Maresme Vallès Oriental

 Ramón Font Nuñez

Portaveu nacional

portaveu@sindicat.net

twitter

 Eli Pericas Taulats

 

 

 
 
Relacions sindicals

eli.pericas@sindicat.net.

twitter

 Bet Pla

 

 
 
 

 

Argentona, Cabrera de Mar, Mataró, Vilassar de Mar.
betpla@sindicat.net

 Mar Pijuan

 

 
Alella, Fogars de la Selva, Palafolls, Pineda, Sant Cebrià de Vallalta, Sant Pol de Mar, Tordera.
mar.pijuan@sindicat.net

 

  Coral Salgado

 

 
 
 
Alella, Arenys de Mar, Arenys de Munt (CFA i Institut), Cabrils, Canet, Dosrius, El Masnou, Malgrat de Mar, Orrius, Premià de Dalt, Premià de Mar, St. Andreu de Llavaneres, Sant Vicenç de Montalt, Santa Susanna, Teià, Vilassar de Dalt.

coral@sindicat.net

Miquel Coll Ventura

 

 
 
 

 

La Llagosta, Les Franqueses del Vallès, Mollet del Vallès, Montmeló, Montornès del Vallès, Parets del Vallès, Sant Fost de Campsentelles.

miquel@sindicat.net

 Rosa Sala Medina

 

Arenys de Munt (escoles), Bigues i Riells, Caldes d'Estrac, Campins, Cànoves i Samalús, Cardedeu, Gualba, La Garriga, Llinars del Vallès, Montseny, Sant Antoni de Vilamajor, Sant Celoni, Sant Esteve de Palautordera, Sant Iscle de Vallalta, Sant Pere de Vilamajor, Santa Maria de Palautordera, Vallgorguina, Vilalba Sasserra.

 rosasala@sindicat.net

Arcadi Figueras Bañón*

 
 
 

 

 

 

Canovelles, Aiguafreda, Balenyà

arcadi@sindicat.net

Núria Ametller Viñamata

 
Caldes de Montbui, Granollers, La Roca del Vallès, L’Ametlla del Vallès, Lliçà d’Amunt, Lliçà de Vall, Martorelles, Santa Agnès de Malanyanes, Santa Eulàlia de Ronçana, Santa Maria de Martorelles, Sant Feliu de Codines, Vallromanes, Vilanova del Vallès.

nuriaametller@sindicat.net

Joaquim Font Margalef

 

Montgat i Tiana.

joaquimfont@sindicat.net

   

 

Número de visites avui: 3