ustectransparentgirona

Qui som? Coneixe'ns...

Girona

Xavier Díez Rodríguez

xavier diez

GIRONÈS
Portaveu de Girona / Consell Escolar

xavier@sindicat.net

Tana Peraferrer i Coll

tana peraferrer

GIRONÈS / BAIX EMPORDÀ
Interins

tana@sindicat.net

Raul Cansado Mañas

raul cansado

ALT EMPORDÀ / LA GARROTXA
President de la Junta de Personal

raul@sindicat.net

Bet Casamitjana i Capdevila

bet casamitjana

GIRONÈS / LA SELVA
Comissió Lingüística

bet@sindicat.net

Àngel Jiménez Sánchez

angel jimenez

GIRONÈS/LA SELVA
Intersindical Alternatica de Catalunya (IAC)

angel@sindicat.net

Laura Iglesias i Trafach

laura iglesias

GIRONÈS/PLA DE L'ESTANY
Moviments Socials

laura@sindicat.net

Jordi Botargues i Boté

jordi botargues

ALT EMPORDÀ/BAIX EMPORDÀ
Delegat de Salut/Grup de Rurals

jordigirona@sindicat.net

 

Cristina Sánchez Roca

cristina sanchez ustec

GIRONÈS
Assessoria jurídica

cristina@sindicat.net

Lluís Rieradevall Mazó

lluis rieradevall

LA SELVA / BAIX EMPORDÀ
Inclusiva

lluis1@sindicat.net

Ferran Gironès Limeres

ferran girones

Baix Empordà i La Cerdanya. Cicles formatius

ferran@sindicat.net

Agustí Pérez Aznar

LA GARROTXA / RIPOLLÈS
Ensenyaments artístics

agusti@sindicat.net

Jordi Botargues

jordi botargues

La Selva. Junta de Personal.

jordigirona@sindicat.net

Laia Rispau Osanz

laia rispau

AT EMPORDÀ / RIPOLLÈS
Secretaria de la dona

laiagirona@sindicat.net

Dani Turón Llagostera

dani turon

GIRONÈS / LA SELVA
Serveis Educatius

danit@sindicat.net

Sílvia Cadanet Godo

silvia cadanet

COMARQUES DE GIRONA
Personal Laboral

silvialaborals@sindicat.net

 

 

 

USTEC·STEs IAC, Actualitzat:

18/02/2019 16:48 (40)