyola del Vallès llista -
Sabadell llista -
Sant Cugat del Vallès llista -
Santa Perpètua de Mogoda llista -
Terrassa llista -

Servei Territorial: 5 Maresme Valls Or.

Arenys de Mar llista -
Calella llista -
Granollers llista -
el Masnou llista -
Mataró llista -
Mollet del Vallès llista -
Sant Celoni llista -
Vilassar de Mar llista -

Servei Territorial: 6 Catalunya Central

Bagà llista -
Berga llista -
Calaf llista -
Capellades llista -
Centelles llista -
Gironella llista -
Igualada llista -
Manlleu llista -
Manresa llista -
Moià llista -
Navès llista -
Sallent llista -
Sant Vicenç de Castellet llista -
Solsona llista -
Súria llista -
Vic llista -

Servei Territorial: 17 Girona

Amer llista -
Arbúcies llista -
Banyoles llista -
Besalú llista -
la Bisbal d'Empordà llista -
Blanes llista -
Cadaqués llista -
Camprodon llista -
Cassà de la Selva llista -
Celrà llista -
l'Escala llista -
Figueres llista -
Girona llista -
Hostalric llista -
la Jonquera llista -
Olot llista -
Palafrugell llista -
Palamós llista -
Puigcerdà llista -
Ribes de Freser llista -
Ripoll llista -
Roses llista -
Salt llista -
Sant Feliu de Guíxols llista -
Sant Joan de les Abadesses llista -
Santa Coloma de Farners llista -
Torroella de Montgrí llista -

Servei Territorial: 25 Lleida

Agramunt llista -
Albatàrrec llista -
l'Albi llista -
Alcarràs llista -
Alcoletge llista -
Alguaire llista -
Almacelles llista -
Almenar llista -
Arbeca llista -
Artesa de Lleida llista -
Artesa de Segre llista -
Balaguer llista -
Bell-lloc d'Urgell llista -
Bellpuig llista -
Bellver de Cerdanya llista -
les Borges Blanques llista -
Camarasa llista -
Cervera llista -
Corbins llista -
Esterri d'Àneu llista -
la Fuliola llista -
la Granadella llista -
Guissona llista -
Juncosa llista -
Juneda llista -
Lleida llista -
Mollerussa llista -
Oliana llista -
Organyà llista -
la Pobla de Segur llista -
el Pont de Suert llista -
Ponts llista -
Ribera d'Ondara llista -
Serós llista -
la Seu d'Urgell llista -
Sort llista -
Tàrrega llista -
Térmens llista -
Tremp llista -
Val d'Aran llista -
Vallfogona de Balaguer llista -
Verdú llista -

Servei Territorial: 43 Tarragona

Alcover llista -
Altafulla llista -
l'Arboç llista -
la Bisbal de Falset llista -
les Borges del Camp llista -
Calafell llista -
Cambrils llista -
Capçanes llista -
Constantí llista -
Cornudella de Montsant llista -
l'Espluga de Francolí llista -
Falset llista -
Gratallops llista -
Llorenç del Penedès llista -
Mont-roig del Camp llista -
Montblanc llista -
Montbrió del Camp llista -
el Morell llista -
el Pla de Santa Maria llista -
Reus llista -
Riudoms llista -
Santa Coloma de Queralt llista -
la Selva del Camp llista -
Tarragona llista -
Torredembarra llista -
Valls llista -
el Vendrell llista -
Vila-Rodona llista -
Vila-seca i Salou llista -
Vilabella llista -

Servei Territorial: 44 Terres de l'EBRE

Alcanar llista -
l'Aldea llista -
l'Ametlla de Mar llista -
Amposta llista -
Ascó llista -
Batea llista -
Deltebre llista -
Flix llista -
Gandesa llista -
Horta de Sant Joan llista -
Móra d'Ebre llista -
Móra la Nova llista -
Roquetes llista -
Sant Carles de la Ràpita llista -
Sant Jaume d'Enveja llista -
Santa Bàrbara llista -
Tivenys llista -
Tortosa llista -
Ulldecona llista -
Xerta llista -

CENTRES DE SECUNDÀRIA

Servei Territorial: 1 Barcelona Ciutat

Ciutat vella llista -
Eixample llista -
Sants - Montjuïc llista -
Les Corts llista -
Sarrià - Sant Gervasi llista -
Gràcia llista -
Horta - Guinardó llista -
Nou Barris llista -
Sant Andreu llista -
Sant Martí llista -

Servei Territorial: 2 Barcelona Comarques

Badalona llista -
L'Hospitalet de Llobregat llista -
Vilanova i la Geltrú llista -

Servei Territorial: 3 Baix Llobregat

Cornellà de Llobregat llista -
Martorell llista -
Sant Vicenç dels Horts llista -
Viladecans llista -

Servei Territorial: 4 Valls Occidental

Cerdanyola del Vallès llista -
Rubí llista -
Sabadell llista -
Terrassa llista -

Servei Territorial: 5 Maresme Valls Or.

Granollers llista -
Mataró llista -
Mollet del Vallès llista -
Pineda de Mar llista -
Sant Celoni llista -

Servei Territorial: 6 Catalunya Central

Berga llista -
Igualada llista -
Manresa llista -
Solsona llista -
Vic llista -

Servei Territorial: 17 Girona

Blanes llista -
Figueres llista -
Girona llista -
Olot llista -
Palafrugell llista -
Sant Feliu de Guíxols llista -
Santa Coloma de Farners llista -

Servei Territorial: 25 Lleida

Artesa de Segre llista -
Balaguer llista -
Lleida llista -
Mollerussa llista -
El Pont de Suert llista -
Seròs llista -
la Seu d'Urgell llista -
Sort llista -
Tàrrega llista -
Tremp llista -
Vielha e Mijaran llista -

Servei Territorial: 43 Tarragona

Cambrils llista -
Reus llista -
Tarragona llista -
Valls llista -
el Vendrell llista -

Servei Territorial: 44 Terres de l'EBRE

Alcanar llista -
Amposta llista -
Móra d'Ebre llista -
Tortosa llista -
 

USTEC·STEs IAC, Actualitzat:

09/01/2019 13:26 (200)